Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niburdiama

Ostatnio widziałam niezręczna sytuację

Polecane posty

Mianowicie szła sobie kobieta zasłonięta czarną maską w czarnych okularach, zjawiskowa sylwetka, powiedzmy 90-60-90, przechodziły też dwie młode dziewczyny i nagle uslyszałam jak zaczepia ją mężczyzna. Coś do niej powiedział, ona go olała. A za chwilę zawołał: masz bardzo zgrabną. Dlaczego to zrobił? Przecież wyraźnie dała mu do zrozumienia, że nie jest zainteresowana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Niburdiama napisał:

Mianowicie szła sobie kobieta zasłonięta czarną maską w czarnych okularach, zjawiskowa sylwetka, powiedzmy 90-60-90, przechodziły też dwie młode dziewczyny i nagle uslyszałam jak zaczepia ją mężczyzna. Coś do niej powiedział, ona go olała. A za chwilę zawołał: masz bardzo zgrabną. Dlaczego to zrobił? Przecież wyraźnie dała mu do zrozumienia, że nie jest zainteresowana. 

To normalka na polskiej ulicy. A niby molestowanie to taka rzadkość, mężczyźni mają szacunek do kobiet, nie to co ciapate brudasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę minut poźniej wychodząc ze sklepu z zakupem złożyło się tak, że Ona wyszła przede mną i zmierzała do auta, a ten gość znowu ją zaczepiał i Ona znowu go olała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Onkosfera napisał:

To normalka na polskiej ulicy. A niby molestowanie to taka rzadkość, mężczyźni mają szacunek do kobiet, nie to co ciapate brudasy...

A mnie w tej nieprawdopodobnie pasjonującej historii zastanawia fragment "przechodziły też dwie młode dziewczyny" 😛 Cóż on wnosi do rozwoju sytuacji? 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Claydee napisał:

A mnie w tej nieprawdopodobnie pasjonującej historii zastanawia fragment "przechodziły też dwie młode dziewczyny" 😛 Cóż on wnosi do rozwoju sytuacji? 😄 

Że ten zakwefiony babsztyl był ponętniejszy niż dwie młode duupeczki. W zaslonie siła😬😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Claydee napisał:

A mnie w tej nieprawdopodobnie pasjonującej historii zastanawia fragment "przechodziły też dwie młode dziewczyny" 😛 Cóż on wnosi do rozwoju sytuacji? 😄 

To wnosi, iż bardziej zrozumiałabym gdyby poderwal tak jedna z nich. A tu jakaś elegancka kobieta w czerni z zaslonieta prawie calkowicie twarza i cos takiego. Dla mnie to szokujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie to miałam na myśli, że była praktycznie całkowicie zakryta. Nawet oczu nie było widać. I facet chciał ją koniecznie wyrwać jak nawet twarzy nie widział? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ImTheOne napisał:

Niektórym tylko to pozostaje. 

Ale Ona go zignorowała, nawet nie spojrzała w jego strone jak gdyby był powietrzem, a on nawet nie widział jej twarzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, oink napisał:

jakby laski nigdy w zyciu nie widzieli niektorzy mhm przeciez sa jpg i ruchome obrazki co pokazuja co pod ubraniem itepe. A przypomnial mi sie film Malena co taka piekna Monica Bellucci sobie idzie i kazdy sie na nia paczy o ale ... ale lasencja a ubrana skromnie nie jak dziewa.

Dokładnie z tym mi sie to skojarzyło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
6 minut temu, Niburdiama napisał:

Ale Ona go zignorowała, nawet nie spojrzała w jego strone jak gdyby był powietrzem, a on nawet nie widział jej twarzy. 

Twarz nie dla każdego jest najważniejsza. Najwidoczniej robiła "wrażenie" miała w sobie to coś. Wielu facetów może o takiej kobiecie pomarzyć więc próbują nawiązać jakąś interakcje chociażby. Tak ja to interpretuje. 

Edytowano przez ImTheOne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Niburdiama napisał:

 A za chwilę zawołał: masz bardzo zgrabną

ale powiedział co ma zgrabne? bo różne rzeczy przychodzą mi na myśl xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, ImTheOne napisał:

Twarz nie dla każdego jest najważniejsza. Najwidoczniej robiła "wrażenie" miała w sobie to coś. Wielu facetów może o takiej kobiecie pomarzyć więc próbują nawiązać jakąś interakcje chociażby. Tak ja to interpretuje. 

