Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nba

Jak się człowiek nie umyje to śmierdzi od niego narzadami plciowymi

Polecane posty

 

Istnieją trzy podstawowe smrody, z gęby, z dupy i z pod pachy. Więc wypada wymyć sobie to i owo 😁🚿🚿

 

Można samemu się wylizać. Jak kot. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wezmę kąpieli całego ciała to I tak śmierdze. Podmywanie jest dla brudasow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Można samemu się wylizać. Jak kot. 

Gorzej będzie sięgnąć jęzorem między nogi. Bleeeeee. 😂😂 Koty robią wtedy za baletnice lub gimnastyczki z nogą do góry 🐱🐈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak nie wezmę kąpieli całego ciała to I tak śmierdze. Podmywanie jest dla brudasow

Żryj mniej czosnku, cebuli i mięcha. Podobno wtedy czlowiek mniej wali. Podobno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy mają pot śmierdzący - znaczy się mimo tego, że myją się to brzydko od nich pachnie jak tylko lekko się spocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Niektórzy mają pot śmierdzący - znaczy się mimo tego, że myją się to brzydko od nich pachnie jak tylko lekko się spocą.

A to, że ludzie niektórym smrodem sobie odpowiadaja a inni nie? I że ci co dla siebie nie walą, mają podobniez dobre geny do spiknięcia w parkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A to, że ludzie niektórym smrodem sobie odpowiadaja a inni nie? I że ci co dla siebie nie walą, mają podobniez dobre geny do spiknięcia w parkę...

To sie nazywa feromony. Perfumy ludzkie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dlatego myjcie się rano

A zatem Nba, jeśli byś miał jakimś cudem idealny zestaw genów dla mnie, to choćbyś wypełzł ze swojego barlogu śmierdzący skislymi jajami, to ja i tak powiem, że woniejesz fiołkami i jaśminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Żryj mniej czosnku, cebuli i mięcha. Podobno wtedy czlowiek mniej wali. Podobno...

Nie siej dezinformacjii feromonów się nie czuje. Smród to smród 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżu, mam kumpla w robocie co jak tylko się cieplej zrobi to wali od niego. Raz się okazało jak sekretarka wpadła i zamieszania zrobiła to okazało się, że nie tylko ja to czuję ale całe biuro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A weź idź się umyj

Jak wrócę z pracy 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A zatem Nba, jeśli byś miał jakimś cudem idealny zestaw genów dla mnie, to choćbyś wypełzł ze swojego barlogu śmierdzący skislymi jajami, to ja i tak powiem, że woniejesz fiołkami i jaśminem.

To tak nie działa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jezu ty jesteś okropna

Nie przesadzajmy... toć to tylko niewinne krotochwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to, że jak idziemy razem to laski się za nim oglądają. Ogólnie rzecz biorąc to dvpencje się za nim oglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A jak. Wyjaśnij bo nie ma co czytać. Czekam na dokładna analizę. 

Zaraz mi telefon padnie. Może później 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Może trzeba wąchać tyłki facetom 🤔 zawsze czułam ze od dupy strony należy zaczynać. 

I co wywnioskujesz po tym? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy pewnie od flory bakteryjnej jaką dany delikwent/delikwentka posiada. Chociaż jeszcze nigdy nie spotkałem kobiety żeby nieładnie pachniała. Chłopów tak ale kobiety nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do chłopów to albo naturalnie nieładnie pachną albo są otyli (grubasy przeważnie brzydko pachną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Gorzej będzie sięgnąć jęzorem między nogi. Bleeeeee. 😂😂 Koty robią wtedy za baletnice lub gimnastyczki z nogą do góry 🐱🐈

😑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam takiego znajomego. Póki nie ściągnął butów było wszystko ok. A gdy to zrobił to niesamowity smrodek w całym domu, a potem wietrzenie chałupy. Znalazł babę, widać jej to nie przeszkadza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×