Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BoniBluBombelek

Dlaczego lekarze

Polecane posty

i inni pracujący w służbie zdrowia są pokazywani jako bohaterowie? Przecież wybierając taki zawód każdy sobie zdaje sprawę na co się pisze i co się może zdarzyć. Gdzie w tym bohaterstwo? Ja tez zasługuje na to miano w takim razie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

i inni pracujący w służbie zdrowia są pokazywani jako bohaterowie? Przecież wybierając taki zawód każdy sobie zdaje sprawę na co się pisze i co się może zdarzyć. Gdzie w tym bohaterstwo? Ja tez zasługuje na to miano w takim razie. 

Ale równie dobrze mogliby sobie nawzajem powystawiać L4 i siedzieć w chacie a po szpitalach wiatr by hulał 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

i inni pracujący w służbie zdrowia są pokazywani jako bohaterowie? Przecież wybierając taki zawód każdy sobie zdaje sprawę na co się pisze i co się może zdarzyć. Gdzie w tym bohaterstwo? Ja tez zasługuje na to miano w takim razie. 

Przełącz sobie na inny kanał, a twój problem rozwiąże się sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale równie dobrze mogliby sobie nawzajem powystawiać L4 i siedzieć w chacie a po szpitalach wiatr by hulał 😛

Podobnie jak przedstawiciele innych zawodów, lekarze mają honor, ambicje a przede wszystkim sumienie. Przysięga Hipokratesa też do czegoś zobowiazuje. W sytuacji obecnej, która dotknęła świat wszyscy jesteśmy po trosze bohaterami. Policjanci, piloci, pielegniarki, ekspedientki, ratownicy medyczni itd.Nawet tych, którzy odpowiedzialnie przestrzegają restrykcji dla dobra swojego i innych można dziś nazwać tym mianem. W odróżnieniu do tych, którzy nie chcą zdać sobie sprawy z powagi sytuacji. Jednak największy wysiłek w obecny stan, muszą włożyć lekarze, cała służba zdrowia. Stan niecodzienny, odbiegający mocno od normy więc i zaangażowanie, przypuszczam ponad siły. Dlatego to właśnie służbie zdrowia należy się dziś najwyższe odznaczenie, bo i życie swoje codziennie o wiele bardziej narażają niż cała reszta, siedząc w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×