Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ImTheOne

Co was kręci najbardziej w facetach

Polecane posty

 

Jak najbardziej racja. No i tu rodzi się problem, że Ci tzw. porządni mężczyźni nie chcą być traktowani jak ostatni bezdomny dostający ochłapy ze stołu a tak się często działo, ale dziś odmawiają i z tego powodu kobiety są tak rozgoryczone bo brak koła ratunkowego.

Kobiety też nie chcą być traktowane jak ostatni bezdomny. Wybór odpowiedniego partnera nie gwarantuje że mu w przyszłości charakter nie sparszywieje. Ciężkie doświadczenia i rozczarowania potrafią nieźle zmienić czlowieka. Jeśli chodzi o przyczyny fizyczne, to wystarczy wypadek, uraz głowy i charakter się zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sygnety, kafeteria mi to uświadomiła. Nie byłam na to gotowa, ale oświecenie często bywa bolesne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kobiety też nie chcą być traktowane jak ostatni bezdomny. Wybór odpowiedniego partnera nie gwarantuje że mu w przyszłości charakter nie sparszywieje. Ciężkie doświadczenia i rozczarowania potrafią nieźle zmienić czlowieka. Jeśli chodzi o przyczyny fizyczne, to wystarczy wypadek, uraz głowy i charakter się zmienia.

Strasznie pesymistycznie piszesz. Szczególnie, że mężczyźni nie są tak zmienni jak kobiety i swoje zasady i charakter mają mocno ugruntowane zwykle do 25/28roku życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Strasznie pesymistycznie piszesz. Szczególnie, że mężczyźni nie są tak zmienni jak kobiety i swoje zasady i charakter mają mocno ugruntowane zwykle do 25/28roku życia. 

No tak, wypadki, to w sumie rzadkie i skrajnie pesymistyczne zdarzenia. Nie wiem czy mężczyźni są mniej zmienni niż kobiety. Raczej widzę, że ludzie wciąż się zmieniają. Dotyczy to nie tylko związków damsko-męskich, ale także przyjaźni. Czasami drogi z tego powodu się rozchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Sugerujesz , ze dla kobiet pociagajacy jest tylko i wylacznie wyglad faceta ?

Zaraz rozkręci się dyskusja która jest powielana kilka razy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zaraz rozkręci się dyskusja która jest powielana kilka razy. 

Tak, ale i tak ludzie gadają tu wciąż o tym samym.  Może zapodasz jakaś odmianę tematyczną w ramach wątku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zaraz rozkręci się dyskusja która jest powielana kilka razy. 

Przecież już odpowiedziałem na to pytanie xD

 

Tak, ale i tak ludzie gadają tu wciąż o tym samym.

Otóż to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak, ale i tak ludzie gadają tu wciąż o tym samym.  Może zapodasz jakaś odmianę tematyczną w ramach wątku?

Bardziej chodziło mi o gościa "tow" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przecież już odpowiedziałem na to pytanie xD

Otóż to.

I o Twoje wypowiedzi mi chodziło. To jak kopiuj i wklej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

I o Twoje wypowiedzi mi chodziło. To jak kopiuj i wklej 

No to coś ci nie wyszło, poczytaj może uważnie ten wątek i co tu napisałem. Moja odpowiedź na to pytanie była inna niż się spodziewałaś, a wątek się nie rozwinął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No to coś ci nie wyszło, poczytaj może uważnie ten wątek i co tu napisałem. Moja odpowiedź na to pytanie była inna niż się spodziewałaś, a wątek się nie rozwinął.

Tylko nie placz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tylko nie placz

Na razie to ty przyszłaś ponarzekać, że piszę to samo, a teraz jak się okazało, że nie masz racji, to wyzywasz jakimiś głupimi docinkami bez pokrycia w rzeczywistości. Typowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Na razie to ty przyszłaś ponarzekać, że piszę to samo, a teraz jak się okazało, że nie masz racji, to wyzywasz jakimiś głupimi docinkami bez pokrycia w rzeczywistości. Typowe. 

To dlatego że jesteś nieatrakcyjny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A co jeszcze ?

