Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marcin40

Seks sport??

Polecane posty

Proszę, potraktujcie ten temat z przymrużeniem oka. Serio mówię 😉 

Tak sobie pomyślałem, że w sumie satysfakcjonujące uprawianie seksu to pewna umiejętność, a zatem można być w tym lepszym lub gorszym.

Jeśli tak, to można w tym rywalizować, jak w sporcie, hehe 😉 

Jakie seksualne konkurencje sportowe mogliby uprawiać ludzie?

1. Głębokie gardło- która z dziewczyn weźmie więcej do buzi..np. najpierw jedna, a potem druga wsadzają duże dildo do gardła. Koniec jest tam gdzie zamkną usta.

2. Pojemność cipki i dupki- podobnie jak z głębokim gardłem- która więcej włoży

3. Dla kobiet- dać 10 facetom jak najszybciej orgazm ( każdemu po 1)  

4. Dla facetów- w jak najkrótszym czasie dać kobiecie orgazm lub dać jak najwięcej orgazmów 1 kobiecie w ciągu np. 10-15 minut

5. Dla kobiet- dać jak najszybciej orgazm facetowi przez stosunek oralny

Jakieś inne pomysły? 🙂 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Proszę, potraktujcie ten temat z przymrużeniem oka. Serio mówię 😉 

Tak sobie pomyślałem, że w sumie satysfakcjonujące uprawianie seksu to pewna umiejętność, a zatem można być w tym lepszym lub gorszym.

Jeśli tak, to można w tym rywalizować, jak w sporcie, hehe 😉 

Jakie seksualne konkurencje sportowe mogliby uprawiać ludzie?

1. Głębokie gardło- która z dziewczyn weźmie więcej do buzi..np. najpierw jedna, a potem druga wsadzają duże dildo do gardła. Koniec jest tam gdzie zamkną usta.

2. Pojemność cipki i dupki- podobnie jak z głębokim gardłem- która więcej włoży

3. Dla kobiet- dać 10 facetom jak najszybciej orgazm ( każdemu po 1)  

4. Dla facetów- w jak najkrótszym czasie dać kobiecie orgazm lub dać jak najwięcej orgazmów 1 kobiecie w ciągu np. 10-15 minut

5. Dla kobiet- dać jak najszybciej orgazm facetowi przez stosunek oralny

Jakieś inne pomysły? 🙂 

 

Wszystkie są tendencyjne ułożone pod przyjemność mężczyzn. Dlaczego nie może być by oni starali się o orgazm kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wszystkie są tendencyjne ułożone pod przyjemność mężczyzn. Dlaczego nie może być by oni starali się o orgazm kobiety?

Spokojnie. Nie stresujmy się 😁😁

Pkt.4 odnosi się do dawania przyjemnosci kobiecie 😁😁😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Spokojnie. Nie stresujmy się 😁😁

Pkt.4 odnosi się do dawania przyjemnosci kobiecie 😁😁😉

jeden na pięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6. Dla facetów- w jak najkrótszym czasie dac kobiecie orgazm przez minetkę 😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Spokojnie. Nie stresujmy się 😁😁

Pkt.4 odnosi się do dawania przyjemnosci kobiecie 😁😁😉

Jak się mamy nie stresować jak chcesz pieścić kobietę krótko? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak się mamy nie stresować jak chcesz pieścić kobietę krótko? 

No i wlasnie tu jest maly haczyk tych konkurencji. Bo żeby dac kobiecie orgazm facet nie zawsze musi robic cos szybko... 😉 Bo czasem jak chce za szybko to wyjdzie długo 😁😁😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No i wlasnie tu jest maly haczyk tych konkurencji. Bo żeby dac kobiecie orgazm facet nie zawsze musi robic cos szybko... 😉 Bo czasem jak chce za szybko to wyjdzie długo 😁😁😉

Weszłam na Ciebie. Na Twoje konto znaczy. Podpuszczasz mnie w imię zajęcia się Tobą czy mną? Na jedno wychodzi Marcin, chcesz brać a nie dajesz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Weszłam na Ciebie. Na Twoje konto znaczy. Podpuszczasz mnie w imię zajęcia się Tobą czy mną? Na jedno wychodzi Marcin, chcesz brać a nie dajesz nic.

