Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiatuszek0642

Czy chłopak mnie zdradza?

Polecane posty

Hej,

Piszę tutaj ponieważ od odwóch dni zmagam się z okropną myślą, że mój chłopak mnie zdradza. Ale zacznijmy od początku.

Rok temu poznałam na Tinderze wspaniałego chłopaka, po około miesiącu pisania zaczeliśmy się spotykać najpierw od czasu do czasu, a od pięciu miesięcy jesteśmy razem. Gdy już pisaliśmy ja stwierdziłam że usunę Tindera ponieważ nie chciało mi się już odpisywać na wiadomośi innych chłopaków, ponieważ ten był wymarzony. Jednocześnie wiedziałam, że on ma jeszcze Tidera i czasem gdy siedzi w pracy odpisze coś komuś tak dla żartów, twierdził, że to z nudów. Póżniej czasem pytałam go czy przypadkiem nie pisze jeszcze z kimś innym ale mówił, że zawsze było to tylko pare zdań i tyle. Ale pewnego dnia on powiedział, że usuwa i Tindera i Badoo i temat się zakończył.

Dwa dni temau gdy lezeliśmy sobie razem on coś przeglądał w telefonie i nagle wyskoczyła mu aplikacja Badoo. Ja zapytałam co to, a on powiedział, że zainstalował ją znwou bo denerwowały go wyskakujące reklamy, które rzekomo pojawiały mu się po odinstalowaniu apliakcji. On powiedział, że nawet pisał mi kiedyś o tcyh reklamach i że myśli czy nie zainstalować znowu  i faktycznie tak było bo znalazłam tą rozmowę. Natomiast ziarenko w sercu mówiące mi że mnie zdradza zakiełkowało.

Postanowiłam szukać dalej. Zalozylam konto na Tinderze i co znalazlam profil mojego chlopaka z zaktualizowanym opsiem w stosunku do tego co bylo gdy ja go tam poznalam. Powiedzialam mu  o tym, na co on odpowiedzial ze odinstalowal Tindera dawno i nie ma pojęcia dlaczego jego profil dalej się wyświetla. Kazałam mu podać hasło do Tindera żebym mogła to sprawdzic albo chociaz wyslac screana ostatnich rozmów ale nie chciał tego zrobić, bo powiedział że to i tak nic nie da bo wtedy powiem, że on pousuwał rozmowy i dalej będę zazdrosna i ze powinnam miec do niego zaufanie bo nigdy go nie naduzyl. Boje sie ze on kłamie, że gdyby nie używał Tindera to jego profil by się nie wyśwetlał.

Dodam, że oprócz tych sytaucji nigdy nie dał mi powodów do zazdrości. Nigdy nie było podejrzanych sytuacji, że nie było z nim kontaktu, czy żebym zauwazyla ze z kimś pisze.

Po przepłakaniu całego dnia kazałam mu w nocy do siebie przyjechać i przyjechał pijany, słodki i kochany. Z jednej strony mu wierzę, z drugiej czuje ten niepokój w sercu. On mówi, że musze porpacowac nad swoją samooceną bo jest strasznie niska, a on już znalazł swoją dziewczynę i nie chce innej.

Nie wiem co robić, mam mętlik w głowie ;( Ps. mamy 24 lata a historia moze brzmieć jak z gimabzy, nie hejtujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś jedna z tych z których inni się śmieją. Bo są tacy co lubią mieć kilka kobiet. I inni o tym wiedzą.. Mówi się że no no ten Marcin to obraca różne panienki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jesteś jedna z tych z których inni się śmieją. Bo są tacy co lubią mieć kilka kobiet. I inni o tym wiedzą.. Mówi się że no no ten Marcin to obraca różne panienki 

Uberem przyjechał i dzieki za pocieszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przyjechał taki słodki i pijany :))). Pamiętaj, jakby co, ustawa antyprzemocowa jest. 

