Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
13trzynascie

Kokon w łóżeczku

Polecane posty

O ile byłam wielką fanką kokonów, tak teraz mam wątpliwości. Córka ma prawie 8mcy, zakupiłam jej niedawno większy kokon bo z małego wyrosła. Niby plus jest taki, że nie obija się o szczebelki itd, mam kontrolę nad tym jak śpi, ale gdzieś z tyłu głowy mam wrażenie, że ten kokon ją ogranicza w łóżeczku. Nie usiądzie sama bo jest kokon, nie będzie miała jak się podciągnąć, bo boki kokona to uniemożliwiają...

Czy któraś z Was używała długo kokon w łóżeczku? Jakie macie spostrzeżenia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze twoje dziecko jest już za duże na kokon 😏

polecaja ten kokon dla maluszków do pół roku, dzidziuś lepiej w tym śpi... w wieku twojego dziecka lepszy byłby taki „waz”poduszka na szczebelki, żeby sobie główki nie obijała, ewentualnie kupić miękki kojec zamiast łóżeczka ale kokon jest już niepotrzebny i pewnie krępuje jej ruchy🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Nawet nie pomyslałabym, żeby tak długo używać kokon. Dla mnie kojarzy się z noworodkiem, używałam do czasu, jak dzieci lubiły mieć ciasno. Gdy zaczynały się rozpychac, rozkładać szeroko rączki w 3mcu, to odpuszczalam.  Twoja córka jest już duża.  Pewnie już raczkuje,  albo zaczyna.  Otulaczek na szczebelki,  może być cieniutka poduszka i tyle.  

Edytowano przez Rzczej_gosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym nieograniczała już swobody takiemu dziecku.Za duże już ma to jest, poziom być jak najbardziej aktywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
9 godzin temu, Rzczej_gosc napisał:

Pewnie już raczkuje,  albo zaczyna. 

Niestety, nawet nie pełza, mimo że staram się często kłaść ją na brzuszek. Coraz powazniej myślę o wizycie u fizjoterapeuty jak tylko otworzą gabinety i to wszystko zacznie działać...

Edytowano przez 13trzynascie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×