Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SyndromTakotsubo

skąd się biorą pszczoły w pomieszczeniu w którym śpię?

Polecane posty

Może ul jest w pobliżu. Ja miałem dużo takich w sąsiedztwie swego czasu. Na dachu i w rynnie były ule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Może ul jest w pobliżu. Ja miałem dużo takich w sąsiedztwie swego czasu. Na dachu i w rynnie były ule

biorę pod uwagę że mogą włazić przez komin i do wentylacji, ale jak patrzę na pajęczyny na kratce wentylacyjnej to wydaje mi się mało prawdopodobne. i dlaczego pszczoła by się w ogóle pakowała do komina? może jakiś error w elektronicznym mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

okno jest zamknięte, już drugi raz w tym roku budzi mnie pszczoła. w jaki sposób i po co włażą do mojej sypialni?

Żeby cię żądlić, to proste. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Syndrom - miesiąc temu pisałam post że mnie osa użądliła.  Wybudziły się z snu zimowego u mnie dwie w łazience.  Były niemrawe.  Jedna wypuscilam a druga ciachła mnie w nogę.  Albo wleciały albo wybudziły się z snu dawniej i nie zdążyły wyjść na świeże powietrze.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musza miec swoje gniazdo gdzies w poblizu. Polecam palenie swiec zapachowych. Wtedy same powinny szybko sie wyprowadzic. Ja w ten sposob pozbylam sie os z mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

okno jest zamknięte, już drugi raz w tym roku budzi mnie pszczoła. w jaki sposób i po co włażą do mojej sypialni?

OK. Wlazic do Twojej sypialni moga przez rozne otwory. Jak juz ktos napisal wyzej , moga miec gniazdo w scianie , w rynnie czy w kominie. Zalezy gdzie mieszkasz. Z tego co wiem , to pszczoly w nocy nie lataja. Po zmierzchu przewaznie wracaja do gniazd. Wiec jesli jednak lataja w nocy po Twoim pokoju to zakladam , ze albo dostaly sie tam w ciagu dnia , a Ty tego nie zauwazyles. Albo cos je w nocy obudzilo i zaniepokoilo. Moze chrapiesz ?......//

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

okno jest zamknięte, już drugi raz w tym roku budzi mnie pszczoła. w jaki sposób i po co włażą do mojej sypialni?

Nie wietrzysz sypialni?😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest ich dużo, to najprawdopodobniej pomyliłeś sypialnię z ulem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie wietrzysz sypialni?😎

nie, śpię w grobowcu.

 

ale punkty za oczywistość. przecież jak w dzień wietrzyłem to mogła wlecieć i się zaszyć gdzieś na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

ale punkty za oczywistość. przecież jak w dzień wietrzyłem to mogła wlecieć i się zaszyć gdzieś na noc.

Czyli zagadka sie wyjasnila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

nie, śpię w grobowcu.

 

ale punkty za oczywistość. przecież jak w dzień wietrzyłem to mogła wlecieć i się zaszyć gdzieś na noc.

Biedna 🙂 Cały dzień i nocka poza domem. Jak ona się z tego wytłumaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×