Też gdy to przeczytałam 🤦 to odechciało mi się napisać opinię 😅 rzeczywiście słodziaczek.  Tylko pomarzyć można.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie jest wierny i ewidentnie szuka sobie innej na tinderze i badoo to wcale to nie jest wspaniały chłopak. 

Na tinderze raczej nie znajdzie się tej osoby na stałe, niestety tam są innego typu ludzie i niestety oni nie szukają stałego związku, nie można też im ufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszczę że strasznie kłamie, zainstalował badoo bo wyskakują mi reklamy, no niestety ale ma cię za głupią nie wierz mu bo to jest kłamstwo, mogę ci podać kilka wytłumaczeń ale naprawdę nie potrzeba bo to jest kłamstwo na 100% i niestety nie warto z nim być bo potem cię opuści jeśli mu zaufasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Też gdy to przeczytałam 🤦 to odechciało mi się napisać opinię 😅 rzeczywiście słodziaczek.  Tylko pomarzyć można.  

No on jest serio słodki Jak jest pijany. Takie to dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hej,

Piszę tutaj ponieważ od odwóch dni zmagam się z okropną myślą, że mój chłopak mnie zdradza. Ale zacznijmy od początku.

Rok temu poznałam na Tinderze wspaniałego chłopaka, po około miesiącu pisania zaczeliśmy się spotykać najpierw od czasu do czasu, a od pięciu miesięcy jesteśmy razem. Gdy już pisaliśmy ja stwierdziłam że usunę Tindera ponieważ nie chciało mi się już odpisywać na wiadomośi innych chłopaków, ponieważ ten był wymarzony. Jednocześnie wiedziałam, że on ma jeszcze Tidera i czasem gdy siedzi w pracy odpisze coś komuś tak dla żartów, twierdził, że to z nudów. Póżniej czasem pytałam go czy przypadkiem nie pisze jeszcze z kimś innym ale mówił, że zawsze było to tylko pare zdań i tyle. Ale pewnego dnia on powiedział, że usuwa i Tindera i Badoo i temat się zakończył.

Dwa dni temau gdy lezeliśmy sobie razem on coś przeglądał w telefonie i nagle wyskoczyła mu aplikacja Badoo. Ja zapytałam co to, a on powiedział, że zainstalował ją znwou bo denerwowały go wyskakujące reklamy, które rzekomo pojawiały mu się po odinstalowaniu apliakcji. On powiedział, że nawet pisał mi kiedyś o tcyh reklamach i że myśli czy nie zainstalować znowu  i faktycznie tak było bo znalazłam tą rozmowę. Natomiast ziarenko w sercu mówiące mi że mnie zdradza zakiełkowało.

Postanowiłam szukać dalej. Zalozylam konto na Tinderze i co znalazlam profil mojego chlopaka z zaktualizowanym opsiem w stosunku do tego co bylo gdy ja go tam poznalam. Powiedzialam mu  o tym, na co on odpowiedzial ze odinstalowal Tindera dawno i nie ma pojęcia dlaczego jego profil dalej się wyświetla. Kazałam mu podać hasło do Tindera żebym mogła to sprawdzic albo chociaz wyslac screana ostatnich rozmów ale nie chciał tego zrobić, bo powiedział że to i tak nic nie da bo wtedy powiem, że on pousuwał rozmowy i dalej będę zazdrosna i ze powinnam miec do niego zaufanie bo nigdy go nie naduzyl. Boje sie ze on kłamie, że gdyby nie używał Tindera to jego profil by się nie wyśwetlał.

Dodam, że oprócz tych sytaucji nigdy nie dał mi powodów do zazdrości. Nigdy nie było podejrzanych sytuacji, że nie było z nim kontaktu, czy żebym zauwazyla ze z kimś pisze.

Po przepłakaniu całego dnia kazałam mu w nocy do siebie przyjechać i przyjechał pijany, słodki i kochany. Z jednej strony mu wierzę, z drugiej czuje ten niepokój w sercu. On mówi, że musze porpacowac nad swoją samooceną bo jest strasznie niska, a on już znalazł swoją dziewczynę i nie chce innej.

