Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sandra8989

Prośba o radę

Polecane posty

Cześć
Piszę na tym forum po raz pierwszy, bo niebardzo wiem co zrobić😊 Jestem na pewnym portalu randkowym i od 2 tygodni piszę z pewnym chłopakiem, który bardzo mnie intryguje. Odezwał się do mnie pierwszy i od tamtej pory jesteśmy codziennie w kontakcie. Wiem, że głupio to zabrzmi, (bo z racji kwarantanny nawet nie mieliśmy okazji się widzieć), ale samo pisanie sprawiło, że strasznie mi się spodobał. Mam prawie 30 lat i nigdy wcześniej tak nie miałam... Może to dlatego, że to inteligentny, pewny siebie chłopak. Zauważyłam też, że od kilku dni pisze jakoś mniej (tzn. wysyła krótsze wiadomości), z drugiej strony wiem, że jest bardzo zmęczony pracą. Wiem, wiem, zachowuję się jak nastolatka :D, ale co myślicie, że powinnam zrobić? Fajnie byłoby zacząć rozmawiać przez telefon, ale w sumie się nie znamy i nie wiem czy powinnam to zaproponować? Nie chciałabym się narzucać. Wiem, że każdy jest inny, ale faceci chyba wolą podrywać niż być podrywanymi? Jak uważacie? A skoro pisze mniej, to może też powinnam się trochę zdystansować? Proszę tylko o poważne odpowiedzi, bo sama jestem zdziwiona, że pytam o takie rzeczy! No, ale jakoś tak zauroczyłam się 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni lubią i podrywać, i być podrywanymi. 

Ale już od niejednego faceta wiem, że jeśli są podrywani przez kobietę, to ona nie ma u nich szans, bo to nie oni ją zdobyli. To taka kobieta na połechtanie ego i łóżko, a nie poważną znajomość. 

Facet wchodzi w poważny związek i dobrze traktuje kobietę tylko, o którą musi się postarać. 

Prosta rada: ochłoń, zajmij się sobą. Na niego nie naciskaj, jeśli widzisz brak zainteresowania kulturalnie koncz rozmowę pod pretekstem np. treningu, czytania lub filmu. 

Napisz do niego pierwsza raz, potem on MUSI napisać pierwszy, inaczej zawsze to Ty będziesz inicjatorką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kochana. Masz rację! skoro potrafił napisać do mnie pierwszy, to jeśli będzie chciał to się postara:) bo już czuję, że zaczynam się narzucać, a tego nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sam zagadał, poczekaj na rozwój wypadków, jednocześnie pokaż delikatnie że nie jest Ci obojętny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×