Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sówka1313

Myslicie ze w lipcu będzie mozna pływac i plażować

Polecane posty

Ciężko określić jakie będą zalecenia, plaże pewnie będą otwarte, zachowanie odległości plus maseczka pewnie tak to będzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wyobrazasz sobie pływanie w maseczce? A co do maski na plaży w 30-tu stopniach tez jakos ciezko to widzę, nawet teraz gdy jest w miarę chłodno poci się w niej ryjek. No i nie chciałabym miec białej plamy na twarzy w miejscu gdzie była maseczka, jak na tych memach o opaleniznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ludzie się w końcu zbuntują,już widzę że co poniektórzy przeglądają na oczy.Wczoraj mało nie zemdlałam w sklepie w maseczce,mimo że na nos jej nie zakładam(mam alergię która teraz bardzo mi doskwiera).po wyjściu że sklepu natychmiast ją zdjęłam.Nie chce po prostu wylądować w szpitalu.w sklepie było kilka starszych pań które strasznie sapały i widać było że jest im ciężko oddychać.Jak przyjdą upały to pogotowia będą miały masę roboty z omdleniami więc myślę że od tego nakazu odejdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można by było ale mamy psychopatę u władzy, mam na myśli Szumowskiego, który zaczął jakieś rządy autorytarne. System jest chory, obostrzenia nieuzasadnione i pozbawione właściwego umocowania prawnego,  na dodatek z błędną bo rozszerzającą interpretacją dokonywaną przez policję, z nadużyciem uprawnień.

 

Musimy sami pokazywać władzy co o niej sądzimy.

 

Ja nie noszę maseczki, w razie zapytania ze strony policji (o ile jest grzeczne), informuję o względach zdrowotnych. Zauważyłam, że sąsiadów bez maseczek jest już większość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć, ale chodzenie w maseczce podczas upałów to będzie dramat... oby szybko się uspokoilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się niepokoję bo cały rok czekam na wakacje... i kocham morze... i boję się jak to będzie wyglądać... smażenie w maseczce? Zakaz pływania? A może w ogóle nie będzie można nic wynająć i nie będzie wakacji?😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×