Przepraszam ale nie rozumiem. O co chodzi z tym podpuszczaniem Ciebie?? I czego niby nie daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przepraszam ale nie rozumiem. O co chodzi z tym podpuszczaniem Ciebie?? I czego niby nie daje?

Nie wiesz Marcin? Podpuszczasz mnie żeby zrobić głębokie gardło, a sam nie chcesz długo pieścić kobiecego krocza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz 😁😁 A czy ja cos od Ciebie chce? Cos ci proponowałem? Znamy się?? 😁😁 Zapraszam na priv 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zaraz zaraz 😁😁 A czy ja cos od Ciebie chce? Cos ci proponowałem? Znamy się?? 😁😁 Zapraszam na priv 😉

Pędzę. Pytanie mam, lubisz 69? Po obiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pędzę. Pytanie mam, lubisz 69? Po obiedzie.

O widzisz....Teraz mnie zainspirowałaś 😁😁 i tu jest wyzwanie dla obojga. Kto pierwszy doprowadzi partnera po przeciwnej stronie do orgazmu 😁😁😁 Ty wiesz...że ty.....👍😁😉

A tak serio- trudna dla mnie ta pozycja. Trzeba sie skupic na dawaniu i braniu jednocześnie. Ja chyba wole na zmianę 😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

O widzisz....Teraz mnie zainspirowałaś 😁😁 i tu jest wyzwanie dla obojga. Kto pierwszy doprowadzi partnera po przeciwnej stronie do orgazmu 😁😁😁 Ty wiesz...że ty.....👍😁😉

A tak serio- trudna dla mnie ta pozycja. Trzeba sie skupic na dawaniu i braniu jednocześnie. Ja chyba wole na zmianę 😁😁😁

Interesuje mnie jednoczesny orgazm. Umiesz tak? Pozycja nie jest trudna, a kobieta może być na górze. Mężczyzna tylko językiem porusza i palcami. Znajdę fajnie zobrazowane 69 i wkleję. Ty się możesz już rozbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Interesuje mnie jednoczesny orgazm. Umiesz tak? Pozycja nie jest trudna, a kobieta może być na górze. Mężczyzna tylko językiem porusza i palcami. Znajdę fajnie zobrazowane 69 i wkleję. Ty się możesz już rozbierać.

Zdarzylo sie parę razy w życiu 😁😉

A skąd wiesz, że już nie jestem rozebrany ? 😁😉

Dawaj maleńka....😁😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Proszę, potraktujcie ten temat z przymrużeniem oka. Serio mówię

Serio mówię z szeroko otwartymi oczami... seks to nie sport... to poezja życia... tego nie da się robić na czas... tym się należy delektować jak najsmaczniejszym duchowo - fizycznym przeżyciem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Serio mówię z szeroko otwartymi oczami... seks to nie sport... to poezja życia... tego nie da się robić na czas... tym się należy delektować jak najsmaczniejszym duchowo - fizycznym przeżyciem...

To tylko kwestia konwencji 😁😉 

Nie da na czas? A co z tzw szybkim numerkiem ? 😉

Jbsg...z Ciebie to niezły filozof jest 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zażyłeś dziś magnez? Czyli powieka już nie drga 🥰 Dobrze to ująłeś. 

Nie zażyłem...😞 ale po czterech kawach już tylko i wyłącznie powieki mi nie drygają (drgają?🤔)😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Po co tyle kaw pijesz? Przecież wypłukuje magnez. 

Dla mnie wystarczy jedna. Magnez zażywam regularnie. Póki co nic mi nie drga 😅

Widać tyle go mam, że jeszcze  na trochę wystarczy... i na drygania nie narzekam... 😉 

Zdziwiłbym się gdybyś narzekała... 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×