Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niburdiama

Jak powiedzieć ważnemu mężczyźnie, że kocham Go

Polecane posty

Gość
5 minut temu, Niburdiama napisał:

Ale On jest wart tego, by zaserwowac cos wyjatkowego. 

to uczucie które za tymi dwoma magicznymi słowami kryje się, jest samo w sobie  wyjątkowe, nie potrzeba żadnej otoczki... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Solero napisał:

Dopiero po zachowaniu drugiej osoby można stwierdzisz ile dla tego kogoś znaczymy.

Czyny płynące z serca są najlepszą oznaką uczuć.

Dokładnie.  Chodzi mi o początek znajomości. 

W zaawansowanym stopniu - czyny są jak na wagę złota 🙂 można kogoś pieścić słowem i czynem 24h na dobę.  Bo znasz ta osobę i jej intencje wobec swojej osoby.  Na początku to nie jest wskazane.  Niestety może spłoszyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Anastazja 88 napisał:

😅 Bo jesteś 😄 tylko chodzi o to czy się bał nie będzie kogoś takiego na życie ? 

Druga sprawa czy nie pokocha dodatków i fajerwerków a nie Ciebie ? .zastanów się czy warto. 

I tak nie zdazylabym do jutra tego zorganizowac.

Ale gdyby On wpadl na taki pomysl, zrobilby - oczywiscie pod warunkiem ze byloby to bezpieczne tj. mialby doswiadczenie w skokach ze spadochronem a nie brawurowo - to rozweselilby mnie na maxa i byloby to cool i pozytywnie odebrane jako cos uroczego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, elektryzująca napisał:

to uczucie które za tymi dwoma magicznymi słowami kryje się, jest samo w sobie  wyjątkowe, nie potrzeba żadnej otoczki... 

pewnie tak nazwijmy to zachowawczo bedzie najlepiej. Byl taki film w ktorym dziewczyna pokazuje chlopakowi drzewo z lodu, a On chcial jej wyznac milosc zrobil to z wielka pompa, halasliwie i odebrala to negatywnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Solero napisał:

Dopiero po zachowaniu drugiej osoby można stwierdzisz ile dla tego kogoś znaczymy.

Czyny płynące z serca są najlepszą oznaką uczuć.

Ale jakie czyny? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Niburdiama napisał:

Lecz czasu coraz mniej jutro spotkanie, a nie wiem od czego mam zaczac? 

od początku

tak jak  to czujesz

zwyczajnie i po prostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Anastazja 88 napisał:

Dokładnie.  Chodzi mi o początek znajomości. 

W zaawansowanym stopniu - czyny są jak na wagę złota 🙂 można kogoś pieścić słowem i czynem 24h na dobę.  Bo znasz ta osobę i jej intencje wobec swojej osoby.  Na początku to nie jest wskazane.  Niestety może spłoszyć. 

Racja. Ale cos mnie tak korci, zeby wymyslic cos nieszablonowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, jamuonmi napisał:

od początku

tak jak  to czujesz

zwyczajnie i po prostu:)

To zwyczajnie i po prostu koliduje z moja natura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykladowo byl temat ze chlopak wreczyl bukiet bialych roz czy czarnych a daje sie 1 czerwona, wiec dla mnie cool bylby czarny bukiet z czerwona, bialy bukiet z czarna lub czarny bukiet z biala, bo lubie cos co jest bizarre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Solero napisał:

To bardzo interesujące tylko musisz zdać się na podpowiedź kobiecej intuicji.

Mimo wszystko zastanów się dwa razy zanim cokolwiek zrobisz 😉

Skoro musze sie zastanawiac to nie moge byc soba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Solero napisał:

Tylko głupiec przestraszy się szczerych słów opartych na czynach. Wiadomo że nie na wstępie ale z uczuciami nie należy zbyt długo czekać, mowa o prawdziwym uczuciu a nie o słowach bez pokrycia.

