Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ImTheOne

Co was kręci najbardziej w facetach

Polecane posty

Ja sie dziwię że Obrazkowi jeszcze odpisujecie. Te krótkie "Bzdura"... Przecież to jakiś projekt, nie czlowiek😉

Taki sam argument jak twój.

Nie ma sensu wysilać się na nic więcej, bo do ciebie i tak nic nie dotrze. Z niektórymi da się tu podyskutować, z tobą nie, bo ty wiesz lepiej. 

Akurat do wszystkich tak odpowiadasz, nie tylko do mnie... To o Tobie źle świadczy, że traktujesz osoby z którymi dyskutujesz lekceważąco. Udowodniłeś w ten sposób jedynie, że jesteś ignorantem 🙂

Ja sie dziwię że Obrazkowi jeszcze odpisujecie. Te krótkie "Bzdura"... Przecież to jakiś projekt, nie czlowiek😉

Nie wiem sama co o tym sądzić. Z całą pewnością jest osobą bardzo... specyficzną.

Akurat do wszystkich tak odpowiadasz, nie tylko do mnie...

Nie. Do osób, które potrafią dyskutować i nie są do mnie uprzedzone, odnoszę się normalnie i podaję argumenty.

Ok pomarzyc mozna. Mnie kreci jak ktos jest wyzszy i ladnie zbudowany i zeby mial inteligentna twarz nie jak jakis blokers. Lubie jak ktos ma pasje w sobie , emocje,  zyje po cos, ma hobby a nie wywalone na wszystko, jest szczery i nie ulega jakiejs presji co wypada, jest soba i nie tlumaczy sie nikomu ok no wiadomo zeby sie czulo ze zyje przy kims ze jakos imponuje itp

A oszukuj sie do 100tki jak chcesz. To wasze zmaniaczenie wygladowe trzeba tepic od najmlodszych lat, dla waszego dobra ale watpie czy to cos da. Na szczescie ja juz mam na was totalna wyje/bke. Ulga nie z tej ziemi. Niech inne przegrywy uzeraja sie z wami 😄

No widzisz? Ciebie nie tępili dlatego taki rozdarty jesteś 😜

Tak czytam ten temat i czytam... Postanowiłam się wypowiedzieć, jak zawsze. I powiem szczerze, że pierwszy raz nie wiem co napisać. Po prostu nic mi nie przychodzi do głowy, totalna pustka. Nie mówię tego złośliwie, naprawdę ciężko mi wypisać jakieś atuty, którymi dysponują mężczyźni. Nie ma chyba takiej cechy, którą mają faceci, a której nie może posiąść kobieta. Może jedynie nie potrafią być tak egoistyczne i nieczułe... ale czy to zaleta? Dla nich na pewno 🙂

😂

Bez przesady. Przeginasz jak dla mnie. Tacy faceci to po prostu margines 1 na 10. 

Napisano (edytowany)

Więc odpowiadam.

Nie zetknąłem się z takimi facetami.

A co do pytania, co jeszcze się dla nas liczy oprócz wyglądu - to zależy od faceta.

OK. Ja sie zetknelam. Ale jesli nie zetknales sie z takimi facetami to moze zetknales sie z takimi kobietami ? Takimi , na ktore leci kazdy facet ? Mialy tylko urode czy moze cos jeszcze ? A moze trafiles na takie , ktore nie mialy wspanialej urody a jednak faceci sie kolo nich krecili ?

h ttps://www.youtube.com/watch?v=GmdkLTfLf8k

Edytowano przez ZUZANNA

Takimi , na ktore leci kazdy facet ?

Nie.

Mialy tylko urode czy moze cos jeszcze ?

Zależy. Zetknąłem się z takimi, na które leciało wielu, a miały tylko urodę, jak i z takimi, które miały coś więcej do zaoferowania. Te pierwsze mnie nie interesowały.

A moze trafiles na takie , ktore nie mialy wspanialej urody a jednak faceci sie kolo nich krecili ?

Tak.

No to dokladnie tak samo jest w druga strone. Uwierz mi na slowo , ze naprawde az tak bardzo sie od siebie nie roznimy.

A czy ten jakże walczacy BezImienny bronił kobiet? Nie? Bo ja nie widziałam ANI RAZU by sie wstawil za kobietami, nawet go oznaczałam wiele razy,ale nigdy sie nie pojawił więc tą jego teorię niech se w de wsadzi, tyle jest warta,ale tylko niech kobieta tu napisze cos do Ciebie mameję i ofiare WŁASNEGO CHARAKTERU I ZŁOŚLIWOŚCI to nagle my nienawidzimy mężczyzn..😂 Co ja poradzę jak to wy nnajczęściej robicie nam krzywdę? Zmieńcie się to bedzie git. Nikt nie bedzie miał źle.