Nie wiem co robić, mam mętlik w głowie ;( Ps. mamy 24 lata a historia moze brzmieć jak z gimabzy, nie hejtujcie

Ja nie wierzę w przypadek. Sorry. Moje zdanie. Facet to maszyna z testosteronem. Prostej konstrukcji. Czesto góra nie wyrabia z dołem. Może kochać i paradoksalnie mieć kogoś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja nie wierzę w przypadek. Sorry. Moje zdanie. Facet to maszyna z testosteronem. Prostej konstrukcji. Czesto góra nie wyrabia z dołem. Może kochać i paradoksalnie mieć kogoś. 

Rozumiem ze mozna tak sądzic sama mam wątpliwości, tylko że prócz tego konta na portalu randkowym nigdy nie było ani jeden poszlaki, która mogłaby na to wskazywać. Nawet nie wiem kiedy on miałby czas na to zeby kogoś mieć, bo ciągle jestesmy w kontakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Rozumiem ze mozna tak sądzic sama mam wątpliwości, tylko że prócz tego konta na portalu randkowym nigdy nie było ani jeden poszlaki, która mogłaby na to wskazywać. Nawet nie wiem kiedy on miałby czas na to zeby kogoś mieć, bo ciągle jestesmy w kontakcie

Nie bądź naiwna...dobrze sie pewnie kryje. Poszperaj mu ukradkiem w telefonie to sama zobaczysz, pewnie pisze z innymi na badoo i tinderze, widać po cichu szuka ,,lepszej" opcji. Tak juz maja faceci poznani na portalach, wiele jest takich historii, potem ciężko sie takiemu ,,rozstać" z portalem skoro ma taka myśl ze zawsze może poznać tam lepszą, skoro tyle opcji... A ta wymowka o reklamach śmieszna jest 😂 Ty to lyknelas? No błagam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z niejednego pieca cheb jadlem. Sorry, ale da się. Co nie zmienia faktu ze moze Cie kochac. Grunt w tym żeby tak trzymać żeby zapewnić sobie wyłączność, albo prawie pełną wyłączność. Facet jest stworzony do poligamii. Niestety obstawiam ze większość zdradza, ma ulozone życie, ale tak o, inna, bez logiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Rozumiem ze mozna tak sądzic sama mam wątpliwości, tylko że prócz tego konta na portalu randkowym nigdy nie było ani jeden poszlaki, która mogłaby na to wskazywać. Nawet nie wiem kiedy on miałby czas na to zeby kogoś mieć, bo ciągle jestesmy w kontakcie

Ma ciebie ale szuka innej, jak tylko znajdzie to ciebie porzuci, wiem że to jest okrutne, ja osobiście bym tego nie zrobił ale wiem to bo mam bardzo dużo znajomych niestety wielu z nich jest może jest fajnymi kolegami ale przy każdej okazji by zmienili dziewczynę na inną. Nie każdy chłopak jest taki sam, ja na przykład nie ale ty trafiłaś na większość więc wybór jest twój jednak niestety są małe szanse że będziesz mogła mu zaufać i lepiej jak byś poszukała kogoś kto nie kłamie tak jak on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie bądź naiwna...dobrze sie pewnie kryje. Poszperaj mu ukradkiem w telefonie to sama zobaczysz, pewnie pisze z innymi na badoo i tinderze, widać po cichu szuka ,,lepszej" opcji. Tak juz maja faceci poznani na portalach, wiele jest takich historii, potem ciężko sie takiemu ,,rozstać" z portalem skoro ma taka myśl ze zawsze może poznać tam lepszą, skoro tyle opcji... A ta wymowka o reklamach śmieszna jest 😂 Ty to lyknelas? No błagam...

ja starałem sie subtelniej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Z niejednego pieca cheb jadlem. Sorry, ale da się. Co nie zmienia faktu ze moze Cie kochac. Grunt w tym żeby tak trzymać żeby zapewnić sobie wyłączność, albo prawie pełną wyłączność. Facet jest stworzony do poligamii. Niestety obstawiam ze większość zdradza, ma ulozone życie, ale tak o, inna, bez logiki.

