Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niburdiama

Jak powiedzieć ważnemu mężczyźnie, że kocham Go

Polecane posty

Nie mowiąc tego wprost? Czy skok ze spadochronu wprost na łąkę, gdzie będzie spacerował z piesełem mówiąc: nie boję się ! byłoby wystarczająco wymowne? 

Jeżeli powiem wprost: zależy mi na Tobie Kolego, kocham Cię Kolego to narażam się na reakcję: jaja sobie robisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, BoniBluBombka napisał:

Przywiąż się smyczą do samochodu albo aportuj banana. 

Swietny pomysl ale nie mam czerwonej kokardy ani banana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, BoniBluBombka napisał:

Może on będzie miał na siusiaku. 

Nie ma juz czasu na blaznowanie zostal mi 1 dzien do dnia 0 wiec zdejmij maske Bunny Glue i blysnij. To poprawi Ci reputacje na Super Master (non-Slave) Excellent i dostaniesz jeszcze wiecej Pucharow i like. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, BoniBluBombka napisał:

Jako poddana kup mu banana. 

To nie jest romantyczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBombka napisał:

Dobra won

Bunny Glue Busted Banana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBombka napisał:

Nie pytaj o rady jeśli nie jesteś w stanie ich znieść. 

To nie jest rada tylko Error-Atak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie boisz się psa, skoku, czy jego? 😉 Jak nie masz praktyki, to może nie świruj z pokazóqkami, bo pewnie wolały cię w jednym kawałku:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, BoniBluBombka napisał:

Stosujesz pasywna agresje wobec mnie nazywając mnie królikiem. Nie zamierzam już ci radzić. Wychodzę ostatecznie. 

A Glue? 

Zdaje sie ze porownalas mnie do pieseła, ale to sie edytuje 🙂 tak wiec wcale nie jestes agresywna wobec mnie i nikt nic nie zauwazyl. 

Niewazne, nie Twoj cyrk nie Twoje małpy z bananem więc racja, nie Twoj interes. Moj facet - moj problem. 

Zajmujesz zbyt duzo miejsca - daj szanse innym sie wypowiedziec zamiast uzurpowac sobie wladze i jedyna sluszna opinie o bananie. Papa

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Evka z Lasku napisał:

Napisz do niego list. To będzie bardzo romantyczne 🙂

List? A co mozna napisac w tym liscie? Co Ty bys napisala? I dodac platki rozy czerwonej czy bialej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, BoniBluBombka napisał:

Stosujesz pasywna agresje wobec mnie nazywając mnie królikiem. Nie zamierzam już ci radzić. Wychodzę ostatecznie. 

Poza tym Klejowy Krolik to komplement, przeciez kazdy uwielbia kroliczki. To odklej sie ode mnie i już. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Cisza napisał:

Nie boisz się psa, skoku, czy jego? 😉 Jak nie masz praktyki, to może nie świruj z pokazóqkami, bo pewnie wolały cię w jednym kawałku:) 

Milosci 🌹

Juz sie nie boje, dojrzalam do powaznej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Milosci 🌹

Juz sie nie boje, dojrzalam do powaznej decyzji.

To dobrze. Bo miłości:), przynajmniej tej wzajemnej nie trzeba się bać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, BoniBluBombka napisał:

Jesteś obrzydliwa. Chciałam napisać coś o kwiatach ale w takiej sytuacji wychodzę by miejsca nie zajmować. Żegnam ozięble. 

Zapewniam Cię z całą mocą iz tak wlasnie jest, dlatego polecam Ci wybrac zdecydowanie bardziej wdzieczny obiekt do żartów i drwin niż ja tzn. do radzenia mu. Masz tu do wyboru, do koloru tym bardziej ze juz 3 raz odrzucam Twoje umizgi zupelnie jak ta kobieta w czarnych okularach i masce ktora nagabywal facet 3 razy mowiac ze ma zgrabna.

Per analogiam - jak ktos Cie odrzuca to daj sobie sianka. I poszukaj szczescia gdzie indziej, tyle jest tematow z ktorymi lepiej sie identyfikujesz i mozesz tam prawic swoje rady 🙂

w czyms jeszcze moge Ci pomoc? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Evka z Lasku napisał:

Napisz, że go kochasz, że chcesz z nim spędzić resztę życia i dołącz jakiś ładny wierszyk. Do koperty włóż płatki białe, bo wtedy pomyśli, że jesteś dziewicą i będziesz miała większe branie. Mam nadzieję, że pomogłam 🙂

A jak mi odpisze: ładnie sobie jaja ze mnie robisz? jestes nieludzka, że tak ze mnie kpisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
52 minuty temu, Niburdiama napisał:

Swietny pomysl ale nie mam czerwonej kokardy ani banana. 

A teraz? 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Evka z Lasku napisał:

Napisz, że go kochasz, że chcesz z nim spędzić resztę życia i dołącz jakiś ładny wierszyk. Do koperty włóż płatki białe, bo wtedy pomyśli, że jesteś dziewicą i będziesz miała większe branie. Mam nadzieję, że pomogłam 🙂

Wiersze pisalam majac 15 lat. Cieżko u mnie teraz z wena? Masz jakis pomysl? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Cisza napisał:

To dobrze. Bo miłości:), przynajmniej tej wzajemnej nie trzeba się bać...

Ale jak to wszystko powiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

jaka jest różnica w wyznaniu miłości wprost a nie wprost? To tak jakbyś chciała siebie dać furtkę, że jak jego reakcja nie będzie taka jaką chciałabyś żeby była, to wtedy powiesz ale źle mnie zrozumiales? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kocham Cię i nigdy nie skrzywdze? 🤔 sztos 💪👌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, elektryzująca napisał:

jaka jest różnica w wyznaniu miłości wprost a nie wprost? To tak jakbyś chciała siebie dać furtkę, że jak jego reakcja nie będzie taka jaką chciałabyś żeby była, to wtedy powiesz ale źle mnie zrozumiales? 🤔

Bo slowa to tylko slowa?  Gadka jest tania. Licza sie czyny? To moze lepiej wyrazic to czynem? Po ktorym stwierdzi z usmiechem: awesome, ona mnie naprawde kocha i wtedy sam z siebie wezmie mnie w ramiona i da czulego calusa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, elektryzująca napisał:

Kocham Cię i nigdy nie skrzywdze? 🤔 sztos 💪👌

Ale tu kryje sie pewne przekoloryzowanie bo skad to dzis wiem ze nigdy nie skrzywdze? 

Moze: kocham Cie, nie zamierzam nigdy skrzywdzic? 

Ale to dobra mysl. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Evka z Lasku napisał:

Żeby było romantycznie musi to być wiersz z epoki romantyzmu. Poszukaj sobie w internecie 🙂

A jak pomysli ze cos przepisuje z netu i ze kazdy tak potrafi wiec nawet postarac mi sie nie chcialo i go uprzedmiotawiam traktujac sztampowo a On jest kims wyjatkowym ? I dostane bana na buziaki juz nie wspominajac o czyms wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Coś Ci napisze napisał:

A to trzeba mówić? Ja myślę, że czasem słowa są zbędne wystarczą drobne gesty. 

A jakie np? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×