Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
sevenheaven

Temat rzeka, samotność.

Polecane posty

 

Czy ten nadmiar energii nie mogłabyś przeznaczyć na jakąś aktywność, leżącą  poza wąską strefą partnersko-rodzinną?  Świat jest pełen ludzi.

Zadręczanie się jest jałowym zajęciem i prowadzi jedynie do wypalenia i depresji.

Przeznaczam: więcej pracuję, uprawiam sport, dbam o rozwój swoich zainteresowań. Mimo to pozostaje cześć mnie, która nie godzi się na to co jest, to rzeczywiście doprowadziło mnie do wypalenia. 

 

Dla mnie najlepszym sposobem jest mieć nadzieję na lepsze jutro, na to że to się zmieni:) kiedy wierzysz że obecny stan nie jest na stałe jest o wiele łatwiej 

👍 lepiej się żyje z nadzieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przeznaczam: więcej pracuję, uprawiam sport, dbam o rozwój swoich zainteresowań. Mimo to pozostaje cześć mnie, która nie godzi się na to co jest, to rzeczywiście doprowadziło mnie do wypalenia. 

👍 lepiej się żyje z nadzieją

A może potrzebujesz zwykłego ludzkiego przytulenia? Czasem proste gesty działają cuda. Nie tylko dzieci tego potrzebują, dorośli także, 4-12 razy dziennie dla zdrowia i pozytywnego rozwoju. Tylko gdzie i z kim, szczególnie w obecnym czasie wymuszonego dystansu?......zawsze można przytulić siebie samą/samego.

Generalnie, przytulanie ( nie tylko w związku) ma ogromne i niedoceniane znaczenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A może potrzebujesz zwykłego ludzkiego przytulenia? Czasem proste gesty działają cuda. Nie tylko dzieci tego potrzebują, dorośli także, 4-12 razy dziennie dla zdrowia i pozytywnego rozwoju. Tylko gdzie i z kim, szczególnie w obecnym czasie wymuszonego dystansu?......zawsze można przytulić siebie samą/samego.

Generalnie, przytulanie ( nie tylko w związku) ma ogromne i niedoceniane znaczenie. 

Stąd moje zainteresowanie jogą, sporo miejsca poświęca się na "otulaniu" duszy, w praktykach przytulamy sami siebie. Kiedyś nie wierzyłam w moc dotyku, ale rzeczywiście ma niesamowity wpływ na człowieka, szczególnie tez na małe dzieci, bardzo ciekawy temat.

 

rozumiesz że ona byle kogo nie chce nawet przytulić, musi być przystojny książe i bogaty albo nikt, takie wymagania kobiet do lat 30 paru

Śmieszą mnie takie stereotypowe wymagania. Typowy przystojny książę zwykle dba bardziej o siebie niż ja (przerabiałam), ma wysokie ego, świadomość, że podoba się kobietom z czego korzysta każdego dnia flirtując z przyjaciółkami. Szuka atencji, popularności. Nie potrzebuję takich rozrywek. Facet nie musi być bogaty, wystarczy żeby sam potrafił się utrzymać (ja też potrafię się sama utrzymać), był zaradny. To już rzeczywiście są jakieś wymagania, ale to detale decydują. Poczucie humoru, opiekuńczość. Staromodna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Medytacja, sen, felietony, książki, blogi, seriale, muzyka, koty, psychotropy. Całkiem dobre substytuty, dzięki którym jeszcze jestem na powierzchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Medytacja, sen, felietony, książki, blogi, seriale, muzyka, koty, psychotropy. Całkiem dobre substytuty, dzięki którym jeszcze jestem na powierzchni.

Medytujesz sama czy może z jakimś nauczycielem z YT? Możesz kogoś polecić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

psychotropy. Całkiem dobre substytuty, dzięki którym jeszcze jestem na powierzchni

😳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Stąd moje zainteresowanie jogą, sporo miejsca poświęca się na "otulaniu" duszy, w praktykach przytulamy sami siebie. Kiedyś nie wierzyłam w moc dotyku, ale rzeczywiście ma niesamowity wpływ na człowieka, szczególnie tez na małe dzieci, bardzo ciekawy temat.

 

Tak, to jest fascynujący temat. Można przytulać się także do drzew, nawet leżąc na łące do naszej Ziemi. Gdzieś słyszałam, że gdy ratuje się jakieś porzucone zwierzaczki, dobrze jest przytulić je do serca. Zresztą, co się dziwić, przecież niemowlaka po narodzeniu najwspanialej położyć blisko serca matki. Potem gdy rośnie, łatwo zaobserwować, że przytulane jest spokojniejsze i zdrowsze. I chyba my ludzie, generalnie, mieliśmy i mamy niedosyt dobrego przytulania się, stąd to osamotnienie i, częstokroć, poczucie braku bezpieczeństwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jogę czy sport trzeba mieć siłę. A ja chcę tylko spać. Wszystko jedno czy po winie czy prochach nasennych. Chcę spać żeby nie czuć i nie myśleć. W samotności najbardziej brakuje poczucia bezpieczeństwa. Chciałabym żeby ktoś mnie potrzymał za rękę w środku nocy. Tak po prostu. Żebym mogła poczuć, że komuś na mnie zależy. No cóż. Nikogo takiego nie ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są takie chwile ze człowiek tęskni za drugą osobą rozmowa czy nawet być blisko siebie leżeć i patrzeć sobie w oczy bez słów Czy trzymać za dłoń Niby nic wielkiego a jednak Samotność nie jest fajna Powinno się żyć na maxa cieszyć się życiem , nie zawsze tak jest i mamy na to wplywu Do tanga trzeba dwojga Ludzie są różni nie zawsze dobrze się dobierają charaktery zainteresowania i ogólnie całoksztalt Pozdrawiam wszystkich 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Często w samotności dochodzę do wniosku źe mimo wszystko czasem lepiej być przez jakiś okres życia samemu  Jak perfidnie oszukiwanym czy ranionym kłamstwsmi itd bo w życiu nie o to chodzi by ktoś się bawił kosztem drugiej osoby uczuciami  Ludzie nie szanują tego co mają w związkach potem rozstania ból i szarość dni samotność Z perspektywy czasu myślę że lepiej być samemu jak żyć z kimś co mówi ze kocha a jest zupełnie inaczej :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Na jogę czy sport trzeba mieć siłę. A ja chcę tylko spać. Wszystko jedno czy po winie czy prochach nasennych. Chcę spać żeby nie czuć i nie myśleć. W samotności najbardziej brakuje poczucia bezpieczeństwa. Chciałabym żeby ktoś mnie potrzymał za rękę w środku nocy. Tak po prostu. Żebym mogła poczuć, że komuś na mnie zależy. No cóż. Nikogo takiego nie ma. 

Hmm to nie dobrze. Prochy powinny poprawiać nastrój a nie usypiać, zmień prochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Są takie chwile ze człowiek tęskni za drugą osobą rozmowa czy nawet być blisko siebie leżeć i patrzeć sobie w oczy bez słów Czy trzymać za dłoń Niby nic wielkiego a jednak Samotność nie jest fajna Powinno się żyć na maxa cieszyć się życiem , nie zawsze tak jest i mamy na to wplywu Do tanga trzeba dwojga Ludzie są różni nie zawsze dobrze się dobierają charaktery zainteresowania i ogólnie całoksztalt Pozdrawiam wszystkich 

Właśnie, nie marzę o tym żeby z drugą osobą przeżywać codziennie szaleństwa, chodzi mi tylko by cieszyć się życiem, a w samotności czuję, że czas jest w nadmiarze marnotrawiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×