Kobiety tez nie sa monogamistkami, ale pewnie nie przełknalbys ze kobieta Cie zdradza (nawet jakbys czuł ze szczerze Cie kocha), co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dla mnie wszystko co po alkoholu, jest jakieś takie fisiowate. Teraz jest słodki, a za jakiś czas będzie gorzkim przemocowcem. Na mnie to rili nie robi wrażenia, że on jest słodki jak landryn. Kłamie, składa Ci wizyty na bombie i do tego wszystko wskazuje, że Cię zdradza. Daj se spokoj.. 

Akurat on powiedział że przyjedzie Jak będzie trzeźwy Ale ja chciałam już to przyjechał już. To akurat dla mnie zerowy problem.

Problemem jest że tak w sumie to mu wierzyłam bo patrzę na całokształt tego jak się zachowuje jaki jest a Jak czytam to forum to mi się burzy świat trochę. 

Jeszcze nie podejmę żadnej decyzji, poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum to forum. Nie mamy wiedzy nawet o 1% Twojej relacji. Pamiętaj o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kobiety tez nie sa monogamistkami, ale pewnie nie przełknalbys ze kobieta Cie zdradza (nawet jakbys czuł ze szczerze Cie kocha), co?

Kwestia polemiki i ego, paradoksalnie mam je dosyć elastyczne hmmm musiałbym miec taką sytuację żeby moja odpowiedz została zweryfikowana. Zauważyłem zawsze prawidlowosc szerokopojetej inwigilacji i strachu przed utratą lakomego kąska, kobieta więcej poswieca sie dla atrakcyjnego faceta i nie mysli zabytnio o lewiznie. Poprostu boi sie go stracic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie i tak nie sprawdzisz mu telefonu bo sie boisz? A to jedyny sposób by dowiedziec sie czy nie leci na kilka frontów i jaki ma stosunek do Ciebie. Ale na 90% nie traktuje Cie poważnie...inaczej byś nie miała takich rozkmin. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy macie seks? Regularnie? Istotne tylko pod kątem czy nie rzadziej. Nowe prezenty? Po akcjach, to klasyk. Masz 24 lata, szukasz powaznego związku z niepowaznym facetem. W żadnym wieku to nie jest dobre rozwiązanie. Chyba ze planujesz związek typu open

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czy macie seks? Regularnie? Istotne tylko pod kątem czy nie rzadziej. Nowe prezenty? Po akcjach, to klasyk. Masz 24 lata, szukasz powaznego związku z niepowaznym facetem. W żadnym wieku to nie jest dobre rozwiązanie. Chyba ze planujesz związek typu open

Mamy akurat pod tym kątem to jest z upływem czasu coraz lepiej bo coraz bardziej sie poznajemy.

Quasiniemodo psychologu, nie opuszczasz możliwości że on serio nic nie zrobił? To typ chłopaka który Jak nie odpisuje przez 20 minut bo wyciąga psu kleszcza to przeprasza. Jego mama jeszcze mnie nie poznała osobiście a wie o mnie duuuuuzo więcej niz ja mówię o nim swoim rodzicom. Typ chłopaka który w sumie chciałby mieć już dziecko i taki który gdy do mnie przyjeżdża to robi mi jedzenie na kilka najbliższych dni. Serio to pewne że zdradza bez cienia wątpliwości?

