Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nba

Peedalski sposób mówienia u kolesia to najgorsze co może byc

Polecane posty

Mam takiego kolegę to mam ochotę mu zajeebac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mam takiego kolegę to mam ochotę mu zajeebac

Jesteś facetem? I tylko za to masz ochotę mu "zajeebac"?  W takim razie serio świat serio powinien sie skończyć...a przynajmniej oczyścić planetę z ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jesteś facetem? I tylko za to masz ochotę mu "zajeebac"?  W takim razie serio świat serio powinien sie skończyć...a przynajmniej oczyścić planetę z ludzi.

Irytuje mnie taki sposób mówienia jak wchodzi innemu facetowi w tylke i gada jak laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdefiniuj, co to znaczy "peedalski sposób mówienia u kolesia" bo brzmi trochę neardentalsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zdefiniuj, co to znaczy "peedalski sposób mówienia u kolesia" bo brzmi trochę neardentalsko.

Tak kujonowato i trochę pieszczotliwie do wszystkich w tym do facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak kujonowato i trochę pieszczotliwie do wszystkich w tym do facetow

Wydaje mi się, że pedalsko, kujonowato, i pieszczotliwie, to 3 zupełnie inne określenia. Doucz się trochę, ciotunio. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wydaje mi się, że pedalsko, kujonowato, i pieszczotliwie, to 3 zupełnie inne określenia. Doucz się trochę, ciotunio. 

Stary troll. Pryszczlla Preslej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o orientację a lizusowski wkurrwiajacy ton glosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie chodzi mi o orientację a lizusowski wkurrwiajacy ton glosu

To tak jakby niepełnosprawnego ,,zajeebac" jak napisałeś tylko za to, że jest niepełnosprawny. Omijaj gościa z daleka w takim razie, a jesli nie możesz to myśl o czymś innym, jak zaczyna gadać. Też żeś sobie problem wybrał. Zacznij się martwić że gospodarka leci w dół, i że zaczniesz się "wkurr..ć" że pracę ledwo masz albo w ogóle jej nie będziesz miał, a nie to że gość ma jakiś tam styl mówienia. Ma no i trudno no. Taki gość może zrobić więcej dobrego niż facet z typowym męskim głosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×