Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bonitmor

Hanna i kwarantanna

Polecane posty

Ktoś z was obserwuje Hanię Głowacką? Ja robię to od jakiegoś czasu, mniej więcej od afery z Kacprem. Wydawało mi się, że to całkiem ogarnięta dziewczyna jak na influencerskie standardy. W zasadzie to żadnej influencerki nie śledzę na bieżąco a ona mnie jakoś zaintrygowała i w miarę regularnie przeglądałam jej stories. Ale odkąd pojawił się temat koronawirusa, bardzo zaczęło mnie irytować jej zachowanie. Najpierw płacz, że tragedia, bo nie można wyjść do knajpy na żarcie i wino. Biadoliła kilka dni jak to strasznie jest żyć bez tego, że idzie zwariować itp. Później trochę spuściła z tonu. W międzyczasie nieustannie gdzieś wychodzi. Ok, musi wyprowadzać psa, ale chyba praktycznie codziennie chodzi do sklepu kupować jakieś duperele, bo ona "nie da się zwariować i nie będzie robić zapasów". Spoko, nikt jej nie każe robić rocznego zapasu makaronu i papieru toaletowego, ale chyba zakupy na choćby trzy dni da się zaplanować? Chyba że ochoty na wino i chipsy się nie przewidzi ani nie opanuje i trzeba lecieć jak na skrzydłach... Wczoraj koniecznie musiała iść do zoologicznego kupić psu kość. Dzisiaj natomiast jakiś typ robi jej tatuaż. Nie wiem czy ona jest u niego czy on u niej, nie wnikam. Czy tatuaż to rzecz pierwszej potrzeby? Ludzie nie będą odwiedzać najbliższych w ważne dla niektórych święta, a ona musi sobie akurat teraz zrobić tatuaż. WOW. Ręce opadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to wydaje mi się, że Hania weszła w temat Kacpra dla fejmu. Temat był na czasie, ona mogła się wybić... a to, że sama w pewnym momencie zniżyła się słownie do jego poziomu, i nawet nie przeprosiła zaangazowanych w sprawę, to jeszcze inna kwestia. Wydaje mi się, że ona po prostu podłapuje modne tematy.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

ogólnie to wydaje mi się, że Hania weszła w temat Kacpra dla fejmu. Temat był na czasie, ona mogła się wybić... a to, że sama w pewnym momencie zniżyła się słownie do jego poziomu, i nawet nie przeprosiła zaangazowanych w sprawę, to jeszcze inna kwestia. Wydaje mi się, że ona po prostu podłapuje modne tematy.

Tak samo było z tym samczym forum, pojechała po nich, zrobiło się o niej trochę głośno i temat ucichł 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hanka to się nie powinna wypowiadać na temat epidemii i maseczek, bo robi tylko z siebie durnia a wczoraj już przesadziła... Pewnie robi to tylko po to żeby było o niej głośno. Już lepiej niech zostanie przy kosmetykach a koronowirusa zostawi lekarzom i epidemiologom bo tylko może zaszkodzić ludziom🤦‍♀️

Edytowano przez Kargo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dosłownie takie same odczucia. Sprawę Kacpra poruszyła tylko dla fejmu, a potem jeszcze narobiła wstydu całej grupie tak naprawdę. 

A pamiętacie jak na początku pandemii nasmiewala się z kobiet, które brały udział w proteście przecie ustawie antyaborcyjnej? Mówiła, że są naiwne, zmanipulowane przez media, że to ma tylko odciągnac uwagę od korony i nie przepchną tego. I co dzisiaj mamy? Ciekawe co ona na to 

Te jej mądrości na temat koronawirusa to już w ogóle porażka. Wstawiła na story wideo jak faceci z Bangladeszu w paskudnych warunkach szyja maseczki i miała beke z ludzi, którzy je nosza. A ona myśli, że jakie są warunki w szwalniach? A jakoś reklamowanie pierdyliarda ciuchów już jest ok... Ręce opadają 

Edytowano przez gumiber

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×