Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czerwone korale

Czy faceci zagaduja, zaczepiaja dziewczyny, które nie sa w ich typie?

Polecane posty

 

I znowu o przystojnych 😑

No sory, ale jak czytam, że facet będzie miał powodzenie "jeśli nie jest roochaczem tylko szanujacym kobiety i siebie (swoje ciało) facetem to super, pod warunkiem ze będzie zdecydowany, będzie miał swoje zdanie, nie będzie bal sie ,,wlasnego cienia", zapewni kobiecie poczucie bezpieczeństwa", to co innego mogę napisać? Skoro ja mam te cechy, a powodzenia nie mam, to jasna sprawa, że chodzi o wygląd 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zapomniałaś dodać, że musi być przystojny 🙂

Wystarczy, ze bedzie przeciętny ale zadbany, nie musi buc modelem a takie cechy charakteru dodadza mu atrakcyjności i męskości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wystarczy, ze bedzie przeciętny ale zadbany, nie musi buc modelem a takie cechy charakteru dodadza mu atrakcyjności i męskości. 

Pytanie, co dla ciebie znaczy przeciętny 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pytanie, co dla ciebie znaczy przeciętny 😉

Mam opisać urodę przecietnego wg mnie faceta? Ze takie oczy, takie włosy, taki i taki wzrost, czy o co chodzi? Nie da sie tego tutaj opisać. Ps. a na wzrost za bardzo nie patrzę, byleby był choć parę cm wyższy ode mnie (mam 165cm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mam opisać urodę przecietnego wg mnie faceta? Ze takie oczy, takie włosy, taki i taki wzrost, czy o co chodzi? Nie da sie tego tutaj opisać. Ps. a na wzrost za bardzo nie patrzę, byleby był choć parę cm wyższy ode mnie (mam 165cm)

Nie, tylko po prostu zazwyczaj kobiety mówią, że "wystarczy przeciętny", a potem okazuje się, że ich wymagania spełniają tylko przystojniacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mam opisać urodę przecietnego wg mnie faceta? Ze takie oczy, takie włosy, taki i taki wzrost, czy o co chodzi? Nie da sie tego tutaj opisać. Ps. a na wzrost za bardzo nie patrzę, byleby był choć parę cm wyższy ode mnie (mam 165cm)

Problem polega na tym, że taki mężczyzna dla znacznej aktualnej  większości kobiet jest nieatracyjny. Takich mężczyzn jest wielu lecz z każdym rokiem mniej gdyż bycie właśnie takim bucem przynosi lepsze rezultaty w kontaktach z kobietami. Wystarczy posłuchać i poczytać jak bardzo narzekacie na takie cechy u swoich partnerów. Kobiety w wielu kwestiach przyjęły negatywne zachowania od niektórych mężczyzn, które sprawiają, że właśnie ci odpowiedzialni mężczyźni nie są nimi zainteresowani a one nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×