Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niburdiama

Jaka to osoba dziecinna i niepoważna?

Polecane posty

Liczę na obszerne wypowiedzi. I zapraszam Bonnie z koszykiem bananów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym był niemiły powiedziałbym że taka jak ty, ale jestem miły i nie powiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nba napisał:

Gdybym był niemiły powiedziałbym że taka jak ty, ale jestem miły i nie powiem. 

Podobno jestem dusza artystyczna, romantyczna, bujajaca w oblokach jak dzis sie dowiedzialam. 

To ciekawe dlaczego tak sadzisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Podobno jestem dusza artystyczna, romantyczna, bujajaca w oblokach jak dzis sie dowiedzialam. 

To ciekawe dlaczego tak sadzisz? 

Przecież ja nic nie pisałem 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nba napisał:

Przecież ja nic nie pisałem 😮

Gdybym byla niemila to powiedzialabym, ze dla mnie dziecinny i niepowazny jest ktos kto nie ma prawka bo mu sie nie chce i znajduje wieczne wymowki, ale jestem mila wiec nie powiem tego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Zpaznokcilakier napisał:

Taka, która buja w obłokach i nie bierze odpowiedzialności za swoje czyny. Taka za którą inni musza" świecić oczami " 

A "swiecic oczami" tj. tlumaczyc sie z tego? Bardzo mi sie podoba jak trafnie, rzeczowo definiujesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBombka napisał:

Podobno blask w oczach i świece lubią niektórzy. To mogą świecić. 

Usilujesz nadaremno poprawić sobie statystyki i nabić punktów, żeby mieć reputacje Master Excellent 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nie odpowiedzialas kolezance na pytanie co jest smiesznego w tym, ze ktos lubi jesc banany. Tak, że musze Cie rozczarować, nie bedzie plusika tylko minusik. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

I nie odpowiedzialas kolezance na pytanie co jest smiesznego w tym, ze ktos lubi jesc banany. Tak, że musze Cie rozczarować, nie bedzie plusika tylko minusik. 

🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Nba napisał:

Przecież ja nic nie pisałem 😮

Czyli Twoim zdaniem jestem osoba, ktora buja w oblokach, nie biore odpowiedzialnosci za swoje postepowanie, a inni musza sie wstydzic za moje wybryki i tlumaczyc oraz prostowac sytuacje? Czy miales na mysli cos innego? 

Gdybym chciala byc zlosliwa, ale nie jestem to bym napisala, ze dziecinna i niepowazna osoba to taka, ktora ukrywa uczucia tylko dlatego, bo uczucia sa dla slabych, ale nie napisze bo nie jestem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Niburdiama napisał:

I nie odpowiedzialas kolezance na pytanie co jest smiesznego w tym, ze ktos lubi jesc banany. Tak, że musze Cie rozczarować, nie bedzie plusika tylko minusik. 

Być może banan lub inny owoc/warzywo są odpowiednikami dawnego "zjedz snickersa bo gwiazdorzysz" ale w wersji bardziej eko..

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osoba dziecięcy jest do spraw na prawdę ważnych podchodzaca - lekko duchem. Czyli Ważne sprawy trzeba załatwić - opłaty /rachunki . A ta Osoba do tego podchodzi jak by tematu nie było 😟

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Leżaczek napisał:

Mi zbędne.

Jak zbedne. Przecie wczoraj pisales o podrozy autem i ze nawet wyszlo tanio. To czym podrozowales paralotnia? 😄

spoko nie kazdy urodzil sie z talentem do wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, marawstala napisał:

Być może banan lub inny owoc/warzywo są odpowiednikami dawnego "zjedz snickersa bo gwiazdorzysz" ale w wersji bardziej eko..

😄

Dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
38 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

Bujanie w obłokach jest super cool. 

 

Jest cool. A niektorzy lubią sciskające krawaty pod szyją. I bujanie to dla nich faux pas

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Anastazja 88 napisał:

Dla mnie osoba dziecięcy jest do spraw na prawdę ważnych podchodzaca - lekko duchem. Czyli Ważne sprawy trzeba załatwić - opłaty /rachunki . A ta Osoba do tego podchodzi jak by tematu nie było 😟

Aha. Eureka. To jest to. Chyba tej definicji szukalam...

Podchodzaca do waznych spraw - np. milosc - lekkim duchem? Tak tez mozna zdefiniowac osobe ktora placi rachunki i sama na siebie zarabia i wozi sie po miescie wydajac kase na siebie, fun entertainment, ubrania, kosmetyki fortune? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec bylo cos powaznego - powazna sprawa a ja podeszlam do tego jakby tematu nie bylo. Cala ja...

Dzieki. Czasem cos jest niby proste ale trudno sie domyslic bo jest milion interpretacji a ktos zamiast wyjasnic to mysli ze Ty siedzisz mu w glowie i przyjmujesz tylko jedna wlasciwa interpretacje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Aha. Eureka. To jest to. Chyba tej definicji szukalam...

Podchodzaca do waznych spraw - np. milosc - lekkim duchem? Tak tez mozna zdefiniowac osobe ktora placi rachunki i sama na siebie zarabia i wozi sie po miescie wydajac kase na siebie, fun entertainment, ubrania, kosmetyki fortune? 

