Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nba

Zmarł 37 latek na koronawirusa

Polecane posty

Nie miał żadnych chorób 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, ze był palaczem a tacy tez są w grupie ryzyka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Możliwe, ze był palaczem a tacy tez są w grupie ryzyka. 

Ojej dobrze że ja nie palę. Nie palcie rodacy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie żałujecie osób rokrocznie umierających na grypę, a jak już Wam się ma to dobrać do d;;u;py to otwierają się serca. 

to już nie jest miskoncepcja sytuacji. to już jest czyste szaleństwo . 

kiedy wbijecie na statystyki ofiar samochodowych? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

nie żałujecie osób rokrocznie umierających na grypę, a jak już Wam się ma to dobrać do d;;u;py to otwierają się serca. 

to już nie jest miskoncepcja sytuacji. to już jest czyste szaleństwo . 

kiedy wbijecie na statystyki ofiar samochodowych? 

Dooookładnie ! 

Raki , wypadki . Choroby na prawdę tak ciężkie że tylko płakać.  I z pewnością tak jest - bo mało kto bezboleśnie umiera. Jedynie cukrzyca że zaśnie i się nie obudzi.  To trzeba nie tylko 2 x w roku żałować gdy zakuje serce i dla pewności " że jestem dobrym człowiekiem " bo zdarzy mi się odruch bycia nim.  Albo się nim jest albo nie.  

A jeśli chodzi o Pandemię to jest groźba grypa i nie wolno siebie narażać ani innych.  Teraz zgony niestety będą.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

... się otwiera, a nie serca. Nie przypominam sobie, żeby w ostatnich czasach ludzie padali jak muchy jeden po drugim z powodu grypy. Udam, że reszty twojego wysrywu nie widziałem, bo minimum kultury trzeba zachować, nawet wobec tak doszczętnie ...olonej jednostki jak ty. 

Ja dwa lata temu miałem silną grypę z powikłaniami. Astma i krwioplucie oraz problemy z tarczycą w jednym czasie.... I przy okazji straciłem węch i smak.  Tak jak w przypadku corona virusa.. Ludzie opisują podobne rzeczy że niby ten virus krąży od roku conajmniej, a co jeśli dłużej.. hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja dwa lata temu miałem silną grypę z powikłaniami. Astma i krwioplucie oraz problemy z tarczycą w jednym czasie.... I przy okazji straciłem węch i smak.  Tak jak w przypadku corona virusa.. Ludzie opisują podobne rzeczy że niby ten virus krąży od roku conajmniej, a co jeśli dłużej.. hm

Węch i smak się traci zawsze przy ostrym zapaleniu zatok i też miałem tak że dwa razy, a zatoki też zwalonw do dziś. Korona się charakteryzuje problemami z oddychaniem nawet w łagodnym przebiegu w większości przypadków występuje i na to umierają ludzie, teraz czytałem że też powoduje problemy z sercem więc możesz nie mieć duszności a serce stanie i śmierć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×