Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Lila12345

Sen miesięcznego dziecka

Polecane posty

Mój maluszek ma już miesiąc i pytanie dla kobiet praktykujących... czy jeśli wasze dziecko jest w sanie przespać 5,6 h budzicie na picie w nocy czy pozwolicie spać ? Ja ogólnie budzę mojego co 3 h minimum choć raz zdarzyło mi się przespać 6 h bez i nic się nie stało maluszek ładnie przybiera na wadze tylko mam jeden problem moje piersi po tych 6 h były tak nabrzmiałe i bolące od ilości mleka ze jak wstałam nie wiedziałam co mam z nim zrobić  dać dziecku szybko by nie było głodne  czy odciągnąć trochę by się nie udławili. Wiem ze kobiety już po miesiącu przesypiają noce ale nie wiem co robią z tym mlekiem i czy takie nabrzmiałe piersi mogą doprowadzić do zapalnie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ja nie budziłam córki nigdy. Czy to były 4h czy 6h ale tak problem z mlekiem był. Ja na szczęście miałam ten luksus że jak przycisnęłam pierś to samo wypływało. Nigdy nie miałam laktatora w domu. Ale na twoim miejscu dałabym dziecku ale jeśli nie wytrzymujesz to po prostu odciagnij...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie stanie dziecku jak je obudzisz. Lepiej nakarmić w nocy niż doprowadzić się do choroby.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Solanka napisał:

Nic się nie stanie dziecku jak je obudzisz. Lepiej nakarmić w nocy niż doprowadzić się do choroby.

Jakiej choroby? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, BitchNaughty napisał:

Jakiej choroby? 

Zastój, zapalenie, ropień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje o tym czasie się budziły co 3 godziny. Jak mleka będziesz mieć za dużo w nocy, a nie będziesz chciała budzić dziecka, to odciągnij i włóż to mleko do zamrażarki. Przyda się. Można kupić specjalne kubeczki na takie mleko, albo woreczki. W każdym razie nie trzymaj nadmiaru mleka w piersi, bo to może się okazać opłakane w skutkach jak wspomniała Solanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×