Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Marcin_

przytrafiło mi się coś dziwnego

Polecane posty

Nie wiem jak to sie stało, ale zsikałem się w nocy...

Jak to jest możliwe, że normalnemu zdrowemu chłopakowi przydarzyło się coś takiego ?

Mieliście kiedykolwiek w swoim życiu taki przypadek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zdarza się to regularnie, to jest to normalne. Raczej większości osób to się kiedyś zdarzyło. Czasem pełny pęcherz może uciskać tak bardzo, ze przez sen nasze ciało nie jest w stanie utrzymać mięśni tak, aby mocz wstrzymać - dlatego warto pójść przed snem do wc i nie pic wody zaraz przed spaniem. Możliwe tez, ze Twój układ moczowy mógł zostać pobudzony przez sen o wodzie lub mogło Ci się śnić tez wypróżnienie. Szczególnie w wieku dojrzewania nie ma co się tym za bardzo martwić.
Jeżeli zdarza się to często, warto udać się z tym do lekarza rodzinnego. Może mieć to przyczynę w układzie moczowym lub w psychice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie wiem jak to sie stało, ale zsikałem się w nocy...

Jak to jest możliwe, że normalnemu zdrowemu chłopakowi przydarzyło się coś takiego ?

Mieliście kiedykolwiek w swoim życiu taki przypadek ?

Nie. Nie jest to normalne.

Nawet po upojeniu alkoholowym na czworakach a będę szukał toalety jak pies drzewa na pustyni.

Idź do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zdania. Nie znam statystyk. Jedynie wiem,że nasze organizmy nie pracują w pełni precyzyjnie,z czego wyciągam wniosek,że" wszystko się może zdarzyć" Jak twierdzi prorok i Anita Lipnicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×