Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anastazja 88

Muzyka ukazuje więcej niż tylko słowa 😄

Polecane posty

" Wierzę że wszystko co robię ma sens 

Trzeba żyć , trzeba żyć - by powód mieć

To co przeżyte - zapada w pamięć!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Mówią o nas pokolenie, które wszystko ma
Dla mnie to wieczne dzieciaki, świat straconych szans
W...onych w kredyty na 30 lat
Obrażony na to wszystko co świat miał im dać
Popatrz ilu z nas wyjechało za granice
Jest tam hajs to man ale jakie życie
Patrzę na ulice deszcze nie zmywa grzechu
A my w tym pośpiechu gubimy kolegów
Gubimy tu miłość robiąc z niej wywłokę
Połowa nie myśli dziś co będzie potem
TV pierze mózgi, politycy mamią
Rano nikt już nie pamięta jak wieczorem kłamią
Jedni zarabiają, nie znają miłości
Zakochani oddalają się przez hajsu pościg
Bądź tu mądry, kiedy nie zgadza się nic
PANACEUM 2, trzeba żyć trzeba żyć! Trzeba żyć ! 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Si, proprio cosi. 😎)))

 

Ale bym tanczyla 😄 uwielbiam latino ,włoskie.  Disco Wszystko co taneczne.  By podłogi w domu zamiatać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale bym tanczyla uwielbiam latino ,włoskie.  Disco Wszystko co taneczne.  By podłogi w domu zamiatać.

Nie lubię techno.  Uwielbiam Metalice czy rock i Puck rock.  Ale płyty od lat dobrane. I piękne.  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Firma - Umysł Bogacza

Znam firmy na pamięć każdy kawałek 😉😉 nielegalne rytmy 1 Perfect nielegalne rytmy 2 tym bardziej lepsza! Jak Kali odszedł itp 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Slums Attack - 977

A to tak ? Znam obiło się o uszy gdy pamiętasz może czasy " Sony Ericsson " ludzie - Peja różne kawałki zgrywali gdzie tylko się dało.  Jak miałam 11 lat Irda haha to tylko może pół roku które pamiętam potem Bluetooth 😄😄 piękne czasy albo taka malutka byłam bo może 6/7 lat i stary wollcmen znalazłam na szafie i te sluchawy megafony były ciągle na czasie.  Albo xp94 😅😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A to tak ? Znam obiło się o uszy gdy pamiętasz może czasy " Sony Ericsson " ludzie - Peja różne kawałki zgrywali gdzie tylko się dało.  Jak miałam 11 lat Irda haha to tylko może pół roku które pamiętam potem Bluetooth 😄😄 piękne czasy albo taka malutka byłam bo może 6/7 lat i stary wollcmen znalazłam na szafie i te sluchawy megafony były ciągle na czasie.  Albo xp94 😅😂😂

Oj przepraszam bo nie wiem czy to nie był xp98 😅 niby ten lepszy haha gdy już znajomi mieli Windows 2000 😪😪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

nie wiem, ja się wychowywałem na klasycznej i jazzie, a z polskiego hip hopu kręcę bekę.

No widzisz ja - rocznik 94 jestem a pamiętam jak dziś 😪😪😪😪 i przykre że te czasy nie wrócą.  Człowiek się szlajał i nikt mi nie powie gdzie się da . I każdy miał rodzeństwo gdzie nikt nie pomyślał by krzywdę dziewczynce zrobić.  Dziś ? Nie dziwię się że wojna będzie jak 13latke ludzie mają w mózgach by już bzy / knac . Każda dziewczyna by się w tamtym czasie ZAPŁAKAŁA. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

myślałem że ty z tego samego co ja jesteś przez cyferki w niku.

Nie nie . 88 to z płyty która słucham od lat - konkwista 88 - " szary człowiek " " bramy Walhalli " o II wojnie światowej.  Bachor bądź Analogsi i ADHD . Zresztą sporo tego jeśli chodzi o tą tematykę.  Ale "Pieśń Dar Kwiat " Horytnica MISTRZOSTWO !!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

myślałem że ty z tego samego co ja jesteś przez cyferki w niku.

