Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madelineee

chlopak powiedzial mi wczoraj, ze jest biseksualny i mial kontakty seksualne z mezczyznami

Polecane posty

 

I od razu ego napompowane rzekomym nieogarem haha. A zaczęło się od odbytu. Drażliwy masz. Temat nie odbyt. 

Twój umysł i tok myślenia mnie fascynuje.... 

Jesteś na dobrej drodze do rozbawienia mnie do łez. 

Dajesz maleńka 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wysilajcie się co niektórzy bo mam was na liście osób które mogą pocałować mnie w dupe. Gwoli ścisłości. Dużo tu kryptosiow ostatnio ha ha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To wystarczy by kobieta była aseksualna. Który facet chce kobietę myśląca po męsku? Kryptogej

W czym kobieta jest aseksualna ?

Myślenie logiczne czego dużo kobiet nie ma - krótko ,zwięźle i na temat.  

To jest atut.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie wysilajcie się co niektórzy bo mam was na liście osób które mogą pocałować mnie w dupe. Gwoli ścisłości. Dużo tu kryptosiow ostatnio ha ha. 

🤣😂🤣😂 

Ja też? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie wysilajcie się co niektórzy bo mam was na liście osób które mogą pocałować mnie w dupe. Gwoli ścisłości. Dużo tu kryptosiow ostatnio ha ha. 

:classic_love:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

W czym kobieta jest aseksualna ?

Myślenie logiczne czego dużo kobiet nie ma - krótko ,zwięźle i na temat.  

To jest atut.  

Jestem kobietą i potrafię myśleć logiczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

akurat wjeczorna nie ma nic wspólnego z męskim myśleniem.

Z kobiecym też 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

ja bym powiedział że bardzo dużo.

To znaczy że kiepskie kobiety znasz i nie wiesz jakie potrafią być wspaniałe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

W czym kobieta jest aseksualna ?

Myślenie logiczne czego dużo kobiet nie ma - krótko ,zwięźle i na temat.  

To jest atut.  

Ona jest wulgarna i chamska, a to nie jest objawem logiki a nie radzenia sobie z problemami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ona jest wulgarna i chamska, a to nie jest objawem logiki a nie radzenia sobie z problemami 

Nic nie tłumaczy takiego zachowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Maleńka to przypadku Wieczornej chyba kiepskie określenie 😅 Chyba że umysłowo. 

To tylko ironiczne poczucie humoru... moje 😊

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

😅 😅

Jak coś, to w moim temacie jest kilka screenów dokumentujących radosną twórczość naszego forumowego zaburzeńca. W skrócie: śmianie się z raka jednej dziewczyny, nękanie i molestowanie drugiej, a pomiędzy, już na Kafeterii, namawianie do gwałtu na jeszcze innej użytkowniczce.

Nie zachęcam jakoś szczególnie, by wchodzić w ten syf, ale zamieszczam ku przestrodze, jeśliby komuś za bardzo nadepnęła na odcisk i chcielibyście wiedzieć, kto to w ogóle jest. Internet nie zapomina, a baba jest mocno psychiczna. Pamiętam ją jeszcze z Kowbojek. Screenów mam w razie potrzeby więcej, może wrzucę jutro w wolnej chwili, jeśli będzie mi się chciało w tym babrać. Ciebie się też czepiała? Dalej się ze wszystkimi żre? No ale chociaż na koncie się względnie hamuje i nie łamie prawa (chyba?)...

Mam twardą skórę. Nie boję się takich ludzi. Są dla mnie pożywką i lubię ich niszczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

I tak trzymać 👍 Dałbym lajka, ale niestety wyczerpałem limit na dziś. Pewnie będzie okazja to nadrobić 😉

😊 

Pewnie tak.... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jestem zalamana. Do tej pory nie mogę dojść do siebie. Myślałam, ze jest w 100% hetero. On mnie zapewnia, ze jednak bardziej jednak pociagaja go kobiety..Nadwyrezyl moje zaufanie, mógł powiedziec od razu:( nie zerwie z nim, bo go kocham..

Uczucie niepokoju i niepewnosci juz zawsze bedzie Ci towarzyszyć, przez byle wyjście ,,z kumplami" będziesz sie zadreczac co on z nimi robi...jejku nie dalabym rady być z takim facetem. Może lecieć totalnie na każdego...czy to na kobietę czy innego faceta. To ze Cie zdradzi to pewne na 99%...Myśli w głowie Ci eksploduja od tego... Ale co by sie nie działo to i tak go nie zostawisz ,,bo go kooochasz". Klasyk 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że taki facet w oczach kobiety traci na męskości a zarazem atrakcyjności. Już nie jest super samcem a takim nie wiadomo czym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Myślę że taki facet w oczach kobiety traci na męskości a zarazem atrakcyjności. Już nie jest super samcem a takim nie wiadomo czym. 

Pytanie? 

Przeczytałeś cały temat? 

Po twojej wypowiedzi odnoszę wrażenie że nie. Popraw mnie jeśli się mylę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaszansa

wspolczuje na pewno był to szok dla Ciebie. nie dziwie się, ze jesteś zmieszana. on już przekroczyl pewna granice, bo na początku pojawia się pewna ciekawość i wielu ludzi poprzestaje na takich fantazjach, a on poszedł o krok dalej. tacy ludzie często potrzebują adrenaliny i coraz to nowych bodźców i doznań. ja bym nie umiala być z takim mezczyzna. ale jeśli Ty go kochasz i traktujesz poważnie wasza znajomość to możesz pomodlić się na różańcu do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły o uzdrowienie twojego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaka możesz się pozbyć. W mgniwnu oka jeśli nic was nie łączy 

Ale HIV już nie pozbędziesz się tak w mgniwnu oka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Jestem zalamana. Do tej pory nie mogę dojść do siebie. Myślałam, ze jest w 100% hetero. On mnie zapewnia, ze jednak bardziej jednak pociagaja go kobiety..Nadwyrezyl moje zaufanie, mógł powiedziec od razu:( nie zerwie z nim, bo go kocham..

Po jakim czasie ci powiedział? Miałaś już z nim kontakty intymne? Jak w gumce to miałaś szczęście. Jak nie to zrób test na hiv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×