Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kama7

Czy przełożyć wesele?

Polecane posty

Wesele we wrześniu czy przełożyć na 2021? Pytam tu bo mam dużo rodzin z dziećmi i chciałabym wiedzieć jak to wygląda w waszej perspektywy? Czy jakby wirus zakończył się np lipcu przyszły byście na wesele we wrześniu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci nie powie co powinnaś zrobić. Ja bym przełożyła,Bo nie wiesz co bedzie sie działo do września, jak będzie wyglądać sytuacja tego wirusa, sytuacja ekonomiczna....I właśnie ekonomia i finanse... ludzie teraz siedzą w domach bez pracy i raczej wesele nie będzie ich priorytetem. Pewnie najblizsi przyjdą, reszta - nie wiem.

Ja jestem przewodniczką imprez tego typu. Nie lepiej wydać te pieniądze na siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nikt Ci nie powie co powinnaś zrobić. Ja bym przełożyła,Bo nie wiesz co bedzie sie działo do września, jak będzie wyglądać sytuacja tego wirusa, sytuacja ekonomiczna....I właśnie ekonomia i finanse... ludzie teraz siedzą w domach bez pracy i raczej wesele nie będzie ich priorytetem. Pewnie najblizsi przyjdą, reszta - nie wiem.

Ja jestem przewodniczką imprez tego typu. Nie lepiej wydać te pieniądze na siebie?

*przeciwniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My idziemy na wesele i we wrześniu i w sierpniu więc mam nadzieję że tego sierpniowego nie będą przekladac. Dodatkowo mam nadzieje w czerwcu jechać już do rodziców jak będzie sezon truskawek... 3 miesiące trwało Chinom ustabilozowanie sytuacji i brak nowych przypadków zachorowań więc zobaczymy jak to będzie w Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym przesunela np na maj 2021.Szczepionka zapewne juz bedzie  a jesli nawet w lipcu sie epidemia wyciszy (na 100% nie skonczy), to zapowiadaja druga fale jesienia.Chyba ze sie boisz, ze pan mlody sie rozmysli, to moze wtedy by zorganizowac sam slub i obiad na pare gosci a wesele pozniej lub wcale.

Ja mam bilety na 2 koncerty, jeden w czerwcu, drugi w sierpniu, obydwa przepadly, nie wiem czy bedzie zwrot kasy.Niektorzy sa tak szlachetni, ze nie chca zwrotu za bilet, zeby artysci mogli zarobic (na kolejne drogie auto i dom).Niestety, mam inne pojecie dobroczynnosci, zwlaszcza teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×