Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Użytkownik823

Dziewczyna pocałowała przyjaciela

Polecane posty

Miałem z dziewczyna pewien kryzys i ze mną zerwała. 

Postanowiłem się zmienić i zawalczyć o nią w czasie tego miała przyjaciela który się w niej zakochał i wspierał ją, pewnego dnia powiedziała żebym do niej przyszedł i powiedziała że mnie kocha i że lepiej czuje się w moim towarzystwie i by nie mogła być z tym chłopakiem i powiedziała że napiszę mu zeby dał jej spokój, lecz nie wróciliśmy do siebie. Późniei napisała mi że wychodzi z koleżankami i dowiedziałem się po jej spotkaniu że był tam też ten chłopak i trzymali się za ręce ale mnie przeprosiła i powiedziała że to się nie wydarzy. Ale potem mój znajomy napisał mi że ona się z nim również całowała, zapytałem czy to prawda. Potwierdziła i powiedziała że jakoś tam wyszło 

Jestem na nią zły lecz ja bardzo kocham a ona mnie przeprasza i chce się zmienić i mnie nie okłamywać ale chce nadal utrzymywać kontakt i spotykać się z tym jej przyjacielem... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

gdzie masz dylemat? Trójkąty są w modzie dzisiaj. Co mamy Ci napisać? Sam musisz zdecydować czy chcesz jest tort ze wszystkimi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach te życie zwariowanej nastolatki🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podziekuj jej za wszystkie cudne chwile, powiedz jej otwarcie, preferujesz jednak partnerki na 100% wylacznosci dla siebie, a nie panny skaczace od mena do mena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zjeść ciastko i mieć ciastko... Jakie to pociągające!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posumujmy, * dziewczyna zerwała z tobą  z powodu ??? ( poznała kogoś nowego -gałąż) * flirtowała z nim , umawiała i coś tam razem robili o czym nigdy Ci nie powie  * nowa gałąż się nie określiła jednoznacznie więc poszukała koło zapasowe by mieć coś w zapasie (ciebie jakby nie wyszło)  więc zagaiła do ciebie że jesteś jedyny, niepowtarzalny, że kocha tylko ciebie , że ble ble ble ....* powiedziala że wychodzi z koleżankami nie wspominając o chłopakach a tym bardziej że będzie tam on (pewnie wiedziała o ile się z nim nie umówiła ) *nie powiedziała Ci że on tam był *  aby przyciągnąć nową gałąż i żeby w koncu się zdecydował to go podrywała (nie powiedziała ci o tym ) * w momencie zdobycia info okłamała Ciebie kolejny raz mówiąć że tylko trzymali się za ręce ( a w domu pewnie znaczki układali jak zerwała z tobą) * kłamie kolejny raz nie mówiąc o całowaniu ( nie pocałunek tzw buziak ale całowaniu !!! co widział kolega prawdziwy twój) * całowanie tak wyszło to ciekawe co jeszcze jej czy jemu wyszło ? bagatelizowanie i pomniejszanie zdrady ot drobiazg * ona niby cię teraz przeprasza i gada o jakis zmianach (słowa nic nie kosztują , kłamcy nawet nie wiedzą kiedy powiedzą prawdę. Co jeszcze ci nie powiedziała to na razie nie wiesz chyba że masz jeszcze przyjaciół którzy poinformują że * potem poszli do niego lub w ustronne miejsce (pooglądać znaczki) * że to tylko było mizianei się* że tylko ręczne robótki * że włożył ale sie nie ruszał,* że włożył ale w gumie więc się nie liczy * że nie skończył itp. DAJ SOBIE SPOKÓJ to nie materiał nawet na koleżanke a co dopiero dziewczyne , zobacz jak ciągle kłamie i oszukuje nie będąc jeszcze narzeczoną . Chcesz taką za żone ???? Ona się nie zmieni chyba że naa twoim przykładzie gdy jej podziękujesz za kłamstwa a tamten koleś znajdzie wierniejszą co swojego chłopaka nie zdradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×