Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niburdiama

Jaka to osoba dziecinna i niepoważna?

Polecane posty

13 minut temu, Leżaczek napisał:

Wpisz sobie car accident tik tok na YouTube.

 

Ile masz lat? 😪

Mowia ze mam 17 ale rocznikowo to wiecej. Dorosla jestem w kazdym razie dowod juz mam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Twój brat taki brzydki? 😪

Taki pasjonat kompow i gieldy jak Ty i dobra kawe parzy. Czasem rozumiem tylko 40% z tego co mowi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
9 minut temu, BoniBluBombka napisał:

Niech ci banany lekkie bendom i abyś widziała w nich kafeterie na zawsze. Twój kolega skarbus to jakiś cymbał. A propos kawy leżak wstaw wody bo niedługo wstaje. 

Ale tyl ma fajny. I to najwazniejsze. Wstawaj i ruszaj rozdawac banany i rozpedzac sie od sciany do sciany. I niech Ci sie przysni NEON z litera G bo G raczej Ci nie grozi 🙂 i kup sobie Kicie. Albo konia

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBombka napisał:

A wyglądasz na 30 minimum. Fajne te wasze opowieści z krypty. Niunkapunkajustynkosandrusia by napisała toksyk. 

No widzisz.  To moje życie wiem co źle zrobilam czy cofnęła bym czas ? Nie !!!! W życiu bym nie cofnęła tego czasu. Ja wyjechałam po śmierci mojego.  Utrzymuje się ,zwiedzam by nie wrócić.  I nie wrócę w życiu do rok wcześniej.  Wole robić prawko ( teoria już za mną ) masaż / prostytucja ALE NIE WROCE ! DO TYCH LUDZI ... DO PRZESZŁOŚCI . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, BoniBluBombka napisał:

A wyglądasz na 30 minimum. Fajne te wasze opowieści z krypty. Niunkapunkajustynkosandrusia by napisała toksyk. 

A Ty na 50+ ale to chyba przez to menu ktore serwujesz. Klimakterium te sprawy, wiadomo trzeba sie lepiej odzywiac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBombka napisał:

Whateva

Ci ludzie mnie niszczyli.  Ja dziś umiem po ponad roku pomoc bezinteresownie ... Tak normalnie bez kasy.  I to aż przykre że ludzie się liczą.  Z wszystkim . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Leżaczek napisał:

To nie jestem bratem uff 😵

Ale ja mam wielu braci i sa o wiele starsi...i znaja sie na kompach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Anastazja 88 napisał:

No widzisz.  To moje życie wiem co źle zrobilam czy cofnęła bym czas ? Nie !!!! W życiu bym nie cofnęła tego czasu. Ja wyjechałam po śmierci mojego.  Utrzymuje się ,zwiedzam by nie wrócić.  I nie wrócę w życiu do rok wcześniej.  Wole robić prawko ( teoria już za mną ) masaż / prostytucja ALE NIE WROCE ! DO TYCH LUDZI ... DO PRZESZŁOŚCI . 

Śmierć męża to jest coś potwornego. 

😞

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, BoniBluBombka napisał:

Ignora mam od ciebie podobno. 

No widzisz jaka jestem mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Leżaczek napisał:

To dokończę, Xbox x za 330$ wyciąga w natywnym 2160p 30fps a ten laptok za 3300$ 45fps w shadow of tomb raider. Więc sama widzisz że konsolę warto kupić nie oszukując sobie. Spore oszczędności.

Zrozumialam 85%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Anastazja 88 napisał:

Ci ludzie mnie niszczyli.  Ja dziś umiem po ponad roku pomoc bezinteresownie ... Tak normalnie bez kasy.  I to aż przykre że ludzie się liczą.  Z wszystkim . 

Ja tez tak umiem bezinteresownie. Ale w zamian za to niektorzy rzucaja we mnie banany i truskawki. Dziwny jest ten swiat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Kawy dla Was ☕☕☕😌

Mniam. Kawka od Leżaczka niezapomniany smak, przywodzi na mysl lezaczkowanie i chyba robie sie senna a kawa juz nie dziala i chetnie skosztuje nim przysnia mi sie konsole 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

No 30fps wystarczy do komfortowej gry. Jest nawet lepsze niż skaczące 45.

Serio masz lapka za 10 tys. Przeciez na takim za 4 ssd chyba da rade, co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Ma ktos klapke na bzyczenie osy? Dzizaz to jeszcze nie lato. Mam nadzieje ze nie usiadzie mi na banana. 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Leżaczek napisał:

🍪🍪🍪🍪🍪🍪🍪🍪🍪 pieguski 😅

Pyszne. Teraz moge zasnac. Pojedzone, dobre piciu, pora spac. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
19 minut temu, Niburdiama napisał:

Ja tez tak umiem bezinteresownie. Ale w zamian za to niektorzy rzucaja we mnie banany i truskawki. Dziwny jest ten swiat. 

Ja nie potrafię gdy  mam nie dać komuś.  Stąd ma izolacja.  Bo bym Wszystko rozdała a po co i komu ! 

