Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anika_1990

Ciąża po poronieniu?

Polecane posty

Witam, w styczniu poroniłam w 5 tygodniu... 

Pierwszy okres po tym dostałam po 33 dniach, drugi tak samo po 33 dniach, 18 marca. 

Dzisiaj mija 35 dc, a ja nadal nie mam okresu. Nawet nie boli mnie brzuch jak na miesiączkę, jedynie momentami pobolewa mnie przez chwilę i przestaje.  Poza tym od 2 dni mam zgage wieczorem,  mdli mnie cały dzień, mam też strasznie dużo śluzu, dosłownie co chwilę mam wrażenie, że dostałam okres... Boli mnie też głowa... I dół pleców,czesto też chodzę sikać. A nie wiem co myśleć, bo takie objawy pojawiają się często też kiedy ma pojawić się okres przecież... 

Test zrobiłam w 32 dc po 13:00 i wyszedł negatywny... 

Nie wiem co myśleć... Kochaliśmy się w tym cyklu tylko 2 razy (tak wyszło) i oba stosunki były bez kończenia we mnie... (było to 1.04 i 3.04)...

Przyznam się, że w tym cyklu przestałam też liczyć kiedy mam owulacje itp. 

 

Czy jeśli w 32 dc test był negatywny już nie mam co liczyć na ciąże?  Czy po prostu może to być opóźnienie związane np przesileniem wiosennym? Chociaż nigdy czegoś takiego nie miałam.. 

 

Miałyście podobne doświadczenie i jak to u was wyglądało? Pomóżcie, bo zwariuje..  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sex był tylko 2 razy i to bez końca w tobie to bym na ciążę tak bardzo nie liczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak sex był tylko 2 razy i to bez końca w tobie to bym na ciążę tak bardzo nie liczyła.

Nie chodzi o to, że bardzo liczę, że się udało. Tylko czy przy całej sytuacji plus to, że test był negatywny w 32 dc jest możliwe, aby było za wcześnie na niego i jednak jest ciąża... Głupio to wszystko brzmi wiem, ale nie wiem co się dzieje a to 35 dc. Wiadomo teraz nie mam jak szybko dostać się do ginekologa niestety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Buhahhahah kabaret ty dziwwwfko

Widać, że ktoś się tu źle czuje. Nie będę tego komentować. Zdrowia... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup jeszcze jeden lub dwa  testy ciazowe i zrob jeden najblizszego dnia rano, jezeli bedzie negatywny, a miesiaczka sie nie pojawi, po paru dniach zrob kolejny. Jest male prawdopodobienstwo bys byla w ciazy. Czasem okres spoznia sie z bardzo roznych przyczyn. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kup jeszcze jeden lub dwa  testy ciazowe i zrob jeden najblizszego dnia rano, jezeli bedzie negatywny, a miesiaczka sie nie pojawi, po paru dniach zrob kolejny. Jest male prawdopodobienstwo bys byla w ciazy. Czasem okres spoznia sie z bardzo roznych przyczyn. 

Wiem właśnie, że spóźnia się z różnych przyczyn chociaż właśnie jestem zdziwiona ponieważ nigdy się nie spóźniał był dosłownie jak w zegarku, poza tym jak byłam w ciąży.  Myślę poczekać i zrobić najwcześniej test w czwartek rano. Chociaż też nie wierzę w ciążę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

500plus i tak już nie będzie więc zaciązanie nic nie da chyba że nie chce ci się pracować i chcesz urodzić bachora pod przykrywką siedzenia w domu.  

