Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niburdiama

Jaka to osoba dziecinna i niepoważna?

Polecane posty

6 minut temu, BoniBluBombka napisał:

Nie jesteśmy sami. Pa

Niech Ci sie przysnia malpy na smyczy z bananem dla Ciebie. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Nba napisał:

Jak można w ogóle takiego no life który tylko gra i nic nie robi postrzegać jako kogoś do związku 😆

E no co Ty serio? Tacy sa najlepsi. Z kim moglby zdradzic? Z kobieta z gry komputerowej? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lezak uzależniony od gier krytykuje uzależnionych od smartfona, szczyt hipokryzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

E no co Ty serio? Tacy sa najlepsi. Z kim moglby zdradzic? Z kobieta z gry komputerowej? 😄

Wątpię że byłby zainteresowany kobieta, łeb w monitor 24 h na dobe

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siedziałem w gierka h jak miałem 10 - 15 lat.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Leżaczek napisał:

Graficy i programiści wolą maki bo przynajmniej im błąd nie wyskoczy i projektu ślag nie trafi.

Maki? Dlaczego maki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Programista raczej nie stawia stron internetowych, ale to szczegol. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

Jeśli to była bijatyla sc2 to faktycznie bardzo łatwo w nią wejść.

Lubie gry bijatyki, kopanie pilki i lubie tez gry z zabojczo szybka jazda samochodem i gry zrecznosciowe w ktorych trzeba skakac jak Ninja i rozne karateki ale to tylko goscinnie u kolegow taki malutki sparing 🙂

nie mam czasu na wiecej 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Nba napisał:

Wątpię że byłby zainteresowany kobieta, łeb w monitor 24 h na dobe

Jakby jej spojrzal w oczy i wpatrywal sie wpatrywal to TheOne mowi ze mozna sie od tego zakochac i ze to prowokuje wiec moze i Lezak by polegl. Kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Nba napisał:

Siedziałem w gierka h jak miałem 10 - 15 lat.. 

Jak mialam 10 lat to zal mi bylo wyrzucac 10 lalek ze zginanymi nogami, to bylo traumatyczne przezycie, a jedna byla dzokejka i to byla Bunny Glu i jej bylo mi zal najbardziej, żalosc mnie wziela jak na nia patrzylam, postanowilam je oddac komus w prezencie bo bylam na Bunny Glu juz za duża i rozstalysmy sie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Niburdiama napisał:

Wzajemnie. 🙂

Ja juz mam swojego nazwijmy go - kolege tak ze Lezak jest bezpieczny 🙂 i nie opalam sie latem to na Nim raczej nie usiade 🙂 ale to milo ze martwisz ze byc moze o mojego brata. 

😐😔 G

Mrau 🐈   nie , zwyczajnie przepraszam i tyle . Przepraszam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Niburdiama napisał:

Jakby jej spojrzal w oczy i wpatrywal sie wpatrywal to TheOne mowi ze mozna sie od tego zakochac i ze to prowokuje wiec moze i Lezak by polegl. Kto wie

Najpierw by musiał wyjść z domu 😅

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Anastazja 88 napisał:

😐😔 G

Mrau 🐈   nie , zwyczajnie przepraszam i tyle . Przepraszam. 

Spij spokojnie. Karaluchy pod poduchy. Moze lubisz Lezaczka...On sam, Ty sama...Kto wie, kto wie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Leżaczek napisał:

I wyrosłeś bo seks typowe. Czego się spodziewać po kimś kto ma gust fifa, gta. A wiesz, że dużo graczy ma żony i robią seks?

Sraczy. Fajna kobieta na takiego naleje i pójdzie szukać normalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Dokładnie to jestem zainteresowany, a łeb średnio 5h na dobę max. Ostatnio 2-3. Dzisiaj 18:30-21:30. I to dlatego, że miałem problem z wyzwaniem 35 ciosów pod rząd Spider-Manem bez obrywu.

Uważasz że to zdrowe tak jak dla alkoholika jedno piwo dziennie, już to piwo jest mniej szkodliwe. Gry to pożeracz czasu i zero rozwoju tracisz czas i nic z tego nie ma poza chwilowa rozrywka, miałem konsole to odpaliłem że 30 x razy w ciągu roku i sprzedalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

Ja już jestem rozwinięty. Teraz tylko korzystam. Edukacja i 6lat samorozwoju mi wystarczy. Teraz czas na hobby wreszcie. Nie dam se odebrać.

ciekawe w którą stronę ten samorozwoj, piszesz jak po szkole specjalnej bez obrazy, chyba że to celowe 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na obecnych konsolach nie osiągniesz takiej grafiki

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

dobra nie chcę mi się z tobą zgadać, grasz speca a nic nie wiesz

Edytowano przez Nba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Niburdiama napisał:

Spij spokojnie. Karaluchy pod poduchy. Moze lubisz Lezaczka...On sam, Ty sama...Kto wie, kto wie. 

Nie ! Nigdy w życiu 🙂 . Dobranoc 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leżak moj maż kolega Skarbek jest taki jak Ty. Siedzi przed kompem od switu do zmierzchu, pasjonuje sie tym, nastepnie idziemy "pobiegac", a potem znowu komp. To jest ok. Ale ja mam tylko 1 dzien by przemyslec swoje postepowanie wiec potrzebuje inspiracji. Potrzebuje eureki. Eksperyment wyszedl doskonale, chyba zmarnowalam swoj talent aktorski. W kazdym razie odbior iz jestem romantyczna artystyczna delikatna dusza jest dla mnie excellent. 