Nie kochana ! Ja Wszystko mam. Na to lato szukam miłości - pewnie ja znajdę.  Ale gdy ktoś się do podstawowych spraw nie dołoży to nara.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Leżaczek napisał:

Czemu zdziwiony. Bierze się to stąd, że na kompie każdy producent podzespołu musi zarobić. Na końcu musi zarobić na laptopie a także system operacyjny musi być licencja wykupiona. Musi być matryca która kosztuje. Baterie też tanie nie są. Części muszą pobierać znacznie mniej prądu i wydzielać mało ciepła. Więc nawet gdy musi ktoś zarobić na 🔩 to wychodzi drogo. W konsolach gdy wiedzą, że sprzedadzą 110 milionów sztuk i zarobią na grach krocie rezygnują z marży na sprzęcie albo nawet dopłacają. Produkcja w Chinach całego urządzenia na ogrone ilości = grosze za bebechy. System operacyjny za darmo. Dlatego później konsola 500$=3300$ laptop.

Piszesz jak moj brat. Dzizys mam nadzieje ze nim nie jestes. To ile masz lat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Anastazja 88 napisał:

Nie kochana ! Ja Wszystko mam. Na to lato szukam miłości - pewnie ja znajdę.  Ale gdy ktoś się do podstawowych spraw nie dołoży to nara.  

Masz mnie.

Juz wiem czemu jestem dziecinna i niepowazna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Masz mnie.

Juz wiem czemu jestem dziecinna i niepowazna

Jesteś bardzo płytka.  Ja bym tej studentce lokum dała za Free . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kocham ludzi inteligentnych.  Bystrych. Bo sama dość sporo czasu poświęcam na rozwijanie się.  I nie chcesz wiedzieć kim byłam i jestem. 💁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Anastazja 88 napisał:

Jesteś bardzo płytka.  Ja bym tej studentce lokum dała za Free . 

Nawet ujelabym to tak jak Ty. Jestem plytka. Sprawy powazne traktuje jakby ich nie bylo i odkladam to na pozniej, tymczasem mam wazniejsze zajecia i nie chce o tym myslec. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Anastazja 88 napisał:

Kocham ludzi inteligentnych.  Bystrych. Bo sama dość sporo czasu poświęcam na rozwijanie się.  I nie chcesz wiedzieć kim byłam i jestem. 💁

Chce, pochwal sie.

Nie zajmuje sie powaznymi sprawami - milosc- deleguje to na kogos innego. 

A ktos sie denerwuje ze nic na mnie nie dziala bo splywa to po mnie i w akcie desperacji mowi: jestes dziecinna i niepowazna bo nie ma juz do mnie slow ze tak bardzo mam to wszystko w -censored- i ide dalej nie wyrywajac wlosow z glowy tylko w najlpsze jem banana, a potem truskawke i pytam: ale o co w ogole Ci chodzi? Pozniej sie tym zajme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Leżaczek napisał:

🚌🚐🚕 ale mi zbedne skąd mam wiedzieć czy mam talent do tego jak nie próbowałem.

Czasem warto sprobowac czegos nowego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Nawet ujelabym to tak jak Ty. Jestem plytka. Sprawy powazne traktuje jakby ich nie bylo i odkladam to na pozniej, tymczasem mam wazniejsze zajecia i nie chce o tym myslec. 

Słuchaj . Może jesteś młodziutka.  Młodsza ode mnie ja mam 25 lat . Może jesteś starsza i masz 30l ale nie zdajesz sobie sprawy nawet namiastki jak ja mego życia żałuję .. w życiu nie opowiem obcej osobie ... To trzeba przeżyć na własnej skórze... Ale to tylko epizod 😢 i tyle. 3 lata byłam prostytutka.  Odłożyłam . Odkładam na 2 mieszkanie   Jestem Dz / wka z dobrej rodziny wobec społeczeństwa .  I tyle.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Dzieki Wam Kochani rozwiazalam rebus i uwaga - dobra wiadomosc dla Bunny Glu - moge już isć. 

Otóż przeżyłam wła$nie olsnienie. 

Kolega, wcale nie chcial byc tylko kolega, ale znajac moje podejscie do spraw - jego zdaniem waznych - czyli milosc, moim zdaniem - zalatwie to pozniej, moze potem, ok daj mi zjesc banana, dostal szalu. Tolerowal moje znajomosci, obserwowal watahy proponujace kawe i moja odpowiedz - moze pozniej, moze innym razem, moje strojenie sie, wyglupy, show-off dluuuugi dluuugi czas sadzac ze to dla niego tak czekam jak Penelopa. Ja sadzilam ze nie wkreca sie az tak w koncu sa wazniejsze sprawy jak milosc, rodzina, sa jeszcze jakies aspiracje no i oczywiscie liczy sie wyglad. Az dnia pewnego miarka sie przebrala i stwierdzil: nie mam juz do ciebie -censored-censored-censored- slow ale ze jest mily to nie powiedzial tego tylko stwierdzil: traktujesz niepowaznie to wszystko, masz mnie w -censored- i nastepny fagas. Ja -censored- i zaszyl sie w domu. 

 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Anastazja 88 napisał:

Słuchaj . Może jesteś młodziutka.  Młodsza ode mnie ja mam 25 lat . Może jesteś starsza i masz 30l ale nie zdajesz sobie sprawy nawet namiastki jak ja mego życia żałuję .. w życiu nie opowiem obcej osobie ... To trzeba przeżyć na własnej skórze... Ale to tylko epizod 😢 i tyle. 3 lata byłam prostytutka.  Odłożyłam . Odkładam na 2 mieszkanie   Jestem Dz / wka z dobrej rodziny wobec społeczeństwa .  I tyle.  

Na mnie nie robi to wiekszego wrazenia. Dla mnie spoko luz. I nie placz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×