Ale skoro zrobiła na nim wrażenie to dlaczego w taki nazwałabym to - dość wulgarny sposób - okazał jej względy? Dlaczego nie zapytał: Chciałbym Panią poznać, czy to możliwe abyśmy zamienili ze sobą kilka słów? Chętnie bym Panią gdzieś zaprosił etc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, gość Gośćc napisał:

ale powiedział co ma zgrabne? bo różne rzeczy przychodzą mi na myśl xD 

Wstydze sie to napisać. Po prostu mnie to jego wyznanie do Niej odrzuciło i wolałabym tego nigdy nie uslyszeć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, oink napisał:

a smieszy to niektorych ze o moze tak jakas osmiesze? bo do mnie na rowerze jakis gowniarz krzyknał raz "ale masz fajna dupe!" to chyba takie zarty ze se pomyslalam ok paszczur jestem ze gowniarze sobie jaja robia teraz kur fa mać

Też zinterpretowałabym to jako ośmieszające. Pewnie dlatego całkowicie go zignorowała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, ImTheOne napisał:

Twarz nie dla każdego jest najważniejsza. Najwidoczniej robiła "wrażenie" miała w sobie to coś. Wielu facetów może o takiej kobiecie pomarzyć więc próbują nawiązać jakąś interakcje chociażby. Tak ja to interpretuje. 

To tylko pokazuje ze dla facetów najważniejszą jest figura. Nie ważne ze twarz będzie nie ciekawa, taka końska uroda np ale ważne ze szczupła (lub nawet chuda) będzie, wtedy jest określana przez wielu mianem superlaski. To żałosne, powinno sie patrzyc przed wszystkim na twarz bo to glownie po niej oceniamy czy ktos jest w naszym typie, owszem, sylwetka tez jest ważna, ogólnie liczy sie całokształt. Ale widać nie dla wszystkich...jak facet ma ciśnienie w gaciach to nie musi zabierać do łóżka ładnej. Ważne żeby nie była ochydna, oblesna tylko ,,znosna" noi chetna 😁. I wtedy chyba bardziej liczy sie figura niż twarz, bo szczupła z brzydsza twarzą ,,przeboleje" ale jakby była gruba to juz nie bardzo... Ale najbardziej wtedy sie liczy chetnosc, dostępność danej laski 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nazwijmy tę Panią "laska" nie była chętna, więc tym bardziej nie rozumiem tej sytuacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Zrozumiałabym, gdyby młody chłopak tak podrywał dziewczynę. Ale wyglądał On na 40 latka...Ciekawe co sprowokowało dojrzałego - chciałoby się rzec - mężczyznę do tak skrajnego zachowania, skoro wszystko było zakryte. Sposób poruszania się? Eleganckie ubranie? Włosy? Bo młode dziewczyny go tak nie sprowokowały a też były w spodniach i maskach. Bardzo ciekawe. 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie to, że niektórzy mężczyźni wręcz proszą się o problemy i stwarzają niepotrzebne sytuacje. Hipotetycznie gdyby z samochodu wysiadł jej facet, który dodatkowo byłby bardzo zasadniczy i zazdrosny, mogłoby dojść do potwornej awantury. A wystarczyło tylko jej zapytać grzecznie, zamiast komentować i przyjąć odmowę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Zpaznokcilakier napisał:

Tak, zauważyłam, że ich to kręci. Im kobieta bardziej odziana, tym więcej się gapią. 

Odziana, ale w strój podkreślający figurę. Ta pani była, w moim mniemaniu, mistrzynią uwodzenia wizualnego (nawet jeśli poleciał na nią jakiś prymit). Ubrała się tak, żeby pokazywać nie pokazując.

Co do maseczek, to ja też zauważyłam, że odkąd noszę, to łapie inny rodzaj spojrzeń mężczyzn (oczywiście pierwsza myśl jest zawsze "Czy coś jest ze mną nie tak??"). Stąd wniosek, że trochę racji mają muslimy, że niby zasłona taka sexy. Zresztą to kojarzy się też z dawnymi czasami, gdy kobiety szlachetnie urodzone zasłanialy się, a tylko wiesniaczki chodziły z opalona gębą na wierzchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, BoniBluBombka napisał:

Trzeba przejść na islam. 

Nie trzeba, wystarczy wyglądać jakbyś przeszła na islam. Pomyśl ilu rycerskich polskich husarzy chciałoby Cię naprostować...😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że nie znałam tej wyrafinowanej produkcji o świni...

Jeszcze lepszy efekt i większą zadymę zrobisz, gdy wyjdziesz zakwefiona na muslimską modłę i zaczniesz na ulicy całować się z kobietą. Każdy patriota poczuje w sobie zew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBombka napisał:

Z pewnością teraz macie branie w worku na kartofle i masce 😂 ksienszniczki arabskie siekierezady

Niestety nie, ale jest kapke lepiej niż normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, BoniBluBombka napisał:

Bo ryje pozaslaniane to się zastanawiają co pod spodem

Jest szansa, że jest lepiej niż jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×