Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nnnnl

Jestem zakochany. Tak naprawdę.

Polecane posty

Szkoda, że zadziało to tylko w jedną stronę, ale mówią, że jedynie miłość niespełniona jest prawdziwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona nigdy tego nie poczuję. Jest zakochana w swoim byłym. A ja no cóż plasterek na ranę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
 

Ona nigdy tego nie poczuję. Jest zakochana w swoim byłym. A ja no cóż plasterek na ranę. 

Jak w byłym, to masz szansę, być może się odkocha w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Szkoda, że zadziało to tylko w jedną stronę, ale mówią, że jedynie miłość niespełniona jest prawdziwa. 

Tego nie słyszałam jak długo żyje " niespełniona miłość jest prawdziwa " skąd te wnioski ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Szkoda, że zadziało to tylko w jedną stronę, ale mówią, że jedynie miłość niespełniona jest prawdziwa. 

Mi się wydawało że " odwzajemniona miłość jest prawdziwa " ale może ja - nie mam racji.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Aaa no wspolczuje nie rozumiem takich ludzi co zgadzaja sie byc tym plasterkiem na rane itp no niepojete dla mnie serio co to daje jakis kosmos dla mnie jakos z litosci jeszcze nikt na nikogo nie polecial

No mi też by się to średnio podobalo.🙅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak ..te wasze durne teksty o bad boyach i kobietach które na takich lecą..daj spokój bo to już nudne...pewnie dziewczyna nawet nie wie o jego istnieniu bo bał się z nią spotkać i okreslić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×