Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Susanna

Czy uważacie, że imiona maja jakieś głębsze znaczenie na daną osobę?

Polecane posty

Czy według was imię powiela się z cechami charakteru człowieka? Czy istnieją jakieś wibracje które oddziałują na osobowość? Co sądzicie na ten temat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można w to wierzyć, bądź nie ale w różnych horoskopach z Imienia można dużo wyczytać, oczywiście też można powiedzieć że często Imię nasze pasuje do naszych cech ,tylko w jaki sposób potwierdzić bądź zaprzeczyc bo się nie da przecież tego dowieść, no chyba że własnej opinii subiektywnej🤨 weźmiemy opinie na temat nie tylko imię nią naszego ale wszystkich czynników na których horoskop się opiera imienny. 😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W skrócie to nie wiem czy wierzę ale moje Imię mi się podoba Imię Andrzej jest spoko😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej zapytałabym czy wybór nicka ma znaczenie i jeśli tak to jakie? Niektóre nicki sa zabawne, literackie, filmowe......możliwe że przybierając dany nicj osoba chce coś nim zakomunikować...a może się mylę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to z imieniem jest jak z horoskopem.Do jednych pasuje idealnie do innych wcale. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, byc może w oceanie bwzprzycxynowosci trudno jest coś wyrazić swojego innego a z drugiej strony czy ta siła jest odpowiedzialna Sama sobie w tej chwili poza doświadczeniem innym niż przeznaczenie które można czytać tak samo jak ślepy czyta z tych samych gwiazdy na niebie.🤔😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No można! Tak też i jest zatem w obliczu dowodów ogłaszam że jednak jest coś w tym 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Imię Amidy Butsu Wam coś mówi czy kompletnie nic? Mi mówi coś o 👻 który je nosił .. 👻 Wielkiej Pustki 🙄🙄 No i tyle jeśli chodzi o fakty.👿

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Dlaczego? Ano, dlatego, że moje oznacza osobę, która lubi walczyć - walka zawsze mnie stresowała dlatego na sparingach (treningach) wybierałem zawsze jak najlepszych gości żeby się przełamać . A tak naprawdę to bardzo ugodowy jestem i ustalam w życiu czy prywatnym czy zawodowym wszystko tak żeby gładko szło bez nerwów i spięć. Nerwówki nie lubię i staram się szybko sytuacje wyprostować a odreagowuję alkoholem - i nawet na...y nie potrafię być agresywny. 

Za to mój brat, jego imię pochodzi od boga wojny i planety. Typ, który twierdzi, że w życiu umie tylko po mordzie lać. Pakuje się od czasu do czasu w kłopoty ale co dzięki temu osiągnął to można pozazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A Imię Amidy Butsu Wam coś mówi czy kompletnie nic? Mi mówi coś o 👻 który je nosił .. 👻 Wielkiej Pustki 🙄🙄 No i tyle jeśli chodzi o fakty.👿

Czy wybór tego nicku odzwierciedla twoja filozofię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie. Dlaczego? Ano, dlatego, że moje oznacza osobę, która lubi walczyć - walka zawsze mnie stresowała dlatego na sparingach (treningach) wybierałem zawsze jak najlepszych gości żeby się przełamać . A tak naprawdę to bardzo ugodowy jestem i ustalam w życiu czy prywatnym czy zawodowym wszystko tak żeby gładko szło bez nerwów i spięć. Nerwówki nie lubię i staram się szybko sytuacje wyprostować a odreagowuję alkoholem - i nawet na...y nie potrafię być agresywny. 

Za to mój brat, jego imię pochodzi od boga wojny i planety. Typ, który twierdzi, że w życiu umie tylko po mordzie lać. Pakuje się od czasu do czasu w kłopoty ale co dzięki temu osiągnął to można pozazdrościć.

Czyli Twój brat ma na imię Marcin, a Ty... cholera, zaciekawiłes mnie, zara wertuje stare księgi... daj podpowiedź jakiego pochodzenia masz imię😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Raczej zapytałabym czy wybór nicka ma znaczenie i jeśli tak to jakie? Niektóre nicki sa zabawne, literackie, filmowe......możliwe że przybierając dany nicj osoba chce coś nim zakomunikować...a może się mylę....

