Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bez6nazwy

Miłość

Polecane posty

Najlepiej zaszczepić się jakims hobby.  Mieć zainteresowania i ciekawych ludzi obok siebie.  🙂 ( Jeśli mowa - uczuć do kogoś ) 

Jeśli chodzi o całkowite pozbycie się uczuć to raczej nie realne.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba każdy by chciał tak po prostu przestać czuć, ale nie ma rady na to. Musisz dać sobie czas, albo jak napisała Anastazja 88, znajdź coś co Cię pochłonie. Polecam od siebie czytanie powieści, chociaż na czas czytania odciągniesz swoje myśli... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hej zna ktoś sposoby na to żeby pozbyć sie uczuć ? 

Znajdź zapchajdziure i to szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha haha uczucie zrodzone z samej Pustki Wielkiej było pierwsze. Chcieć sobie możecie odcinać się od rzeczywistości nawet tu w piekle Samsary ale uczucie było pierwsze.🤷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczęście miłość i radość istnienia. Zawsze i wyłącznie tym jesteśmy

Myślicie że sen diabła coś tu zmienia? Hmm 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabijecie uczucia☹️🙃🧐🙆🤷 i one nie znikną tak szybko. Najpierw Sąd Boży 😮 HEHE Abraxsas wchłonie wasze dusze i zapomnicie czym ono było zapomną wszystkie dusze, prócz Dusz ogrodników 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozbyć się uczuć a może lepiej identyfikacja z umysłem wszechświata? Czemu by nie👽😎  Uczucie które było pierwsze. To jest Imię Nembutsu żywa skamielina wciąż żywa. Czysta kraina tu jest do niej pierwsza z wielu Bram. Wystarczy kluczem umysłu je otworzyć... Macie dar. Każdy go ma...😳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hej zna ktoś sposoby na to żeby pozbyć sie uczuć ? 

Jedyne co przychodzi mi na myśl to dobrze poznać ta osobę i doszukać się w niej jak najwiecej wad. Po prostu ją sobie obrzydzić. O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ciągle rozpamiętuje i wspomnienia mi sie przypominają ;c

Przestań rozpamiętywać, nie oglądaj zdjęć, nie czytaj wiadomości i nie myśl o tej osobie. Zajmij się czymś konkretnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Haha haha uczucie zrodzone z samej Pustki Wielkiej było pierwsze. Chcieć sobie możecie odcinać się od rzeczywistości nawet tu w piekle Samsary ale uczucie było pierwsze.🤷

Potwierdzone und sprawdzone. Z samymi faktami sie nie dyskutuje?:P no wlasnie.😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jedyne co przychodzi mi na myśl to dobrze poznać ta osobę i doszukać się w niej jak najwiecej wad. Po prostu ją sobie obrzydzić. O!

Dokładnie. Gdy znowu o niej/nim myślisz to staraj się przywołać te złe chwile a nie te dobre. Ale i tak nie zawsze działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
 

Ciągle rozpamiętuje i wspomnienia mi sie przypominają ;c

Znaleźć inny obiekt uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×