Zetknales sie kiedys z facetami , do ktorych kobiety same lgna  ? Potrafisz dokladniej opisac takiego faceta ?

Taki obraz - na to pytanie nie odpowiedziales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A co jeszcze ?

Zetknales sie kiedys z facetami , do ktorych kobiety same lgna  ?

Więc odpowiadam.

Nie zetknąłem się z takimi facetami.

A co do pytania, co jeszcze się dla nas liczy oprócz wyglądu - to zależy od faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pokaz swoje zdjecie

Skoro nawet Onkosferze nie udało się mnie na to namówić, mimo wielu próśb, to tym bardziej tobie się to nie uda. Nie mam zamiaru wrzucać tu swoich zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Skoro nawet Onkosferze nie udało się mnie na to namówić, mimo wielu próśb, to tym bardziej tobie się to nie uda. Nie mam zamiaru wrzucać tu swoich zdjęć.

Bo jestes brzydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Sie tam zarejestruj  i niech cie obmierzą i obcenią, przykleją metkę i czekaj k o o r f a  na klienta.

 

Wiem juz tam bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bo jestes brzydki

99% kobiet jest paskudna bez umalowanego ryja 😄 ty pewnie tez. ale wymagania macie co do wygladu facetow kosmiczne. i przez to placzecie jak np wasz przystojniaczek was zdradzi 😄 ja sie sobie podobam ale kilka razy slyszalem ze jestem brzydki (glownie od kolezkow :D) ale dziewczyny mialem i tez kilka okazywalo wielkie zainteresowanie wiec nie mam pojecia jak wygladam i w sumie mam to juz gdzies. nie spodobalem sie ostatnio tej ktorej powinienem, i odrzucila mnie mimo tego ze mysli o mnie ze jestem stworzonym dla niej idealem z charakteru, jej blizniacza dusza i ze czekala na mnie jej cale okolo 35 letnie zycie i wiele innych niesamowicie pozytywnych rzeczy, ciezko mi do dzisiaj uwierzyc ze ktos mogl myslec to wszystko o mnie, nikt mnie nigdy tak nie docenil no ale jednak zniszczyla wszystko miedzy nami przez moj ryj chociaz sama jakas piekna nie jest, wlasciwie to jest brzydka szara myszka ale pokochalem ja za jej charakter (oprocz tego patrzenia na wyglad jest tez moim idealem z charakteru). czy mozna zrobic sobie bardziej na zlosc myslac o kims to co ona i odrzucajac przez wyglad? tym bardziej w naszym wieku, okolo 40, kiedy wyglad zaczyna miec zerowe znaczenie... NIE no ale nic, takie wlasnie sa kobiety 😄 po takiej historii pozostaje tylko miec totalnie wypier/dolone na wszystko i wszystkich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
 

99% kobiet jest paskudna bez umalowanego ryja 😄 ty pewnie tez. ale wymagania macie co do wygladu facetow kosmiczne. i przez to placzecie jak np wasz przystojniaczek was zdradzi 😄 ja sie sobie podobam ale kilka razy slyszalem ze jestem brzydki (glownie od kolezkow :D) ale dziewczyny mialem i tez kilka okazywalo wielkie zainteresowanie wiec nie mam pojecia jak wygladam i w sumie mam to juz gdzies. nie spodobalem sie ostatnio tej ktorej powinienem, i odrzucila mnie mimo tego ze mysli o mnie ze jestem stworzonym dla niej idealem z charakteru, jej blizniacza dusza i ze czekala na mnie jej cale okolo 35 letnie zycie i wiele innych niesamowicie pozytywnych rzeczy, ciezko mi do dzisiaj uwierzyc ze ktos mogl myslec to wszystko o mnie, nikt mnie nigdy tak nie docenil no ale jednak zniszczyla wszystko miedzy nami przez moj ryj chociaz sama jakas piekna nie jest, wlasciwie to jest brzydka szara myszka ale pokochalem ja za jej charakter (oprocz tego patrzenia na wyglad jest tez moim idealem z charakteru). czy mozna zrobic sobie bardziej na zlosc myslac o kims to co ona i odrzucajac przez wyglad? tym bardziej w naszym wieku, okolo 40, kiedy wyglad zaczyna miec zerowe znaczenie... NIE no ale nic, takie wlasnie sa kobiety 😄 po takiej historii pozostaje tylko miec totalnie wypier/dolone na wszystko i wszystkich....