Ale problem jest tego typu jak bedac plytka osoba na ktora wala watachy kolesi pozbyc sie ich i byc odbierana jako leciwa pani ze sztywnym krawetem pod szyja bo nie wiem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Tylko, że ja nie siedzę przed komputerem nawet 5 minut dziennie zazwyczaj. Kilka godzin konsoli, resztę smartphone. Dzisiaj nie włączyłem komputera.

Czy mam nauczyc sie od Ciebie calej wiedzy o konsolach i grac zeby problem sie rozwiazal. Genialne to by uwiarygodnilo ze jestem leciwa nudziara bo kto taka osobe chce. Wtedy zazdrosc sie skonczy. Jestes genialny. Dzieki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leciwa romantyczna artystyczna nudziara ktora zanudzi na smierc rozprawianiem o kompach ze kazdy gosciu wymieknie i stwierdzi: co ona chora? To jest mysl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gdybym chciala byc zlosliwa, ale nie jestem to bym napisala, ze dziecinna i niepowazna osoba to taka, ktora ukrywa uczucia tylko dlatego, bo uczucia sa dla slabych, ale nie napisze bo nie jestem. "

Fajnie, ze  nie jestes. Mozesz wiec wyznac twojemu "koledze", ktory "zniknal" od 2 miesiecy, ze jestes w nim zakochna, jego zaborczosc wytlumaczylas sobie zainteresowaniem i uczuciem z jego strony, a teraz jamolisz na forum, ze zachowal sie, jak pies ogrodnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, BoniBluBombka napisał:

Podobno kupujesz laptop do gier na kredyt wiec co się ciskasz do niego?

Kupiłem za gotówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Leżaczek napisał:

Sporo nauki i jak w każdej nauce będzie dyskusja bo dwaj profesorowie mają swoje zdanie. Z punktu widzenia dewelopera lepiej znać piekarnik do którego włożymy ciasto sernik niż zrobić ciasto na wszystkie piekarniki na świecie żeby wszędzie był smaczny 😋 masz konsole nowej generacji wiesz że tam zczytuje dane z dysku twardym z prędkością 5500mb/s robisz zamiast ładowania poziomu jak Spider-Man się uśmiecha czarny kolor i akcja. Na kompie ktoś może mieć dysk twardy 500mb/s więc potrzebujesz 22s żeby załadować poziom. Robisz jak Spider-Man jedzie w trawaju? No nie bo nie jechał. To dajesz pasek ładowania 📈📉📈📉📈📉. A ktoś ma dysk twardy 7000mb/s i pasek mignie tylko bez sensu. Najlepsze jest gdy twórca sam robi hardware np automat do gier. Wtedy może zaszaleć i zrobić bardzo wydajny i wykombinowany. Potem są konsole, robisz na jedną dwie trzy. Potem komputery to mech robisz port z konsol najczęściej zlecasz komuś innemu bo Ci się już nie chce. I chodzi słabo, to mówisz kupcie sobie nową kartę graficzną.

Jestem pod wrażeniem. Prawdziwy pasjonat entuzjasta 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, expresis verbis napisał:

"Gdybym chciala byc zlosliwa, ale nie jestem to bym napisala, ze dziecinna i niepowazna osoba to taka, ktora ukrywa uczucia tylko dlatego, bo uczucia sa dla slabych, ale nie napisze bo nie jestem. "

Fajnie, ze  nie jestes. Mozesz wiec wyznac twojemu "koledze", ktory "zniknal" od 2 miesiecy, ze jestes w nim zakochna, jego zaborczosc wytlumaczylas sobie zainteresowaniem i uczuciem z jego strony, a teraz jamolisz na forum, ze zachowal sie, jak pies ogrodnika.

dokladnie, to bardzo madre, co napisalas

lekko traktuje powazne sprawy - milosc- co jest dla Niego niepowazne wiec masz racje, ruch na tej szachownicy blaskow i cieni rzeczywiscie nalezy teraz do mnie

Ale to zrozumialam dopiero dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Leżaczek napisał:

I konsole dają kopa branży co 7lat nowa jakość grafiki, bardzo możliwe że zastój trwałby o wiele dłużej, bo ludzie nie chętnie kupują nowe karty graficzne i super dyski twarde szybkie skoro stary działa. Wyjdą nowe konsole i muszą zmienić podzespoły komputerowe w końcu. Ja coś podejrzewam, że gdyby nie konsolowi gracze to dalej byśmy grali w gry pokroju graficznego cunter strajka. Bo przecież chodzi na kompie do Excela w biurze to większe grono potencjalnych klientów. Każdy kto psioczy na konsole to ma jakiś szajs pokroju laptopa za 4000 najczęściej. Jeszcze nie spotkałem entuzjasty który by grał w 8k np teraz i naprawdę mógł powiedzieć że to lepiej wygląda i tak woli bo kasy na hobby nie żałuje. Marzyciele sami. Nikt jakoś nie kwapi się do zmieniania sprzetu co chwila. A konsolowcy z uśmiechem co 7 lat. Na czym chodzi ten mod gta zaraz sprawdzę w opisie filmu na YouTube.

Nie ma nic piekniejszego jak faceci rozprawiajacy o kompach, z ktorych wowodow rozumiem max 90%  przy maxymalnym wysilku komorek mozgowych 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Leżaczek napisał:

Ja lubię gry akcji fabularne z widoku trzeciej osoby, gry platformowe, chodzone bijatyki, bijatyki, samochody już mniej niż kiedyś ale nadal takie wrc czy gt, nfs mi wejdą czasem ale dzisiaj bez kierownicy to nie bardzo. Motory lubię pyknąć. Gry z widoku pierwszej osoby są na końcu ale też lubię czasami. Najmniej to strategie, to tylko grałem na pierwszym PlayStation.

Ciekawe jak moglaby wygladac z Toba partyjka. A w szachy i warcaby grywales? 😄

Skad to zamilowanie do gier? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×