Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kubak

sex zabawka na prezent?

Polecane posty

hej mam pytanie do pań. Czy myślicie, że sex zabawka to dobry pomysł na prezent urodzinowy dla dziewczyny, czy przesada? Jeśli tak, to może coś doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, kubak napisał:

hej mam pytanie do pań. Czy myślicie, że sex zabawka to dobry pomysł na prezent urodzinowy dla dziewczyny, czy przesada? Jeśli tak, to może coś doradzicie?

Panie coś milczą, ale wydaje mi się, że wartoby zbadac czy w ogóle lubi sie bawić takimi zabawkami albo czy jest otwarta na taką zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako jeden z prezentów na urodziny tak, zwłaszcza że można od razu przetestować, nawet powinno się... Ale jednak kobiety to wolą mieć jakąś 'normalną' pamiątkę z urodzin 🙈 ale zabawka, odpowiednio dobrana, może fajnie podkręcić nocne świętowanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2020 o 13:51, kubak napisał:

hej mam pytanie do pań. Czy myślicie, że sex zabawka to dobry pomysł na prezent urodzinowy dla dziewczyny, czy przesada? Jeśli tak, to może coś doradzicie?

Na prezent urodzinowy nie polecam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabawka jest spoko, kupiłem kiedyś jednej Masażer taki do całego ciała z fajnymi wibracjami i do tego komplecik bdsm.. Chyba trochę się wkurzyła ale ważny jest gest 😄 Do tego czekoladki i jakoś przejdzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×