Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niebieska_Panda

Miesiączka trwa juz ponad 3 tygodnie!

Polecane posty

Hejka dziewczyny. 8 miesięcy temu urodziłam córkę. 3 miesiące po porodzie dostałam pierwszej miesiączki i wtedy zdecydowałam się na implant hormonalny. Raz było tak że nie dostałam miesiączki w ogóle, raz było tak że trwała 3 dni. Teraz trwa od 5 kwietnia do dzisiaj i nie wygląda jakby miała się skończyć. To znaczy była przerwa na półtora dnia, wtedy myślałam że się skończyła. Ale później wróciła i jest do dzisiaj. 

Słyszałam że takie coś jest normalne przy implantach ale że aż tak?! Jest to trochę męczące, nie będę kłamała. 

Czy któraś tak z was miała? Czy na moim miejscu wyciągnęłybyście implant? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zapytaj się lekarza.

Ciężko teraz. Przez koronawirus wszystkie przychodnie pozamykane a do szpitala tylko w nagłych przypadkach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale możesz zadzwonić do przychodni. Poza tym długotrwałe krwawienie to jest nagły przypadek.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ciężko teraz. Przez koronawirus wszystkie przychodnie pozamykane a do szpitala tylko w nagłych przypadkach .

Z tego co pamiętam, to jesteś w UK. GP przyjmują telefonicznie, zawsze też możesz zadzwonić na 111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ciężko teraz. Przez koronawirus wszystkie przychodnie pozamykane a do szpitala tylko w nagłych przypadkach .

w nagłych przypadkach, ale mozesz zadzwonić na IP ginekologiczną i zapytać czy to wymaga pilnej konsultacji.Skoro będzie pilna to do szpitala.. Nikt Ci tu nie odpowie , bo nawet jeżeli któraś dziewczyna miała coś podobnego, to przyczyna Twojego krwawienia może być zupełnie inna. 

Na pewno długie krwawienie sprzyja anemii, więc .... 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Z tego co pamiętam, to jesteś w UK. GP przyjmują telefonicznie, zawsze też możesz zadzwonić na 111

jejku 112:x 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jakie 112?

jakie 111? Juz wiem, w sumie nie wiedziałam ze cos takiego jest, zawsze dzwonie do szpitala z pytaniem , albo do mojego lekarza.  :] 

Nawet na kafeterii można się dowiedzieć czegoś pożytecznego. 

Edytowano przez .Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

NHS number. 

Jakie 112?

Chwila 😄 czekaj 😄 ze w Anglii? a przy okazji znalazłam 111 (w PL) to infolinia dla osób które potzrebują pomocy lekarza, a objawy nie zagrażają zyciu.. :x 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Chwila 😄 czekaj 😄 ze w Anglii? a przy okazji znalazłam 111 (w PL) to infolinia dla osób które potzrebują pomocy lekarza, a objawy nie zagrażają zyciu.. :x 

Zacytowałaś moją wypowiedź, gdzie dosłownie napisałam, że chodzi o Wielką Brytanię, więc kompletnie nie wiem o co ci chodzi. 

Edytowano przez Iwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zacytowałaś moją wypowiedź, gdzie dosłownie napisałam, że chodzi o Wielką Brytanię, więc kompletnie nie wiem o co ci chodzi. 

wiem , mój bład. Przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poradnie specjalistyczne również oferują teleporady.Ja kiedyś jak długo krwawiłam to lekarz zapytał czemu wcześniej nie przyszłam, czy chciałam się wykrwawić a wcale mocno nie leciało( nie miałam implantu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×