Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna38

Epidemia jakaś ?

Polecane posty

Jak ostatnio chciałam coś modnego i eleganckiego sobie kupić, to najbardziej zaskoczyło mnie, że w ogóle nie było szpilek. Jeszcze kilka lat temu u nas w sklepach były same szpilki i chodziłam na 13 cm szpili, w eleganckich czółenkach z modnym ciasnym noskiem w szpic. Panie w sklepie powiedziały, że dziewczyny teraz mają deformację i takie buty się już nie nadają, że muszą być w sklepach szersze buty na niższym stabilnym obcasie bo większość klientek ma haluksy, które przestają być problemem i kompleksem, ale oczywiście dziewczynom, które chodziły na takiej jak ja szpili jest później bardzo trudno kupić buty, bo po latach codziennego noszenia w pracy i na ulicy nogi przystosowały się do wysokich szpilek, a teraz z powodu postępującej deformacji takie buty się już nie nadają. Ostatnio nie chodzę do gabinetów. Dzisiaj miałam termin, ale pani zadzwoniła i dała mi termin za kilka tygodni, a niestety bóle stają się często nie do zniesienia nawet w ortopedycznych butach, co zmusza mnie do szukania na forum pomocy i porady. To musi być karą dla niej chodzić w tych bardzo brzydkich butach .... Jestem strasznie wściekła bo tak mówią o mnie koleżanki i nogi mnie codziennie strasznie bolą. Zastanawiam się nad przyszłością moich nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×