Straszne masz zdanie o kobietach. 99pr z paskudnym ryjem?  Co to ma być? I to stwierdzenie że  wygląd nie ma znaczenia koło 40 stki. Głupoty piszesz. Wygląd zadbanie i zachowanie jest ważne. Zawsze i w każdym wieku.

Dla mnie osobiście całokształt jest ważny u mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Chętnie poczytam 

Prababcie, babcie  słuchały kiedyś takiej piosenki pt. "Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, orły, sokoły...." Z tego co widać, temat aktualny będzie i w następnych pokoleniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Straszne masz zdanie o kobietach. 99pr z paskudnym ryjem?  Co to ma być? I to stwierdzenie że  wygląd nie ma znaczenia koło 40 stki. Głupoty piszesz. Wygląd zadbanie i zachowanie jest ważne. Zawsze i w każdym wieku.

Dla mnie osobiście całokształt jest ważny u mężczyzny.

co to ma byc? prawda, ktora boli bardzo jak widac te dla ktorych wyglad jest najwazniejszy. wiekszosc z was z domu bez umalowanego ryja nie wyjdzie. dlaczego? ano dlatego ze kazda wie jak paskudnie wyglada. a kolo 40 nawet makijaz nie pomaga w jako takim wygladaniu. kolo 40 kazdy zaczyna wygladac tragicznie, morda pomarszczona, wypadajace zeby i wlosy itd. co? moze zaprzeczysz? ostatnio widzialem typa kolo 40 reklamujacego proteze zebowa a nalogi jeszcze to wszystko przyspieszaja... z wami trzeba byc szczerym a nie sciemniac ze piekne jestescie, bo od tych zachwytow sie wam w duupach przewraca i stad te wymagania co do wygladu. oczywiscie ze trzeba byc zadbanym a nie jakims brudasem z wielka otyloscia, myc sie itd. ja jestem zadbany no ale na to jak ryj wyglada nikt nie ma wplywu, oprocz kobiet do okolo 40 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA

Pewno, że zaprzeczę. We wszystko co piszesz. Jasnowidzem nie jesteś. Natomiast bardzo sflustrowany  jesteś.

Pomarszczona morda? Nie musisz mi mówić że piękna jestem i innym. Sama wiem że nadal ładna jestem. Mimo upływu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Chętnie poczytam 

🙄 Mnie kręci najbardziej osobowość:  inteligencja , poczucie humoru , wrażliwość.  Normalność.  Determinacja ( nie przesadna ) . Rozsądek w danych sytuacjach.  Uczciwość i wierność to moim zdaniem każdy z tym po prostu się rodzi albo nabywa - nie ma tego to chociażby mu stanęła Matka Teresa z Kalkuty to stwierdzi że miał omamy.  To nie jest niczym do pociągu - albo się ma albo się nie ma wcale. 

Wizual : usmiech ,oczy hmm chyba tyle.  

Rzeczywiście te 2 cechy jeśli chodzi o wizual i po części szlachetny charakter mnie przyciągnie na stałe. 

Wiadomo że nie wybite zeby , czy połamana szczęka ... Wzwyż , charakter by takiej osoby nie ukazywał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w ogóle można uczciwość i wierność ? Nawet szlifować i się uczyć ? To nie jest szkoła a charakter.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pewno, że zaprzeczę. We wszystko co piszesz. Jasnowidzem nie jesteś. Natomiast bardzo sflustrowany  jesteś.

Pomarszczona morda? Nie musisz mi mówić że piękna jestem i innym. Sama wiem że nadal ładna jestem. Mimo upływu lat.

A oszukuj sie do 100tki jak chcesz. To wasze zmaniaczenie wygladowe trzeba tepic od najmlodszych lat, dla waszego dobra ale watpie czy to cos da. Na szczescie ja juz mam na was totalna wyje/bke. Ulga nie z tej ziemi. Niech inne przegrywy uzeraja sie z wami 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×