Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Lila12345

Zatkany nos w ciąży, pomocy !

Polecane posty

Jestem w 9 miesiącu ciąży do rozwiązania mam jakieś 2 tygodnie... 3 tygodnie temu miałam grypę najpierw ból gardła, kaszel i katar, po dwóch tygodniach wszystko ustało tylko katar został a właściwie to wiecznie zatkany nos 😕 od tych 3 tygodni używam xylorin krople do nosa wiem że nie powinna ale bez tego nie mogę oddychać i się denerwuje, nie wiem co robić zaczynam się denerwować że może to zaszkodzić dziecku ogólnie dobrze się czuje tylko ten zatkany nos mnie meczy od paru dni zaczyna psikać co 6, 5 h może któraś z was miała podobny problem i również używała tych kropl, trochę to zataiłam przed moim lekarzem ale teraz na wizycie we wtorek przyznam się i poproszę o radę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tylko krople. Uzaleznilas sie od nich i stąd zatkany nos. Musisz po prostu odstawić i przemęczyc sie dzien lub dwa. Ja używam sudafed i tez trudno odstawić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To tylko krople. Uzaleznilas sie od nich i stąd zatkany nos. Musisz po prostu odstawić i przemęczyc sie dzien lub dwa. Ja używam sudafed i tez trudno odstawić 

Ja bym odstawiła nawet już ale jak nie wezmę to nie mogę oddychać w ogóle przez nos i boje się że jak nie będę oddychać to dziecko będzie nie dotlenione, jak już dziecko się urodzi odrazu odstawię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed samym porodem, miałam zatkany nos, psikalam otrivinem chociaż lekarz zakazał, teraz mam problemy z zatokami, nie wiem czy od tego, ale najlepiej skonsultuj się z lekarzem bo możesz sobie zaszkodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przed samym porodem, miałam zatkany nos, psikalam otrivinem chociaż lekarz zakazał, teraz mam problemy z zatokami, nie wiem czy od tego, ale najlepiej skonsultuj się z lekarzem bo możesz sobie zaszkodzic

Problem z zatokami to ja mam od dziecka ja sobie jakoś z tym poradzę boje się tylko że może to zaszkodzić dziecku a tego bym sobie nie wybaczyła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przed samym porodem, miałam zatkany nos, psikalam otrivinem chociaż lekarz zakazał, teraz mam problemy z zatokami, nie wiem czy od tego, ale najlepiej skonsultuj się z lekarzem bo możesz sobie zaszkodzic

Przed samym porodem czyli ile to stosowałaś i jak często ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Spróbuj przejść na samą wodę morską/sól fizjologiczną. 

Tego to już próbuje od tygodnia i nic nie daje mam to i to 😕 może inhalacja by pomogła tylko nie mam inhalatora jak tak pójdzie to chyba sobie kupię bo i tak później przy dziecku się przydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To niekoniecznie musi być ciąg dalszy choroby. Ja tak miałam jako kolejną upierdliwość ciążową i nic nie pomagało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Problem z zatokami to ja mam od dziecka ja sobie jakoś z tym poradzę boje się tylko że może to zaszkodzić dziecku a tego bym sobie nie wybaczyła 

Kup maść kamforową i wysmaruj sobie klatkę piersiową. Pomoże. A po porodzie musisz oczyścić zatoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kup maść kamforową i wysmaruj sobie klatkę piersiową. Pomoże. A po porodzie musisz oczyścić zatoki.

Tego jeszcze nie próbowałam 🤨 trzeba spróbować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na mnie zbawiennie działały inhalację we wszystkich sytuacjach, w których miałam problemy z kaszlem, katarem, zatokami. Wystarczy dobry inhalator, kupiłam sobie osobiście haxe nebulus.  Nawilża śluzówki, ułatwia rozrzedzenie wydzieliny, jeżeli jakaś zalega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×