Właściwie ludzie w ostatnim czasie są bardzo przewrażliwieni.  Obserwują bardzo w szczególności na początku.  Często błędne wnioski wyciągają na temat danej osoby bo nie przyjdzie im do głowy że ktoś może szalec pod wpływem dużych emocji czyli nawet to ' wooow ja się z Nim widzę , rany co dalej ' w takiej sytuacji nie jeden człowiek zachowuje się jak bałwan bo emocje są silniejsze.  Dopiero gdy ochlonie - jest sobą.  I taki moment może kogoś zdyskwalifikować . Ludzie to takie nie myślące Jełopy.  By się nie domyślić że to stadium podniecenia dana osoba. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Solero napisał:

Tylko głupiec przestraszy się szczerych słów opartych na czynach. Wiadomo że nie na wstępie ale z uczuciami nie należy zbyt długo czekać, mowa o prawdziwym uczuciu a nie o słowach bez pokrycia.

Dlaczego? Bo nie poczeka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Anastazja 88 napisał:

Właściwie ludzie w ostatnim czasie są bardzo przewrażliwieni.  Obserwują bardzo w szczególności na początku.  Często błędne wnioski wyciągają na temat danej osoby bo nie przyjdzie im do głowy że ktoś może szalec pod wpływem dużych emocji czyli nawet to ' wooow ja się z Nim widzę , rany co dalej ' w takiej sytuacji nie jeden człowiek zachowuje się jak bałwan bo emocje są silniejsze.  Dopiero gdy ochlonie - jest sobą.  I taki moment może kogoś zdyskwalifikować . Ludzie to takie nie myślące Jełopy.  By się nie domyślić że to stadium podniecenia dana osoba. 

Cos w tym jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wniosek jest prosty, trzeba to wyposrodkowac, zachowujac siebie a jednoczesnie nie zniechecajac drugiej osobu czyli jakis zloty srodek, bo uczucia mam jak najbardziej szczere tylko znalezc odpowiednia forme wyrazenia ich...do jutra. Malo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Solero napisał:

Emocje i uczucia trzeba potrafić hamować a przede wszystki umiejętnie je dozować.

Właśnie nie kazdy.  Ja teraz przede wszystkim uczę się panować nad emocjami. To jest sztuka.  Sztuka w środku umiejętność panować nad dużym żalem / rozterka / fascynacja. Cenna umiejętnośc która pozwala zachować trzeźwy rozum. Oczywiście w związku ten chwyt niedozwolony ( jak tu się nie podniecać z kimś tulić ,kochać ,oglądać film,piękne miejsca ) ale w ważnych sprawach typu - kasa ,znajomości - wskazane. 

A Ty Solero jesteś cieplutkim misiem ☺️ lubię Cię , jesteś w porządku.  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Niburdiama napisał:

To zwyczajnie i po prostu koliduje z moja natura...

chcesz swojej natury czy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

To jednak musi byc skromne, powsciagliwe, bo jak wyskocze jak ze spadochronu to bedzie total show-off i odbierze to jako glupie zarty z uczuc, bo On jest troche inni niz ja, bardziej Intro, wiec musze liczyc sie z jego uczuciami ze nie lubi zartow w takich sprawach. Ja mam wiekszy dystans

A moze kupic mu lampe naftowa? I powiedziec: sprawy miedzy nami ostatnio sie skomplikowaly, zaszly nieporozumienia, ale mam pomysl. I prezent dla Ciebie z okazji...

Zycie bez Twojej obecnosci przez te 2 mies bylo pozbawione swiatla. A Ty nosisz w sobie swiatlo, jestes promieniem, elektryzujesz mnie, ekscytujesz, jestes Sloncem...wiesz co chce Ci powiedziec? On: (wyskok z elegancko wypastowanych lsniacych butow). Chce Ci dac w prezencie te lampe naftowa. On: konsternacja, wpatrywanie sie ze zdumieniem, nie wierzy wlasnym oczom, usmiech pod nosem. Ja: jako symbol mojej milości, lojalnosci i uczciwości moich intencji oraz, że Cię nie opuszczę w ciemności, bo wtedy zapalisz lampe ktora symbolizuje żar mojego serca i ogień.

Mam nadzieje ze nie osiwialby przez to w 3 min i drin z lodem nie wylaby mu sie na buty? Ale zanim bym to powiedziala to zdazylabym 3 razy zemdlec, musialby mnie reanimowac usta usta i doszloby do falstartu z pocalunkiem. 

