Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klarakl22

Czy ktoś z Was tak miał ?

Polecane posty

Kochane!

Kochałam się z chłopakiem w dni płodne (bez zabezpieczenia, kilka dni przed planowaną miesiączką dostałam dziwne plamienie(brązowy sluz) co jakiś czas następnie dostałam normalne krawawienie, które trwało 3/4 dni w między czasie podczas tego okresu zrobiłam test wyszedł negatwywnie. Ale nadal się dziwnie czuje czy to możliwe, że jednak jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ciążę zawsze jest szansa, tym bardziej bez zabezpieczenia. Możliwe, że jesteś w ciąży. 

Po tygodniu od miesiączki zrób jeszcze raz test. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kochane!

Kochałam się z chłopakiem w dni płodne (bez zabezpieczenia, kilka dni przed planowaną miesiączką dostałam dziwne plamienie(brązowy sluz) co jakiś czas następnie dostałam normalne krawawienie, które trwało 3/4 dni w między czasie podczas tego okresu zrobiłam test wyszedł negatwywnie. Ale nadal się dziwnie czuje czy to możliwe, że jednak jestem w ciąży?

A skąd wiesz, że to dni płodne? Jaką metodę stosujesz? Poprzednio pisałaś chyba o owulacji, stąd pytam z jakich obserwacji siebie lub jakiej metody czy urządzenia czerpiesz takie informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznijcie się zabezpieczać i mniej strachu będziesz miala co miesiąc. W ciąży zapewne nie jesteś, nie tak łatwo zrobić dziecko 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×