Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Zbigniew Stonoga

Kobiety nie mają pojęcia jak powinien wyglądać normalny zdrowy związek bo mają wypaczoną wizję przez wcześniejsze związki z bad boyami

Polecane posty

Gość

idźcie do wątku gdzie laski bez dzikiej przeszłości jadą po dziecku partnera bo potrzebuje ono logopedy. Musiałam wyjść bo bym je rozp.rdlila. Nienawiść do dziecka swojego partnera niewyobrażalna! A ona? Kocha jego dzieci i dba o nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
19 minut temu, Looper napisał:

takich przypadków jak ona jest milion

kurtyna... 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chce Wam wszystkim podziękować za tą dyskusję. Zrozumiałam coś bardzo istotnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kim Ty jesteś żeby mówić kobietom jak powinna wyglądać według nich "zdrowa" wizja związku? No bez jaj. Każda kobieta jest inna i czego innego oczekuje od mężczyzny. Nie ma jednego schematu zachowań, który zaimponuje każdej przedstawicielce płci pięknej. To, że Wy faceci jesteście prości i wystarczy wam do szczęścia jedzenie, spanie i bzy...kanie nie znaczy, że z nami jest tak samo 🙂 Oczywiście, że wzajemny szacunek jest ważny i każda dziewczyna, która ma poczucie własnej wartości na normalnym poziomie nie pozwoli sobie na to, żeby facet nią poniewierał, ale nie znaczy to, że każda musi lecieć na spokojnego introwertyka. Postrzegasz temat bardzo jednotorowo bo uważasz, że każdy cichy chłop jest do rany przyłóż a taki, co ma bardziej wesoły temperament jest złem wcielonym. Niestety, to w ten sposób nie działa 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mizo napisał:

A kim Ty jesteś żeby mówić kobietom jak powinna wyglądać według nich "zdrowa" wizja związku? No bez jaj. Każda kobieta jest inna i czego innego oczekuje od mężczyzny. Nie ma jednego schematu zachowań, który zaimponuje każdej przedstawicielce płci pięknej. To, że Wy faceci jesteście prości i wystarczy wam do szczęścia jedzenie, spanie i bzy...kanie nie znaczy, że z nami jest tak samo 🙂 Oczywiście, że wzajemny szacunek jest ważny i każda dziewczyna, która ma poczucie własnej wartości na normalnym poziomie nie pozwoli sobie na to, żeby facet nią poniewierał, ale nie znaczy to, że każda musi lecieć na spokojnego introwertyka. Postrzegasz temat bardzo jednotorowo bo uważasz, że każdy cichy chłop jest do rany przyłóż a taki, co ma bardziej wesoły temperament jest złem wcielonym. Niestety, to w ten sposób nie działa 🙂

Nie wszystkim to bzykanie wystarczy tylko, ale z resztą się zgadzam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja na przykład nie jestem zdolny do tego aby drugą osobę napie'rdalać, albo drzeć codziennie ryja więc nie nadaję się do związków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2020 o 10:10, agama1990 napisał:

Mnie się wydaje, że po traumatycznych relacjach bardziej potem doceniamy te normalne, bo mamy w końcu to czego nam wtedy brakowało. 

Tylko że wtedy brakuje wam emocji i znowu pragniecie bad boya 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×