Edytowano przez Niburdiama
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Solero napisał:

Bardzo mi miło i Dziękuję za ciepłe słowa 🙂

Pamiętaj kiedy doświadczamy szczerego uczucia to panowanie nad emocjami graniczy z cudem i nie każdy to zrozumie. Dlatego tak ważne jest aby kogoś poznać i poznać jego intencje.

Ja na szczęście znajomych których darze szczerym uczuciem to oczy się szkła ,lubię z takimi ludźmi przebywać aż micha się cieszy w szczególności w związku . Także emocje by opanować to cenna cechą na przeciwności losu ,na nie tych ludzi.  By zachować zimną krew. Na pieniądze która jak parabola wskaźnik w górę czasem w dół. ,🔽 Z kolega ostatnio rozmawialiśmy o tym jak to u każdego wydatki ,pandemia / i z 10 000 w dół kolosalnie ... Depresja.  Ale przeżył.  Ja też marzec odczułam 65 % lekko w dół 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Zaloze sie ze nikt nigdy nie wpadl na taki pomysl? 

W USA na 100% 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, jamuonmi napisał:

chcesz swojej natury czy...

Chce byc prawdziwa, wolna w swojej wolnosci nie naruszajac granic jego uczuc i jego wolnosci, wiec w sposob nieudawany nadac silnej expresji temu wyznaniu a jednoczesnie go nie urazic i zeby opacznie nie odebral mych szczerych intencji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Anastazja 88 napisał:

W USA na 100% 😄

Bo moja maksyma zyciowa to wyroznij sie jak w LA. 

Miasto ktore nigdy nie spi, podobnie jak ja

Wolna Amerykanka

Oto cala ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Solero napisał:

Emocje i uczucia trzeba potrafić hamować a przede wszystki umiejętnie je dozować.

Ucze sie tego. Jak mi idzie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Bo moja maksyma zyciowa to wyroznij sie jak w LA. 

Miasto ktore nigdy nie spi, podobnie jak ja

Wolna Amerykanka

Oto cala ja

☺️ Wszystkiego dobrego.  Pochwal się jutro jak poszło ! 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Solero napisał:

"Czas nie będzie na Nas czekał" 

Czasami uczucia same się wypalają, one potrzebują zaangażowania i ciągłej pracy.

Jak roze w ogrodzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Solero napisał:

Bardzo mi miło i Dziękuję za ciepłe słowa 🙂

Pamiętaj kiedy doświadczamy szczerego uczucia to panowanie nad emocjami graniczy z cudem i nie każdy to zrozumie. Dlatego tak ważne jest aby kogoś poznać i poznać jego intencje.

Wlasnie, dlatego ...jestem dziecinna i niepowazna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Solero napisał:

Pieniądze to nie wszystko, owszem są potrzebne a dla niektórych najważniejsze. Bądź cierpliwa a z czasem będzie dobrze. Nie Ty pierwsza i nieostatnia która odczuwa chwilowe niezadowolenie.

Ja mam sporo odłożone. Ale był okres wątpliwości.  W szczególności ze nie lubię komuś dawać w tyłek a nie mieć.  Na msc mam lokum 3000 zł plus moje mieszkanie 320+120 prąd.  Teraz wynajmuje.  Rodzina zawsze coś trza pomoc.  Także nie jest łatwo żywność / ubiór sprawy codzienne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Solero napisał:

Tylko zdajesz sobie sprawę że to poważne słowa i w ten sposób zobowiązujesz się do czegoś. Najważniejsze aby być szczerym w słowach i czynach. Powodzenia 🙂

Ale ja zawsze lubilam amerykanskie filmy, to jest nieco show-off ale tak subtelnie, ze prawie nie widac wiec jestem soba, a zarazem delikatne i romantyczne czyli cos dla Intro...jak myslisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Anastazja 88 napisał:

☺️ Wszystkiego dobrego.  Pochwal się jutro jak poszło ! 😄

Wzajemnie. Dam znac.

Tylko skad ja do jutra wytrzasne lampe Alladyna, ale chyba zrealizuja w 24 godz ok to lece. Milego wieczoru, dzieki wszystkim za pomoc i zrozumienie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×