Akcja z badoo i reklamami była w grudniu gdzie spotykaliśmy się się od czasu do czasu i nie byliśmy w powaznym zwiazku i wtedy faktycznie pisał że nie wie czy nie zainstaluje bo ma dość reklam że dziewczyny z okolicy chcą go poznać. No a aplikacja otworzyła mu się dwa dni temu i w sumie dopóki nie zrobiłam dramy to zignorował temat całkowicie

Rozstrzygnij 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Tindera ma dalej z nowym opisem wiec musiał wchodzić na portal...odpowiedz sobie sama. No ale wiadomo i tak będziesz go bronić. On może dobrze udawać zaangażowanego lub na początku faktycznie był ale powoli mu przechodzi zauroczenie i rozglada sie za innymi opcjami. Jakby Cie kochał to by nie było mowy o badoo czy tinderze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Psychologiem nie jestem, ale jestem facetem, uważam że testosteron bije w dekiel ostro. Jak wykastrujesz to mogę byc pewny ze nie zdradza. W Twoich oczach pojawia się maly cień na to że jest czysty jak łza, ale ja cholera jestem jak niewierny Tomasz. Ciężko mnie przekonać. Jakby pokazał konto to bym byl w stanie podazac twoim tropem. Teraz to nie... dziewczyny wiedzą jacy sa faceci, widziałaś jak ostro pisały. Wiesz, moze flirtował, nie uprawial seksu, ale to nie sa ruchy ku powaznej relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz ja zawsze sie boje o jedno, o konstrukcję kobiety jak tzw. "cos", bo mozna dac szanse, ale przy wiekszym wtajemniczeniu podobne ruchy sympatii mogą nieźle namacić w glowie kobiety i zaboleć, mocno zaboleć. Ponowne krzywdzenie wartosciowej osoby wtedy to poprostu k...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh kiedy mnie się wydaje że właśnie z biegiem czasu jest tylko lepiej między nami. Od niedawna planujemy poznanie się z rodzicami 😞

No Tindera mógł równie dobrze zaktualizować jeszcze wtedy gdy pisaliśmy tylko lub gdy spotykaliśmy się nie będąc jeszcze w związku, gdzie oficjalnie mówił że czasem coś popisze z nudów, za co w sumie trudno mieć pretensje...

Poki co usunął obie aplikacje i mówi że mogę to sprawdzać jeżeli chce. Powiedział też że jeżeli będzie chciał sobie znaleźć kogoś nowego to najpierw skończy ze mną. Obiecał mi to chodź ponoć nie dopuszcza nawet takiej myśli..

No nic zobaczymy co z tego wyjdzie dzięki wszystkim za pomoc 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj, że szpiegując go i odwalając numery z wyszukiwaniem i z telefonem od razu tracisz cenne punkty bo on widzi że tracisz grunt pod nogami. Musisz być opanowana i stanowcza, powiedz raz a  dobrze jakie masz warunki i spokojnie obserwuj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mamy akurat pod tym kątem to jest z upływem czasu coraz lepiej bo coraz bardziej sie poznajemy.

Quasiniemodo psychologu, nie opuszczasz możliwości że on serio nic nie zrobił? To typ chłopaka który Jak nie odpisuje przez 20 minut bo wyciąga psu kleszcza to przeprasza. Jego mama jeszcze mnie nie poznała osobiście a wie o mnie duuuuuzo więcej niz ja mówię o nim swoim rodzicom. Typ chłopaka który w sumie chciałby mieć już dziecko i taki który gdy do mnie przyjeżdża to robi mi jedzenie na kilka najbliższych dni. Serio to pewne że zdradza bez cienia wątpliwości?

Akcja z badoo i reklamami była w grudniu gdzie spotykaliśmy się się od czasu do czasu i nie byliśmy w powaznym zwiazku i wtedy faktycznie pisał że nie wie czy nie zainstaluje bo ma dość reklam że dziewczyny z okolicy chcą go poznać. No a aplikacja otworzyła mu się dwa dni temu i w sumie dopóki nie zrobiłam dramy to zignorował temat całkowicie

Rozstrzygnij 

Zainstalował badoo bo mu reklamy wyskakiwały a teraz jak już ma badoo to mu żadna reklama nie wyskakuje hehe no beż żartów. 

Może to prawda co piszesz ale ten temat nie może być poważny, po co pytać o rady skoro tak mocno się już zmanipulował że pewnie nawet jakbyś go z jakąś nakryła w łóżku to byś nie uwierzyła że cię zdradza a byś myślała że może schowali się w łóżku bo bawili się w chowanego czy coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×