I jakie czasy były to w gimnazjum wspominam tak śmieszne . W pingla grałam i gram po dzisiejszy dzień - pasja! 1 kl liceum to był chyba 2011 r 

.. hm muszę obliczyć ale 1 kl to była ludzie kolejne pokolenie - my mieliśmy z Gimnazjalistami mniej więcej szkole połączona już wtedy inni ludzie . A co teraz 🤨 nie chce nawet wiedzieć.  

Pomyliłam pewnie roki - ale za to przepraszam bo w świadectwa bym musiała spojrzeć.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

myślałem że ty z tego samego co ja jesteś przez cyferki w niku.

I wiesz co jest najlepsze że mam filmiki jak taki "Filuciak " zrobił skok tygrysi przez ławkę bo le parcure przez plotki każdy ćwiczył no i taaak mu to wyszło wpisz w YouTube 😅😅 do dziś te filmiki patrz! Mój brat i my w górach ! Gada do norki naszego psaaa 😅

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Norki nigdy nie zapomnę . Prze inteligentne psiątko . Bazy budowaliśmy - pilnowała.  Niestety w górach ja myśliwy poszczelil.  Jeździliśmy co roku.  Może nie urodna ale nawet sąsiedzi ja do dziś wspominają.  Grała z Nami w pychę , broniła.  ZAY/ EBI / STY piesek . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze brata głos - do dziś się wale ze śmiechu 😂 dziś ćwiczy od lat i nie przyznaje się do tego filmiku 😂😂😂 ale siostra jest po to ! By PRZYPOMNIALA 😂😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A z którego roku jest ten film?

Nie wiem czy z 2005 r będzie , uwierz mi w to😄 nigdy nie usunęli tych smieci 😂 moja 18 tka brat " o kur/wa siora nawet nie próbuj . Tylko to są filmiki z dzieciństwa tak ? I brat poplakany że śmiechu po czasie bo wiedział dobrze że przyjdzie miejsce i czas 90% ludzi na filmikach le parcure ja też na jednym jestem hahaha na YT. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 hahah 😄 o nieeeee piękne czasy łe parcour ! 

 

WARYNIOK ZABRZE 25 SP !!😄

Nie wiem jak Dixona usunąć . Powyżej.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działo się ! 😅😅😅😂 Nigdy tego nie zapomnę - przed szkołą blok dalej para się kłóciła. 

"Jak wyje*Bać wersalkę " 😪😪😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

widzę że ostra socjalistka z ciebie.

Nie wiem czy socjalistka ale bardzo uwielbiam te kawałki.  Podobają mi się od lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

od siebie polecam trochę dobrej polskiej muzyki dla odmiany:

 

Niechęć - Śmierć w miękkim futerku (2012) [Full Album]

Zbyt za chaotyczne posłuchaj Honor - biały honor biała walka ! Potop 88 pieeeekne płyty.  Szybkie - wolne od koloru jakie chcesz ! Wszystkie uwielbiam i sobie zrobię fajny motyw na żebrach z czasem - o ile dożyje 😬 z Flagą Nasza Polska.  

Najczystsza Ziemio, inna spośród innych ziem.
Ojczysty kraju, dziś jestem tu by chronić Cię
W powodzi pragnień, jedna tylko bliska sercu
Czy chwycisz szanse? Czy pchniesz ten naród do zwycięstwa?

Ojczysta Ziemio, najważniejsza sprawo,
Pokonam wszystko, by poczuć dziś twój dumny ton
Ten promień światła, który przeszył niebo,
Oddaje Tobie, by nigdy Cię nie dopadł mrok

Wśród obcych spojrzeń, kiedy skrywasz własny wstyd,
W pozorach prawdy, gdy słyszę Twój o pomoc krzyk
Wiecznym oszczercom, nie wybaczaj swoich łez
Nie pozwól matko, by szargał Cię semicki pies 🐕 !!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co - największym pośmiewiskiem i lewakiem to jesteś Ty - Polskę byś na 2 zakręcie zdygal i zdradził . W to nie wątpię. Obserwuje Twe wypowiedzi i Ci co mają najwięcej jadu to takie fałszywiątko - najwięksi zdrajcy podczas wojny . Nic pomóc a tylko uprzykrzyć życie . 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojczysto Ziemio - DZIS tak mało znany kawałek ludzie powinni sie uczyć na PAMIEC I churem gdy będzie źle - spiewac ! Jeden z piękniejszych bardziej od Hymnu i adekwatny do sytuacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×