,,odwdzieczam sie..." jak gówn/iarz normalnie...

Bo co? Bo nie popieram Cie w swojej złośliwości i frustracji tak?? Mam Ci klaskać że jesteś złośliwy i zły i to wychodzi z ciebie coraz częściej? A spier...

Nara.

Co do bronienia kobiet to więcej robię w życiu realnym niż w internecie ale nie będę więcej o tym pisał. Uważam, że dobrych uczynków nie robi się po to by się nimi chwalić. Nie siedzę tyle na kafe by widzieć każdy temat i nie na każdym się znam dlatego na dziale erotycznym mnie raczej nie zobaczysz. Co do oznaczania to czętnie poczytam o tej funkcji.

Uważam, że dobrych uczynków nie robi się po to by się nimi chwalić.

Dokladnie tak samo uwazam.

No to dokladnie tak samo jest w druga strone. Uwierz mi na slowo , ze naprawde az tak bardzo sie od siebie nie roznimy.

Jakoś tego nie widzę.

Ale dobrze, niech będzie, że ci wierzę. Uznajmy, że po prostu ja źle trafiam. Najwyraźniej mam pecha do kobiet 😉

Napisano (edytowany)

To jest dokładnie to, o czym pisał bezimienny - jak kobieta obraża mężczyzn, to wszystko ok, ale jak mężczyzna się odgryza, to już jest najgorszy.

Odwdzięczam się pięknym za nadobne.

Do wszystkich hipokrytek, obrażających mężczyzn i opisujących kobiety w samych superlatywach.

Czyli jednak nie jesteś taka, na jaką się kreujesz. Żałuję, że do ciebie napisałem. Ale dobrze się maskujesz, to ci muszę przyznać.

Z całym szacunkiem to, że wytykam hipokryzję u niektórych osób to nie znaczy, że jestem zwolennikiem odwetu. Jestem przeciwny obrażaniu kogokolwiek. Można ostro dyskutować ale bycie obrażonym nie powinno być wymówką do obrażania innych. Jeśli wcześniejszymi wypowiedzialmi wprowadziłem cię w błąd to przepraszam.

Edytowano przez BezImienny

Z całym szacunkiem to, że wytykam hipokryzję u niektórych osób to nie znaczy, że jestem zwolennikiem odwetu. Jestem przeciwny obrażaniu kogokolwiek. Można ostro dyskutować ale bycie obrażonym nie powinno być wymówką do obrażania innych. 

Jasne. Gdyby chodziło o obrażanie mnie, to miałbym to w nosie. Ale ona obrażała wszystkich mężczyzn - to typowa feministka.

Napisano (edytowany)

trzeba kazdego po rowno obrazac kobiete mezczyzne rudego żyda i murzyna bezdomnego i Rotschilda tez po rowno kazdego opieprzyc po to jest rownouprawnienie

Edytowano przez oink

Bez przesady. Przeginasz jak dla mnie. Tacy faceci to po prostu margines 1 na 10. 

Może i tak. Ale aż tak optymistycznie jak Ty napisałaś też nie jest. Niestety... może to też kwestia miejsca, w którym się mieszka. W większych miastach pewnie jest lepiej 🙂

Mnie najbardziej kręci w mężczyźnie

pod względem fizycznym : włosy - miękkie, gładkie, przyjemne w dotyku 

pod względem charakteru/ osobowości- jak jest dobrym człowiekiem takim co wykazuje się dużą empatią, troską, opieką, kiedy liczy się z moim zdaniem a właściwie bardziej z moimi uczuciami/ odczuciami, wtedy mnie to rozczula i rozbudza moje uczucia - podziwu i pożądania, i odwzajemniam się tym samym 

Może i tak. Ale aż tak optymistycznie jak Ty napisałaś też nie jest. Niestety... może to też kwestia miejsca, w którym się mieszka. W większych miastach pewnie jest lepiej 🙂

1 na 10 to optymistycznie? Ty po prostu masz całkowicie skrzywiony obraz i tyle. To już jakieś zboczenie. 

• Like 1

1 na 10 to optymistycznie? Ty po prostu masz całkowicie skrzywiony obraz i tyle. To już jakieś zboczenie. 

No niech tak będzie... Każdy ma jakieś wady. Moją jest nadmierny krytycyzm 🙂

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować