Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fitwoman

ODCHUDZANIE 2020 ✅ nowa grupa! ZAPRASZAM WSZYSTKICH

Polecane posty

Cześć, kobietki! Postanowiłam założyć nowy wątek bo pewnie jest wiele z Was, które chciałyby się odchudzać w grupie, ale np. krępują się dołączyć do już powstałych, starych grup. 
 

zapraszam osoby w każdym wieku z każdym postanowieniem/dietą! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od siebie: ograniczyłam jedzenie, nie jem cukru, słodyczy, niezdrowych przekąsek. Mam do zrzucenia około 19 kg. Nie wiem, ile mi to zajmie, ale schudłam już do tej pory 6 kg. 
 

piszcie o sobie 🙂 

cel, jaka dieta itd. Może się wzajemnie zainspirujemy 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zacznę od siebie: ograniczyłam jedzenie, nie jem cukru, słodyczy, niezdrowych przekąsek. Mam do zrzucenia około 19 kg. Nie wiem, ile mi to zajmie, ale schudłam już do tej pory 6 kg. 
 

piszcie o sobie 🙂 

cel, jaka dieta itd. Może się wzajemnie zainspirujemy 🙂 

Dorzuć do tego jeszcze wysiłek fizyczny i będzie super. Tylko nie sam orbitrek albo bieganie, ale trening oporowy. Na początek możesz wyposażyć się w gumy mini band i z nimi ćwiczyć a dopiero potem przerzucić się na maszyny czy hantle. Efekty będą o wiele lepsze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja chciałbym zrzucić ale niestety mam słabość do michy i żadna dieta nie wchodzi w grę 😄 I tak już trochę zrzuciłem bo ważyłem 93 kg a obecnie waże ,80 ale niestety brzuszysko zostało . I nie jestem kobietą mam nadzieję że to mnie nie eliminuje 😄

Hej! Oczywiście, że to Cię nie eliminuje, że nie jesteś kobietą 🙂 nie wiem właściwie dlaczego napisałam ten temat w taki sposób, jakby moimi odbiorcami były wyłącznie kobiety 🙂 

 

Gratulacje, zrzuciłeś już 13 kg, to ogromny sukces! Brawo! 😄 


Jaki masz wzrost? Widzę, że sylwetka Twoja to typowe jabłko, skoro brzuszek został. Ćwiczysz? Co dokładnie robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dorzuć do tego jeszcze wysiłek fizyczny i będzie super. Tylko nie sam orbitrek albo bieganie, ale trening oporowy. Na początek możesz wyposażyć się w gumy mini band i z nimi ćwiczyć a dopiero potem przerzucić się na maszyny czy hantle. Efekty będą o wiele lepsze 🙂

To prawda; skupiłam się głównie na ćwiczeniach cardio, typu rowerek, spacer i czasem orbitrek. Mam w domu ciężary, mam też gumy, ale kurczę przyznaję, że bardzo szybko mnie takie ćwiczenia nudzą (może dlatego, że wymyślam je sobie sama, choć oglądam czasem trenerów, którzy pokazują jak ćwiczyć) 

Generalnie mięśnie się u mnie pojawiły, mam bardziej umięśnione nogi i tyłek, z czego jestem bardzo zadowolona 🙂 ale mam też otłuszczone ramiona, które trzeba chyba właśnie ujędrnić chyba ciężarkami, co? 🙂 Polecasz coś konkretnego, jakieś ćwiczenie na tą część ciała? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To prawda; skupiłam się głównie na ćwiczeniach cardio, typu rowerek, spacer i czasem orbitrek. Mam w domu ciężary, mam też gumy, ale kurczę przyznaję, że bardzo szybko mnie takie ćwiczenia nudzą (może dlatego, że wymyślam je sobie sama, choć oglądam czasem trenerów, którzy pokazują jak ćwiczyć) 

Generalnie mięśnie się u mnie pojawiły, mam bardziej umięśnione nogi i tyłek, z czego jestem bardzo zadowolona 🙂 ale mam też otłuszczone ramiona, które trzeba chyba właśnie ujędrnić chyba ciężarkami, co? 🙂 Polecasz coś konkretnego, jakieś ćwiczenie na tą część ciała? 

