Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jola221

Za kasę

Polecane posty

Witam,ostatnio naszła mnie mylą zeby dac za kasę,co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurcze.... Trudne pytanie.

Pytanie co cię do tego skłoniło? Nie masz z czego żyć? Jesteś potwornie zadłużona?

Masz chłopaka/ męża? Ile masz lat? 22?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzimy że każdy dokonuje w życiu wyborów które uważa za słuszne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Sądzimy że każdy dokonuje w życiu wyborów które uważa za słuszne 🙂

Trochę diabelska odpowiedź...W stylu ``A róbta co chceta`` 😉 

No ja uważam, że lepiej młodej damie powiedzieć, że każdy wybór niesie za sobą jakieś konsekwencje.

Warto je pokazywać, a wtedy inteligentna osoba dokona racjonalnego wyboru. Przynajmniej takie jest założenie 🙂

Nie do wszystkiego można dojść samodzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hi Jolka a co ci szkodzi dawaj za kase jesli ktos ci chce zaplacic . To sie nie wymydli a kasiorka jest kasiorka 😉

Wera....nie podpuszczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No a co jej szkodzi ? Nawet jak bedzie miala kiedys chłopaka to bedzie mu dawac za darmo . A teras ktos jej zrobi dobrze i kasiorke zarobi . Wiem co pisze dziewczyny dawajcie jak chcą brac kiedys bedziecie chcialy dac a nikt nie bedzie chcial brac 😑

Wera....Nieładnie prawisz. Niby dowcipnie, ale niezła z Ciebie diablica 😉

Co jej szkodzi? No może grozi zrypana psyche na resztę życia. Może to? I to nie chodzi o to czy to ktoś kiedyś odkryje ( bo tak też może być), ale przede wszystkim o to, że ona nigdy nie ukryje tego sama przed sobą.

A skoro tak Wera podpuszczasz, to może sama dałaś kiedyś za kasę? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po nocy poslubnej pan mlody skarzy sie ojcu

- ojcze po przebudzeniu, odruchowo wstalem ubralem sie i odruchowo polozylem 200 zeta na szafce obok

- synu, wszystko da sie jakos wytlumaczyc

- ale ojcze ona wyjela portfel z torebki i wydala mi 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Trochę diabelska odpowiedź...W stylu ``A róbta co chceta`` 😉 

No ja uważam, że lepiej młodej damie powiedzieć, że każdy wybór niesie za sobą jakieś konsekwencje.

Warto je pokazywać, a wtedy inteligentna osoba dokona racjonalnego wyboru. Przynajmniej takie jest założenie 🙂

Nie do wszystkiego można dojść samodzielnie.

Dokładnie tak, niech robi co chce. Myśle że każda młoda dama ma swoj rozum i wie jak to wygląda. No chyba ze to pisze dziewcze w wieku 16 lat w co wątpię. 

I co tutaj tlumaczyc? To prosta matematyka, sprzedaż ciała za kase. Sądzę że jak to do głowy przyszło to wie jak to wygląda. Ewentualnie mogłam napisać co o tym naprawde myślę. Ale zachowam przemyślenia dla siebie, a kolezanki odwodzić od tego pomysłu nie zamierzam, każdy ma swój rozum 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dokładnie tak, niech robi co chce. Myśle że każda młoda dama ma swoj rozum i wie jak to wygląda. No chyba ze to pisze dziewcze w wieku 16 lat w co wątpię. 

I co tutaj tlumaczyc? To prosta matematyka, sprzedaż ciała za kase. Sądzę że jak to do głowy przyszło to wie jak to wygląda. Ewentualnie mogłam napisać co o tym naprawde myślę. Ale zachowam przemyślenia dla siebie, a kolezanki odwodzić od tego pomysłu nie zamierzam, każdy ma swój rozum 😉

 

Niekoniecznie wie. Jeśli nigdy nie oglądała pracy prostytutki,bo nie była u niej, ani nie rozmawiała z taką bądź z  kimś kto był u takiej, to nie wszystko wie. Ludzie mają jakieś wyobrażenia tylko, niekoniecznie prawdziwe. To jednak praca o której otwarcie się nie mówi. Raczej tabu.

No takie własnie pytanie zadała Jola. Co o tym sądzimy? 😉 

Pisz śmiało Lili 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Niekoniecznie wie. Jeśli nigdy nie oglądała pracy prostytutki,bo nie była u niej, ani nie rozmawiała z taką bądź z  kimś kto był u takiej, to nie wszystko wie. Ludzie mają jakieś wyobrażenia tylko, niekoniecznie prawdziwe. To jednak praca o której otwarcie się nie mówi. Raczej tabu.

No takie własnie pytanie zadała Jola. Co o tym sądzimy? 😉 

Pisz śmiało Lili 😉

Uważam że to zwykle kure.stwo i nie warto bo będzie się to ciągnęło za nią cale życie, a takimi ludzmi zazwyczaj sie gardzi. Ale dalej trzymam się tego że każdy swój rozum ma i niech sie nim kieruje. 

Poza tym uważam że to prowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne że tak. Ale z drugiej strony, patrząc na to z moranej strony., kto może z czystym sumieniem powiedzieć że nie dał kiedyś "du.. y," za awans, lepsze oceny, lepszą pracę itd itp? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×