Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Taniekochana

On nie chce ze mną uprawiać seksu tak czesto jak pol roku temun

Polecane posty

Moj chłopak a tak własciwie narzeczony nie ma ochoty wgl na seks. od czasu gdy zaczelismy mieszkac razem to seks raz na tydzien graniczy z cudem , jeszcze poł roku temu potrafilismy to robic codziennie nawet po kilka razy. Wysłałam mu pikantnego SMS jak byl w pracy a on go zupełnie olal i odpowiedzial ze jest zawalony robotą. Nie wiem co ja mam już robic skoro on ostatnio przestaje zwracac na mnie uwagę , cześciej gra z kolegami niz spedza czas ze mną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co Ci doradzić. ? Dbasz o siebie ? 

Bo ja o seks nie miałam życia ☹️ często mnie wszystko bolało ,nie miałam ochoty ale nie musi wejść ! 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zacznij być pewna siebie.  Zadbaj nie o ciuchy a o ciało i bieliznę.  Tylko tyle dla faceta wystarczy by być w koszulce z niewinna minka ,opalona.  Umytą ,włosy długie to każdy kocmouch Cię weźmie. A tym bardziej własny facet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz z nim ślubu to zakończ to, bo będzie tylko gorzej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2020 o 17:47, Taniekochana napisał:

Moj chłopak a tak własciwie narzeczony nie ma ochoty wgl na seks. od czasu gdy zaczelismy mieszkac razem to seks raz na tydzien graniczy z cudem , jeszcze poł roku temu potrafilismy to robic codziennie nawet po kilka razy. Wysłałam mu pikantnego SMS jak byl w pracy a on go zupełnie olal i odpowiedzial ze jest zawalony robotą. Nie wiem co ja mam już robic skoro on ostatnio przestaje zwracac na mnie uwagę , cześciej gra z kolegami niz spedza czas ze mną..

Zawsze zaczyna się od rozmowy o problemie. Ile masz lat? Zrobiłaś to? A jeśli tak, to co powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×