Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alvin838

Dziewczyna mnie terroryzuje

Polecane posty

Każe mi przeprosić a ja nie jestem w stanie ponieważ moje ego mi na to nie pozwala 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O niee 🙈 jak Ty to przeżyjesz...😂 I jak ona w ogóle śmie kazać przeprosić, no jak, przecież to koniec świata 😮😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie umiesz przepraszać? To grubo ze stratą dla Ciebie.. Bo musisz ja rzucić.. potem szukać nowej osoby.. ja tak robię. Wolę zerwać niż przyznać się do błędu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

I co, kobiety na tym forum mają wzmocnić twoje przekonania? 😄 Kobieta tak łatwo nie odpuści... 😉

A czemu tak? 🐍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Booo, pooonieważ gdy kobieta czuje się urażona automatycznie wyzbywa się wszystkich uczuć do swojego mężczyzny, bo wychodzi z założenia, że wszyscy "mogą" nacisnąć jej na odcisk, ale nie ten, który obiecywał, że będzie księciem.😃 🤠 Tak więc, żeby na nowo rozpalić miłość mężczyzna musi się kajać. Proste.😄

No spoko teraz wszystko rozumiem. Dzięki za uświadomienie⛑️ hahaha. Nie chciał bym być wrogiem żadnej z Was👩‍🎤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No spoko teraz wszystko rozumiem. Dzięki za uświadomienie⛑️ hahaha. Nie chciał bym być wrogiem żadnej z Was👩‍🎤

Sansara i tak cię ukaże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego...jeszcze może szacunku się domaga, normalnie nieźle musi mieć w głowie poprzewracane.. Takie fanaberie, że ho ho.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo jest druga opcja.. zamiast rzucać od niechcenia wymuszonym przepraszam.. 

Alvin kup wiewiórki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Sansara i tak cię ukaże. 

A póki co, to ja rozwiązałem jej zagadkę 😳na nowo 🤪 A z drugiej strony to Wielka Maya mi sprzyja nie muszę się zatem jej obawiać 🤪 demonie Sansary. A wiesz dlaczego tak jest? No właśnie.😔👽

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A póki co, to ja rozwiązałem jej zagadkę 😳na nowo 🤪 A z drugiej strony to Wielka Maya mi sprzyja nie muszę się zatem jej obawiać 🤪 demonie Sansary. A wiesz dlaczego tak jest? No właśnie.😔👽

I Niby ja jestem alkoholiczka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×