Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
B-side

Czekając na Godota

Polecane posty

Sporo, ale niech Cię to nie martwi, bo wszystkie zdjęcia cycków, które Ci wysłałam, były moje. 

Chyba nie mnie. Nie gustuję w cyckach. Tak mam.

• Haha 1

Vice versa kotku. Ja dodaje do ignorowanych takich jak ja dla ciebie. Tam w górnym prawym rogu. Nie dziękuj.

Przesadzasz z tym rozmachem. Niepotrzebnie. To mnie aż tak bardzo nie pochłania, nie wywołuje większych emocji. 

Chyba nie mnie. Nie gustuję w cyckach. Tak mam.

To by się nawet zgadzało, bo nigdy mi nie odpisałeś.

Przesadzasz z tym rozmachem. Niepotrzebnie. To mnie aż tak bardzo nie pochłania, nie wywołuje większych emocji. 

Popracujmy wspólnie nad kreatywnością. Wręcz uwielbiam ludzi mających potrzebę wypowiadania się na kilku płaszczyznach. 

Popracujmy wspólnie nad kreatywnością. Wręcz uwielbiam ludzi mających potrzebę wypowiadania się na kilku płaszczyznach. 

Praca zespołowa kiepsko mi idzie. Zaraz chciałabym wyznaczać dyrektora i głosować na siebie. Nie wiem skąd mi się to wzięło, ale chyba stąd, że mój ojciec nie był p/edo/fil/em, a matka alkoholiczką, nie bili mnie i nie zamykali w piwnicy. Jak widać zbyt łatwe dzieciństwo, bywa autodestrukcyjne w skutkach.

Praca zespołowa kiepsko mi idzie. Zaraz chciałabym wyznaczać dyrektora i głosować na siebie. Nie wiem skąd mi się to wzięło, ale chyba stąd, że mój ojciec nie był p/edo/fil/em, a matka alkoholiczką, nie bili mnie i nie zamykali w piwnicy. Jak widać zbyt łatwe dzieciństwo, bywa autodestrukcyjne w skutkach.

Bywa. To szczególnie odbija się w tym poście o cyckach.

Bywa. To szczególnie odbija się w tym poście o cyckach.

To akurat był żart, albo nawet prowokacja.

Czasem mam wrażenie, że jesteś moim projektem, który uciekł z laboratorium i zaczął żyć własnym życiem. Zaskakująco często reagujemy podobnie. 

To akurat był żart, albo nawet prowokacja.

Czasem mam wrażenie, że jesteś moim projektem, który uciekł z laboratorium i zaczął żyć własnym życiem. Zaskakująco często reagujemy podobnie. 

Czyżby? To problem każdej kobiety przebywającej zbyt blisko mnie.

Czyżby? To problem każdej kobiety przebywającej zbyt blisko mnie.

Sugerujesz, że przesiąkłam tobą? Cudownie. Aż nabrałam ochoty na masturbację. 

Poznałeś tu ostatnio kogoś, kto Cię uwiódł mentalnie? Pytam, bo sama mam ochotę na mały romans w czasie kwarantanny. Taki intelektualny oczywiście. Mam całe dziewięć dni na to, żeby się zakochać i dać porzucić. Szkoda tego nie wykorzystać.  

Sugerujesz, że przesiąkłam tobą? Cudownie. Aż nabrałam ochoty na masturbację. 

Poznałeś tu ostatnio kogoś, kto Cię uwiódł mentalnie? Pytam, bo sama mam ochotę na mały romans w czasie kwarantanny. Taki intelektualny oczywiście. Mam całe dziewięć dni na to, żeby się zakochać i dać porzucić. Szkoda tego nie wykorzystać.  

Broń Boże niczego nie sugeruję. Jak to mówią? Szukaj a znajdziesz. 

To pytanie jest już pewnego rodzaju tradycją. Pewnie zadam Ci je jeszcze kiedyś. Tylko pozornie jest naiwne i proste. Ty Ciągle jednak odpowiadasz tak samo.

To pytanie jest już pewnego rodzaju tradycją. Pewnie zadam Ci je jeszcze kiedyś. Tylko pozornie jest naiwne i proste. Ty Ciągle jednak odpowiadasz tak samo.

Zgodnie z prawdą.

Rosenkrantz i Guildenstern nie żyją. 

Obaj mieli choroby współistniejące?

Zgodnie z prawdą.

Prawda jest nudna, Endrju.

Nie podano ale z pewnością. 

Dlaczego nikt nie robi testów na choroby współistniejące? Karygodne. 

Nie wolno. RODO.

No nie wiem, czy tu o to chodzi. Prawdopodobnie brakuje nam programu telewizyjnego, w którym można by to skrupulatnie i na bieżąco analizować.

Gdzie upłynniasz nadmiar czasu?

Popraw se kaszkiet bo ci łeb uciska. Najwidoczniej. Idę bo śmierdzisz zyebaniem. 

Poziom odpowiedzi sięgający poniżej dna.Dno ponizej dna. Tego nie da się nawet wyrazić słowami. 

Gdzie takue społeczeństwo się rodzi? W Ciemnogrodzie?Przyznaj,że miałeś ciężkie dzieciństwo, stąd tyle jadu i dziwnych,spaczonych wartości w życiu. 

Frustracja. I tyle.

Nie tylko. 

To brak kultury również.Brak wychowania. 

Najwyżej podnoszą się niskie czoła,niestety.Takie niskie czoła zryte poziomymi bruzdami na podobieństwo kory drzewa.. 

W sumie to smutne jest. 

Poziom odpowiedzi sięgający poniżej dna.Dno ponizej dna. Tego nie da się nawet wyrazić słowami. 

Gdzie takue społeczeństwo się rodzi? W Ciemnogrodzie?Przyznaj,że miałeś ciężkie dzieciństwo, stąd tyle jadu i dziwnych,spaczonych wartości w życiu. 

To tylko taka poza na internetowego trolla. Nie ma co się wczuwać.

To tylko taka poza na internetowego trolla. Nie ma co się wczuwać.

Dobrze wiedzieć,że trolle jednak istnieją. Tylko po co to?.. by zaistnieć jakoś w sieci. Głupotą? 😱

Nie tylko. 

To brak kultury również.Brak wychowania. 

Najwyżej podnoszą się niskie czoła,niestety.Takie niskie czoła zryte poziomymi bruzdami na podobieństwo kory drzewa.. 

W sumie to smutne jest. 

🤣

Napisano (edytowany)

No nie wiem, czy tu o to chodzi. Prawdopodobnie brakuje nam programu telewizyjnego, w którym można by to skrupulatnie i na bieżąco analizować.

Gdzie upłynniasz nadmiar czasu?

Nadmiar? Wreszcie mam go tyle, żeby nigdzie się nie śpieszyć i jest cudownie. Czasami śpię do 10, czasami w ogólę nie kładę się spać w nocy. Czytam, oglądam, słucham, gotuję, chodzę na długie spacery, coś tam po naprawiam w domu albo pomacham łopatą w ogrodzie. W porównaniu do stanu obecnego świat bez wirusa wydaje się chory. 

Edytowano przez sen kandydatki

Podobno zwierzęta nigdy się nie nudzą. Inaczej odbierają upływ czasu, bo nie potrzebują tylu bodźców, by czerpać przyjemność z bycia. 

To wcale nie jest takie pewne. Sa teorie , ze zwierzeta , czuja , odbieraja i buduja emocje tak samo jak ludzie.

To wcale nie jest takie pewne. Sa teorie , ze zwierzeta , czuja , odbieraja i buduja emocje tak samo jak ludzie.

Rośliny tez. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować