Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niburdiama

Jak powiedzieć ważnemu mężczyźnie, że kocham Go

Polecane posty

7 minut temu, Solero napisał:

Myślę że jesteś na dobrej drodze mimo że nie znam obecnej sytuacji. 

Trzymam kciuki 🙂

Trzymaj, trzymaj, przydadza sie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niburdiama napisał:

Trzymaj, trzymaj, przydadza sie 🙂

Bedzie dobrze mała tylko nie kombinuj bądź sobą 🙂 tego nie kupisz za żadną kase ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
14 minut temu, Solero napisał:

Tylko zdajesz sobie sprawę że to poważne słowa i w ten sposób zobowiązujesz się do czegoś. Najważniejsze aby być szczerym w słowach i czynach. Powodzenia 🙂

wy macie coś wszyscy z głowami, sorry... wiem, że czasy cioo.late, wiem że roi się wszędzie od sqr.wy.synstwa, ale (tu wstawiam przecinek łaciński) dlaczego zakładacie, że ktoś nie jest świadomy wypowiadanych słów albo kłamie!? p.s Nawet dziecko wie co znaczy słowo kocham. Ja nigdy w życiu dziecku nie tłumaczyłam jak krowie na rozdrożu co to miłość, a ono powie, że kocha, całuje i tuli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Solero napisał:

Rozumiem i wierzę w Ciebie i Twoje możliwości. Na pewno to przetrwasz i z czasem wszystko się ułoży. Trzymam kciuki, powodzenia 🙂

Muszę już lecieć, miłego wieczoru 😉

Miłego wieczorku 😘🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
5 minut temu, elektryzująca napisał:

wy macie coś wszyscy z głowami, sorry... wiem, że czasy cioo.late, wiem że roi się wszędzie od sqr.wy.synstwa, ale (tu wstawiam przecinek łaciński) dlaczego zakładacie, że ktoś nie jest świadomy wypowiadanych słów albo kłamie!? p.s Nawet dziecko wie co znaczy słowo kocham. Ja nigdy w życiu dziecku nie tłumaczyłam jak krowie na rozdrożu co to miłość, a ono powie, że kocha, całuje i tuli. 

😅 Dokładnie jest tak.  Ale ludzie są dziś fałszywi i miłość to dziś przetarg.   Na portalach randkowych można się przekonać - kocham Cię do czasu gdy łóżko się nie zaliczy.  Dlatego ludzie się obawiają.  Mężczyźni - kobiet.  Kobiety - Mężczyzn.  Banda cwaniaczków.  Kobiety rzekomych Panow rolują na kasę - a ile jej kupi ? Ku/ rwa drożdżówkę ! Panie się powinny obawiać frajerów. 

Edytowano przez Anastazja 88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Anastazja 88 napisał:

Bedzie dobrze mała tylko nie kombinuj bądź sobą 🙂 tego nie kupisz za żadną kase ! 

Zgadza sie. Mysle ze mu sie spodoba.

A nawet gdyby spytal: jaja sobie robisz? 

To odpowiem: a na wyglada skoro szampn sie chlodzi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Anastazja 88 napisał:

😅 Dokładnie jest tak.  Ale ludzie są dziś fałszywi i miłość to dziś przetarg.   Na portalach randkowych można się przekonać - kocham Cię do czasu gdy łóżko się nie zaliczy.  Dlatego ludzie się obawiają.  Mężczyźni - kobiet.  Kobiety - Mężczyzn.  Banda cwaniaczków.  Kobiety rzekomych Panow rolują na kasę - a ile jej kupi ? Ku/ rwa drożdżówkę ! Panie się powinny obawiać frajerów. 

Portale randkowe, słowo klucz... ale jak ktoś oczekuje, że poczuje bzy tam gdzie od progu jest fetor to cóż... 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Niburdiama napisał:

Wiersze pisalam majac 15 lat. Cieżko u mnie teraz z wena? Masz jakis pomysl? 