Dziewczyno ile Ty masz lat, że piszesz takie głupoty? Masz dzieci rodzinę? Wątpię, bo zachowujesz się jak znudzona już życiem małolata, albo stara panna. Nie chcę się kłócić na forum publicznym, więc grzecznie poproszę przestań wypowiadać się pod moim tematem skoro nie masz nic sensownego do napisania. Do wypisywania głupot załóż sobie swój temat. A jeśli nie to zadzwoń z porada do jakiegoś psychologa. Pozdrawiam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziewczyno ile Ty masz lat, że piszesz takie głupoty? Masz dzieci rodzinę? Wątpię, bo zachowujesz się jak znudzona już życiem małolata, albo stara panna. Nie chcę się kłócić na forum publicznym, więc grzecznie poproszę przestań wypowiadać się pod moim tematem skoro nie masz nic sensownego do napisania. Do wypisywania głupot załóż sobie swój temat. A jeśli nie to zadzwoń z porada do jakiegoś psychologa. Pozdrawiam 🙂

Ona nie ma rodziny, żaden facet jej nie chce, mieszka z matką w wieku 32 lat, nie zwracaj na nią uwagi, bo ona tu wylewa frustracje spowodowane swoim marnym życiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ona nie ma rodziny, żaden facet jej nie chce, mieszka z matką w wieku 32 lat, nie zwracaj na nią uwagi, bo ona tu wylewa frustracje spowodowane swoim marnym życiem. 

Znasz ją? 

Nie chce nikogo oceniać, ale jeśli jest tak jak piszesz to po prostu jej współczuję, bo to przykra sytuacja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Znasz ją? 

Nie chce nikogo oceniać, ale jeśli jest tak jak piszesz to po prostu jej współczuję, bo to przykra sytuacja. 

Ona tutaj sama o sobie pisze. Potrafi nawet wiadomości prywatne pisać i obrażać. Po prostu nie zwracaj na nią uwagi, bo ewidentnie jakiś problem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ona tutaj sama o sobie pisze. Potrafi nawet wiadomości prywatne pisać i obrażać. Po prostu nie zwracaj na nią uwagi, bo ewidentnie jakiś problem. 

Ok dziękuję 🙂 nie będę zwracała uwagi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mialas dopiero 2 "regularne" menstruacje. Mozesz miec opóźniona. Jeśli jednak miałoby być zapłodnienie to trzeba odczekać kilka dni żeby wynik testu był miarodajny (po zagbiezdzeniu się zarodka hormony zaczynają pracować. Odczekać tydzień i potem zrób test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mialas dopiero 2 "regularne" menstruacje. Mozesz miec opóźniona. Jeśli jednak miałoby być zapłodnienie to trzeba odczekać kilka dni żeby wynik testu był miarodajny (po zagbiezdzeniu się zarodka hormony zaczynają pracować. Odczekać tydzień i potem zrób test.

Ok dziękuję za radę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powtórzyła test z rana. Najlepiej czuły. Ciąża jest możliwa. Szczególnie po poronieniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja bym powtórzyła test z rana. Najlepiej czuły. Ciąża jest możliwa. Szczególnie po poronieniu. 

Zrobiłam test właśnie tylko o czułości 25... 

Wynik negatywny... A okresu dalej ani widu ani słychu.. 

Dzisiaj 36 dc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zrobiłam test właśnie tylko o czułości 25... 

Wynik negatywny... A okresu dalej ani widu ani słychu.. 

Dzisiaj 36 dc 

Powtórz jeszcze raz test. Niestety kilka miesięcy temu przeszłam to samo. W 6 tygodniu nastąpiło samoistnie poronienie. Jednak cykl od razu był co 33 do 36 dni. Odczekaj jeszcze chwilę. Czasami testy nie wykrywają tak wczesnej ciąży, tak miałam w przypadku pierwszej. Dopiero tydzień do spodziewanej wyszedł pozytywny z bardzo słabo widoczną bladą kreską. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zrób z samego rana z porannego moczu. Wtedy bHCG jest najwyższa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja sis miała przykra przygodę z poronieniem, po tym starali się z mężem normalnie, po 4 cyklach straconych kupili żel prefert vaginal i udało się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja bym powtórzyła test z rana. Najlepiej czuły. Ciąża jest możliwa. Szczególnie po poronieniu. 

Dostałam niestety okres po południu w środę... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×