Edytowano przez Anastazja 88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
21 minut temu, Niburdiama napisał:

Mniam. Kawka od Leżaczka niezapomniany smak, przywodzi na mysl lezaczkowanie i chyba robie sie senna a kawa juz nie dziala i chetnie skosztuje nim przysnia mi sie konsole 🙂

Ojeeej . Nie po / sraj !!!! się to wyjątkowy człowiek i z pewnością nie spojrzy na takiego barana 🧐🤬

Edytowano przez Anastazja 88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Anastazja 88 napisał:

Ojeeej . Nie po / sraj !!!! się to wyjątkowy człowiek i z pewnością nie spojrzy na takiego barana 🧐🤬

Nie napinaj sie tak bo Ci zylka peknie, jak wszystko tu jestem tylko projektem znudzonej mezatki ktora po prostu ma wolne od meza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Leżaczek napisał:

Taki laptok jest dobry pomysł jak ktoś zamierza zwiedzać świat 🌍 i grać bez gniazdka. Na uczelnie, w sensie na wykładach. Bo już w akademiku to można targać konsole z monitorem 😁 za granicę można konsole do samolotu - sprawdzałem wszyscy na odprawie mieli uśmiech 😀 a na miejscu kupić monitor czy tv. Ogólnie trzeba mieć powody do laptopa do gier. Ja bym zabrał taką vite i sobie grał. Rok do okoła świata przeżyje na gorszej grafice. Nie widzę zastosowania dla tych laptopów. Jako konsolowiec, strata kasy.

Ale do stawiania stron w sam raz, co nie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Nad morze na wakacje brałem PlayStation Portable, meczarnia ale pograłem wieczorami. Dzisiaj smartphony lepsze. Tylko nakładke pada dokupić.

Raz zagralam z kolega na konsoli, siekalismy sie jako wojownicy jakimis siekierami pejczami pierun wie czym jeszcze to bylo z jakas magia w tle, jakies elektro i przegral ze mna 8/10 razy zostal zasiekany i kilka razy zrzucony w otchlan a rzecz dziala sie na jakiejs jakby plaskiej skale, to bylo z 15 lat temu. To bylo szokujace ze ogralam go. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Nie napinaj sie tak bo Ci zylka peknie, jak wszystko tu jestem tylko projektem znudzonej mezatki ktora po prostu ma wolne od meza. 

Mi żyłka nie peknie , są ludzie których polubiłam . Mam swoje cele i tyle. . Wszystkiego dobrgo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leżaczek napisałem że kupuję laptopa a ty przezywasz jak mrówka okres ta obsesja twoja jest niepokojąca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I raz tez bylam pilkarzem i kopalam pilke. Tak kopalam po boisku ze nawbijalam 5 goli koledze ktory byl zapalonym graczem. A gralam pierwszy raz. Wstapila we mnie chyba moc tytana bo nie lubie przegrywac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Anastazja 88 napisał:

Mi żyłka nie peknie , są ludzie których polubiłam . Mam swoje cele i tyle. . Wszystkiego dobrgo 🙂

Wzajemnie. 🙂

Ja juz mam swojego nazwijmy go - kolege tak ze Lezak jest bezpieczny 🙂 i nie opalam sie latem to na Nim raczej nie usiade 🙂 ale to milo ze martwisz ze byc moze o mojego brata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Wzajemnie. 🙂

Ja juz mam swojego nazwijmy go - kolege tak ze Lezak jest bezpieczny 🙂 i nie opalam sie latem to na Nim raczej nie usiade 🙂 ale to milo ze martwisz ze byc moze o mojego brata. 

Jak można w ogóle takiego no life który tylko gra i nic nie robi postrzegać jako kogoś do związku 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, BoniBluBombka napisał:

To się chyba leczy. 

Chyba raczej sie w to gra? Pierwsze slysze zeby leczyc konsole. Czym? Bananem? Malpa w kapieli? To chyba by sie popsula. Dziwne masz pomysly. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Tu nie ma co leczyć, konsola przenośna po to istnieje. Wydajesz 700/1400 i masz co robić. Leczyć to trzeba ludzi co kupują laptopy do gier za kilkanaście tysięcy złotych. Albo jak idę a ludzie w smartphony się gapią. Ja się wstydzę. Kim trzeba być żeby nie wytrzymać bez smartphone spaceru czy zakupów w hipermarket. Albo jazdy pociągiem bez tomb raider na ultra. Żeby tyle wydać siana na laptoka. To chore. Najgorsze jest że często na kredyt. Bo biedne społeczeństwo. Statystycznie na głowę mamy dwadzieścia kilka tysięcy złotych oszczędności w banku. A tu sru laptop za połowę kasy? 😪

Nie posraj się z tym laptopem, żal doope ściska bo cię nie stać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Nba napisał:

Leżaczek napisałem że kupuję laptopa a ty przezywasz jak mrówka okres ta obsesja twoja jest niepokojąca 

Niektorzy tak przezywaja banany, kiwi, truskawki i niby jest spoko ale dzwiek bzyczacej wscieklej osy od switu do zmierzchu juz zakrawa na obsesje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, BoniBluBombka napisał:

Nie jesteśmy sami. Pa

O czym Boni mowisz ? Mozesz na priv ? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×