Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Barbaraa

Otwarcie przedszkoli w dobie koronawirusa

Polecane posty

Może jest mnie przypadków i wszystko bardzo powoli się uspokaja ale lepiej chuchać na zimne. Jeśli otworzą to i tak podejrzewam że nikt albo mało rodziców wyślę swoje dzieci do placówek bo będą się bali ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie boje poslac corke do przedszkola. Bede kombinowac by nie chodzila. Zamkneli je jak bylo 100 zarazonych, teraz mamy kilkanascie tysiecy a oni chca przedszkola otwierac. Dzieci stana sie ich swinkami morskimi. Beda na nich eksperymentowac z roznoszeniem sie wirusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje siedzą na razie w domu, ale tak z drugiej strony ile maja w domu siedzieć? Za rok ten wirus tez będzie, nie zniknie przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć czy to dobrze czy źle...

Tak jak Lilll wyżej wspomniał/a ten wirus przecież z nami zostanie- w najlepszym wypadku wynajdą szczepionkę za rok lub dwa lata. Tyle czasu rodzice mają nie pracować? A to wersja optymistyczna bo szczepionki może nie być, wirus też może zmutować ponownie. Gospodarka ma być zamrożona już na zawsze? Mamy nie chodzić już nigdy do pracy?

Poza tym akurat ten wirus dla dzieci nie jest groźny- mają najwyżej lekki katar. Gorzej jak babcia/dziadek odbierają/zaprowadzają do przedszkola lub mieszkają z  przedszkolakiem. Wtedy może to być dla dziadków dosyć groźne.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×