Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Monikaa

Pewna kobieta chce mnie wydac za maz

Polecane posty

Dowiedzialam sie ze pewna kobieta chce mnie wydac za mąż za starszego mężczyznę . Ja go nie znam , ona mowi ze ź nim o mnie rozmawiała .on  ma do mnie chęć i za mną chodzi.Tak mi powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dowiedzialam sie ze pewna kobieta chce mnie wydac za mąż za starszego mężczyznę . Ja go nie znam , ona mowi ze ź nim o mnie rozmawiała .on  ma do mnie chęć i za mną chodzi.Tak mi powiedziała.

Może rodzina tego dziada chce zaoszczędzić na hospicjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Może rodzina tego dziada chce zaoszczędzić na hospicjum.

Pod warunkiem, że lokaty i hektary już zapisane na wnuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pod warunkiem, że lokaty i hektary już zapisane na wnuki.

Różnie może być.

W każdym razie jestem przeciwna wszelkim swatom i dysponowanie kimś jako towarem. Ludzie wpierniczają się we wszystko i innym na siłę życie chcą ustawiać pod swoje tępe, ograniczone wyobrażenie. To powinno być karane. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dowiedzialam sie ze pewna kobieta chce mnie wydac za mąż za starszego mężczyznę . Ja go nie znam , ona mowi ze ź nim o mnie rozmawiała .on  ma do mnie chęć i za mną chodzi.Tak mi powiedziała.

Kobieta interesu po prostu. W dobie narodowej kwarantanny kozie mleko może być w cenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Znaczy chwalisz się, czy żalisz? Bo chyba zapomniałaś napisać 😎

Nie mam z kim o tym porozmawiać To się żale 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Może rodzina tego dziada chce zaoszczędzić na hospicjum.

On ma podobno 50 lat a ja mam 31 dla mnie to za duże różnice wieku nie chodzi tu o wiek tylko o to ze jestem dla ludzi rzeczą myślą ze młodą moze robić wszystko co jej chłop nakaze ze ma być służącą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Różnie może być.

W każdym razie jestem przeciwna wszelkim swatom i dysponowanie kimś jako towarem. Ludzie wpierniczają się we wszystko i innym na siłę życie chcą ustawiać pod swoje tępe, ograniczone wyobrażenie. To powinno być karane. 

 

Bo  traktują mnie jak towar ze mam  urodę to myślą ze będę jego ozdoba mówią że jestem dla niego bo chodzę do kościoła do tego co on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bo  traktują mnie jak towar ze mam  urodę to myślą ze będę jego ozdoba mówią że jestem dla niego bo chodzę do kościoła do tego co on

Haha 😉

Przejdź się po wsi z Arabem albo Murzynem, księdzu i ciemnocie podniesiesz ciśnienie i będziesz mieć z głowy amantów do końca życia 😉

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

On ma podobno 50 lat a ja mam 31 dla mnie to za duże różnice wieku nie chodzi tu o wiek tylko o to ze jestem dla ludzi rzeczą myślą ze młodą moze robić wszystko co jej chłop nakaze ze ma być służącą 

Było powiedzieć, że zniszczyć życie to byś sobie sama potrafiła, jakbyś chciała, niech owa Pani się nie fatyguje więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Było powiedzieć, że zniszczyć życie to byś sobie sama potrafiła, jakbyś chciała, niech owa Pani się nie fatyguje 

Mówiłam jej że jak  on szuka pięknej to jest tyle wokół i ze on nie jest w stanie mnie uszczęśliwić 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przeszło by mi przez gardło ślubowanie komus takiemu miłości przed ołtarzem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeżywasz tak jakbyś się obawiała raptus puellae. Nie chcesz się z nim zapoznawać to nie i koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×