Takie ćwiczenia nie muszą być monotonne - najważniejsze to rozpisanie fajnego i skutecznego planu treningowego, który będzie się zmieniać co kilka tygodni. Dla mnie osobiście cardio jest nudne, ale to już kwestia indywidualna 🙂

Jeśli chodzi o ćwiczenia na górną część ciała, to dodatkowe obciążenie będzie niezbędne. Topowymi ćwiczeniami są różnego rodzaju wiosłowania, przyciąganie drążka wyciągu górnego do klatki (to na wyciągu na siłowni), wyciskania na barki/klatkę piesiową, uginanie i prostowanie przedramion kolejno na biceps i triceps, pompki i podciągania. Tak naprawdę jest tego multum... zależy jakim sprzętem dysponujesz i na jakim poziomie wytrenowania aktualnie jesteś 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Takie ćwiczenia nie muszą być monotonne - najważniejsze to rozpisanie fajnego i skutecznego planu treningowego, który będzie się zmieniać co kilka tygodni. Dla mnie osobiście cardio jest nudne, ale to już kwestia indywidualna 🙂

Jeśli chodzi o ćwiczenia na górną część ciała, to dodatkowe obciążenie będzie niezbędne. Topowymi ćwiczeniami są różnego rodzaju wiosłowania, przyciąganie drążka wyciągu górnego do klatki (to na wyciągu na siłowni), wyciskania na barki/klatkę piesiową, uginanie i prostowanie przedramion kolejno na biceps i triceps, pompki i podciągania. Tak naprawdę jest tego multum... zależy jakim sprzętem dysponujesz i na jakim poziomie wytrenowania aktualnie jesteś 🙂

Bardzo dziękuję za tak cenne wskazówki!  Muszę zatem robić trening siłowy, żeby lepiej wyglądać i bardzo chętnie się zmobilizuję do tego typu ćwiczeń 🙂 dzięki wielkie raz jeszcze! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

1.76 😄 Obecnie biegam co drugi dzień po 40 min i ćwiczę w domu siłowo 😛

Ale ekstra, podziwiam 🙂 ja póki co nie biegam ze względu na obciążenie i stawy, ale i zwyczajnie biegać nie lubię. Wolę 30 min wchodzić po schodach niż 30 min biegać 😄 a jak z dietą? Pochwal się swoją „michą” 😄  Jesz totalnie zdrowo/niezdrowo, czy np. 80/20? Liczysz kcal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bardzo dziękuję za tak cenne wskazówki!  Muszę zatem robić trening siłowy, żeby lepiej wyglądać i bardzo chętnie się zmobilizuję do tego typu ćwiczeń 🙂 dzięki wielkie raz jeszcze! 

Nie ma za co 🙂

 

Ale ekstra, podziwiam 🙂 ja póki co nie biegam ze względu na obciążenie i stawy, ale i zwyczajnie biegać nie lubię. Wolę 30 min wchodzić po schodach niż 30 min biegać 😄 a jak z dietą? Pochwal się swoją „michą” 😄  Jesz totalnie zdrowo/niezdrowo, czy np. 80/20? Liczysz kcal?

Ja wprost nienawidzę biegać. Już dawno wyczułam, że nie jestem predysponowana genetycznie do biegów długodystansowych, zbyt szybko się męczę. Co innego sprinty - w takich dyscyplinach zawsze osiągałam dobre wyniki. Generalnie siłówka to zdecydowanie moja bajka, jestem mocno zbudowana to i potrafię dużo podnieść, dlatego w tym kierunku staram się podążać bo to u mnie przynosi największe efekty 🙂 Najważniejsze, żeby poznać swoje ciało i zobaczyć co najlepiej na nas działa... to kwestia bardzo indywidualna, dlatego rozpisanie trafnego treningu wymaga czasu i obserwacji 🙂

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku sobie odpuszczam dietę. Tylko dzisiaj 3.5 czekolady - jakieś 4000kcal. Żeby to przepalić Trzebaby spędzić jakieś 6 godzin na bieżni 😄

ogólnie odchodzaanie jest proste. Trzeba jeść jak najmniej węglowodanów a żeby nie czuć głodu można jeść dużo brokułów które mają zero kalorii. Ja tak robiłem i fajna sylwetkę wyrzeźbiłem rok temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stosowałam i zachęcam wszystkich aby spróbować kuracji ziołami Tybetańskimi

a myślę że już nic innego nie będziecie stosować.

Najważniejsze jest odchudzanie zdrowe, skuteczne i bez późniejszego efektu jo-jo.

Z autopsji bardzo polecam zioła Tybetańskie na odchudzanie.

Sprawdzone. Kupuję na odchudzanieziolatybetanskie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×