Jeśli masz do tego talent to może nie jest taki najgorszy pomysł, ale nie przesadzalabym z tym love do grobowej deski... coś lżejszego napisz : ) w wersji minimalistycznej...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, elektryzująca napisał:

Portale randkowe, słowo klucz... ale jak ktoś oczekuje, że poczuje bzy tam gdzie od progu jest fetor to cóż... 🙂

Grrr .. tylko matoł by się odezwał w moją strone gdybym fajna kolacje zrobiła .. zorganizowała czas w stronę łóżka . Nie widzimy się ? Nie widzimy bo po co ! Gdy nie chce poznać mnie ,pasji.  Podyskutować na różne tematy.  W drożyc się do mojego życia.  Niestety każda kobieta powinna być taka cnotka dla faceta. Zdziry gdyby poprzeczkę do 400 zł za h postawiły.  Każda po kolei. W związkach by się poprawiło szybciutko.  Bo taki palant by zaczął myśleć mózgiem. Zaczął być dobrym człowiekiem. Sorry 400x 2 = 800 zł.  Nie jeden Facet by się wypity nawet 2 x zastanowił.  A nie 150/200 zł 😐 matko Boska czemu świat jest tak tepy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, marawstala napisał:

Jeśli masz do tego talent to może nie jest taki najgorszy pomysł, ale nie przesadzalabym z tym love do grobowej deski... coś lżejszego napisz : ) w wersji minimalistycznej...

 

Moze i tak ale czasu malo...jeszcze tylko pare godzin...deadline mnie goni...

A Ty co bys zaproponowala? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Niburdiama napisał:

Moze i tak ale czasu malo...jeszcze tylko pare godzin...deadline mnie goni...

A Ty co bys zaproponowala? 

Komuś pociąg ze stacji odjeżdża? : ) Nie jestem w temacie...

Z tego co zrozumiałam to chodzi o tego typa który jest o Ciebie zazdrosny? i próbuje Cię ograniczać, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, marawstala napisał:

Wręcz mu walentynkę : )

Ale ta walentynka musialaby byc wykonana z ceramiki, miec kamienie i zlocenia i byc w ksztalcie drzewa bonzai z napisem - tak na obraczkach wygrawerowany - pismem z XVIII wieku: Style naszego życia uformowaly nas w jedność. 

Wystarczajaco zwariowane? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie wyznania to zostawilabym na bardzo zażyła relacje... Na ten moment możesz mu powiedzieć, że jest kimś ważnym dla Ciebie : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Ale ta walentynka musialaby byc wykonana z ceramiki, miec kamienie i zlocenia i byc w ksztalcie drzewa bonzai z napisem - tak na obraczkach wygrawerowany - pismem z XVIII wieku: Style naszego życia uformowaly nas w jedność. 

Wystarczajaco zwariowane? 

Inwencje twórcza pozostawiam Tobie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, maq84 napisał:

Powiedz głośno i wyraźnie

Gosciu wejdzie, a ja do niego: hej, kocham Cie. To zabrzmi: hej, zjadlabym bułę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, marawstala napisał:

Komuś pociąg ze stacji odjeżdża? : ) Nie jestem w temacie...

Z tego co zrozumiałam to chodzi o tego typa który jest o Ciebie zazdrosny? i próbuje Cię ograniczać, tak?

Ale mnie kreci nuta zazdrosci. Elektryzuje mnie to. Ale tylko nuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Ale mnie kreci nuta zazdrosci. Elektryzuje mnie to. Ale tylko nuta

Jesteś charakterna... dasz sobie z nim radę : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie tak: jak zdarza mu sie 1 raz w roku byc zazrosnym to jest Excellent. Jezeli zdarza sie to 2 raz jest Good. Jezeli zdarzy 3 raz - ok. A jezeli 4 - stop. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, marawstala napisał:

Jesteś charakterna... dasz sobie z nim radę : )

Dlatego wlasnie mysle, ze pasujemy do siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, marawstala napisał:

Takie wyznania to zostawilabym na bardzo zażyła relacje... Na ten moment możesz mu powiedzieć, że jest kimś ważnym dla Ciebie : ) 

Ale wtedy pomysli ze chce ciagnac Friendzone czyli nic nowego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ma tak zabrzmiec ze strasze go malzenstwem mowiac dobitnie. Jezeli sie wystraszy to sprawa jasna. 