Najlepsze są niki mroczne i groźne. W realu poczciwy grubas o różowiusiej fizys, w necie blacktrueevildevil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie. Dlaczego? Ano, dlatego, że moje oznacza osobę, która lubi walczyć - walka zawsze mnie stresowała dlatego na sparingach (treningach) wybierałem zawsze jak najlepszych gości żeby się przełamać . A tak naprawdę to bardzo ugodowy jestem i ustalam w życiu czy prywatnym czy zawodowym wszystko tak żeby gładko szło bez nerwów i spięć. Nerwówki nie lubię i staram się szybko sytuacje wyprostować a odreagowuję alkoholem - i nawet na...y nie potrafię być agresywny. 

Za to mój brat, jego imię pochodzi od boga wojny i planety. Typ, który twierdzi, że w życiu umie tylko po mordzie lać. Pakuje się od czasu do czasu w kłopoty ale co dzięki temu osiągnął to można pozazdrościć.

Przychodzi mi tylko na mysl jedno imie - Aleksander ktory lubi walczyc, a brat nie ma na imie Marek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Uważasz, że imię to opis czlowieka?

Nie uważam tak, podałam tylko obrazowo przykład. I uważam, że moje imię pasuje do mojego charakteru idealnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie, imiona nic szczegolnego nie znaczą. Bez jajec, cudów nie ma. Natomiast uważam, że dobre są imiona rzadkie (w danym pokoleniu). Czlowiek nie znika w morzu anonimowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie uważam tak, podałam tylko obrazowo przykład. I uważam, że moje imię pasuje do mojego charakteru idealnie:)

To ciesz się z takiej zgodności👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wedlug mnie, imiona nic szczegolnego nie znaczą. Bez jajec, cudów nie ma. Natomiast uważam, że dobre są imiona rzadkie (w danym pokoleniu). Czlowiek nie znika w morzu anonimowości.

Nadanie imienia może być czasem krzywdzące dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nadanie imienia może być czasem krzywdzące dla dziecka

Taak, no ale bez przesady. To jest kwestia przyzwyczajenia do pewnych obyczajów. Że np imię Jagoda jest spoko, a Porzeczka już nie😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Taak, no ale bez przesady. To jest kwestia przyzwyczajenia do pewnych obyczajów. Że np imię Jagoda jest spoko, a Porzeczka już nie😏

😉 pewnie za trudne ortograficznie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

pewnie swoim larwom dałaś jakieś paskudne imiona i teraz tłumaczysz.

Naprawdę tak Ci zależy żeby mi dos.rać? Dobra, widać jestem dla Ciebie w jakiś sposób ważna... ciekawe jaki brak reprezentuję w Twoim życiu, co? Zresztą lepiej nie odpowiadaj. Nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

pewnie swoim larwom dałaś jakieś paskudne imiona i teraz tłumaczysz.

To bardzo niegrzeczne co piszesz do Onkosfery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam, aby imię mówiło cokolwiek o człowieku i jest to kwestia przypadku jak zostaniemy nazwani. Czy więc przypadek może decydować o tym kim jesteśmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta rozmowa się sprowadza do tego, paprotka została nazwana paprotka a nie dębem i dlatego paprotce nadajemy cechy paprotki a nie dębu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To z mojej strony zakończę ten temat pieknym wierszem Tuwima: 

Moje życie miało imię dziewczęce,

Imię jasne jak konwalie pierwsze,

Rwane w trawie błyszczącej o świcie

Przez lilijne szopenowe ręce.

 

Tym imieniem promieniami tkanym,

Lśniące liście leśne szeleściły,

Bzy majowe, zroszone perliście,

Tym imieniem pachniały kochanym...

 

A gdy niebo z wolna wieczórniało,

Gdy przez wyże wiała cisza polna,

W ciepłym wiewie i w jaskółczym świrze,

W każdym drzewie to imię szumiało.

 

...W opalonym mgieł zmierzchowym dymie

Coś rozwiało się obłokiem zwiewnym,

Smętkiem rzewnym duszę rozśpiewało:

Jakże było memu życiu na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×