Wtedy powiem ze nie opuszcze go w potrzebie jak bedzie chory czy smutny tylko sluze dobra rada. Ale widocznie moje szczescie jest gdzies indziej.

Ale spodziewam sie raczej ze bedzie oszolomiony. Ze zaskocze go tym niespodziewanym zwrotem akcji i ze On chce to uslyszec. 

I wtedy dostane slodkiego calusa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowany)
21 minut temu, marawstala napisał:

Komuś pociąg ze stacji odjeżdża? : ) Nie jestem w temacie...

Z tego co zrozumiałam to chodzi o tego typa który jest o Ciebie zazdrosny? i próbuje Cię ograniczać, tak?

jej to nie przeszkadza, nie czepiaj się. Lubi te klimaty więc co nam do tego. 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwazasz ze jest w stanie mnie w czymkolwiek kiedykolwie ograniczyc, really? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Niburdiama napisał:

To ma tak zabrzmiec ze strasze go malzenstwem mowiac dobitnie. Jezeli sie wystraszy to sprawa jasna. 

Wtedy powiem ze nie opuszcze go w potrzebie jak bedzie chory czy smutny tylko sluze dobra rada. Ale widocznie moje szczescie jest gdzies indziej.

Ale spodziewam sie raczej ze bedzie oszolomiony. Ze zaskocze go tym niespodziewanym zwrotem akcji i ze On chce to uslyszec. 

I wtedy dostane slodkiego calusa. 

Jak czuje to samo, to przecież się nie wystraszy... Ciekawe jak ci pójdzie:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Niburdiama napisał:

To ma tak zabrzmiec ze strasze go malzenstwem mowiac dobitnie. Jezeli sie wystraszy to sprawa jasna. 

Wtedy powiem ze nie opuszcze go w potrzebie jak bedzie chory czy smutny tylko sluze dobra rada. Ale widocznie moje szczescie jest gdzies indziej.

Ale spodziewam sie raczej ze bedzie oszolomiony. Ze zaskocze go tym niespodziewanym zwrotem akcji i ze On chce to uslyszec. 

I wtedy dostane slodkiego calusa. 

Jak czuje to samo, to przecież się nie wystraszy... Ciekawe jak ci pójdzie:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
39 minut temu, marawstala napisał:

Inwencje twórcza pozostawiam Tobie : )

Minimalistycznie - czarny obrus, czerwone kwadratowe talerze, a na talerzu przekrojona karambola (ksztalt gwiazdy). Martni z czarna oliwka...muzyka "cool". I anturium w wazonie...

On: czesc, przyjechalem wlasnie...

Ja: zapraszam

On: nie, ja tylko na chwilke (konsternacja) czekasz na kogos..wiesz...musze juz isc

Ja: czekam na gwiazde wieczoru, Ciebie

On: ?????

Ja: chyba wiesz co chce Ci powiedziec? 

On: ???? Jak tak wpatrujesz mi sie w oczy to...nie prowokuj mnie...tym...wszystkim

Ja: Nie lubie Cie, kocham

Ale to bardzo oblatane. Nic excentrycznego. Nie ma efektu glamour

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Cisza napisał:

Jak czuje to samo, to przecież się nie wystraszy... Ciekawe jak ci pójdzie:) 

Moze sie wystraszyc bo pomysli ze jestem niepowazna i jaja sobie robie i ze gram na uczuciach wiec stawka jest wysoka, zwlaszcza ze jest bardzo wrazliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×