Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Użytkownik823

Dziewczyna pocałowała przyjaciela

Polecane posty

Miałem z dziewczyna pewien kryzys i ze mną zerwała. 

Postanowiłem się zmienić i zawalczyć o nią w czasie tego miała przyjaciela który się w niej zakochał i wspierał ją, pewnego dnia powiedziała żebym do niej przyszedł i powiedziała że mnie kocha i że lepiej czuje się w moim towarzystwie i by nie mogła być z tym chłopakiem i powiedziała że napiszę mu zeby dał jej spokój, lecz nie wróciliśmy do siebie. Późniei napisała mi że wychodzi z koleżankami i dowiedziałem się po jej spotkaniu że był tam też ten chłopak i trzymali się za ręce ale mnie przeprosiła i powiedziała że to się nie wydarzy. Ale potem mój znajomy napisał mi że ona się z nim również całowała, zapytałem czy to prawda. Potwierdziła i powiedziała że jakoś tam wyszło 

Jestem na nią zły lecz ja bardzo kocham a ona mnie przeprasza i chce się zmienić i mnie nie okłamywać ale chce nadal utrzymywać kontakt i spotykać się z tym jej przyjacielem... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

gdzie masz dylemat? Trójkąty są w modzie dzisiaj. Co mamy Ci napisać? Sam musisz zdecydować czy chcesz jest tort ze wszystkimi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach te życie zwariowanej nastolatki🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podziekuj jej za wszystkie cudne chwile, powiedz jej otwarcie, preferujesz jednak partnerki na 100% wylacznosci dla siebie, a nie panny skaczace od mena do mena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zjeść ciastko i mieć ciastko... Jakie to pociągające!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posumujmy, * dziewczyna zerwała z tobą  z powodu ??? ( poznała kogoś nowego -gałąż) * flirtowała z nim , umawiała i coś tam razem robili o czym nigdy Ci nie powie  * nowa gałąż się nie określiła jednoznacznie więc poszukała koło zapasowe by mieć coś w zapasie (ciebie jakby nie wyszło)  więc zagaiła do ciebie że jesteś jedyny, niepowtarzalny, że kocha tylko ciebie , że ble ble ble ....* powiedziala że wychodzi z koleżankami nie wspominając o chłopakach a tym bardziej że będzie tam on (pewnie wiedziała o ile się z nim nie umówiła ) *nie powiedziała Ci że on tam był *  aby przyciągnąć nową gałąż i żeby w koncu się zdecydował to go podrywała (nie powiedziała ci o tym ) * w momencie zdobycia info okłamała Ciebie kolejny raz mówiąć że tylko trzymali się za ręce ( a w domu pewnie znaczki układali jak zerwała z tobą) * kłamie kolejny raz nie mówiąc o całowaniu ( nie pocałunek tzw buziak ale całowaniu !!! co widział kolega prawdziwy twój) * całowanie tak wyszło to ciekawe co jeszcze jej czy jemu wyszło ? bagatelizowanie i pomniejszanie zdrady ot drobiazg * ona niby cię teraz przeprasza i gada o jakis zmianach (słowa nic nie kosztują , kłamcy nawet nie wiedzą kiedy powiedzą prawdę. Co jeszcze ci nie powiedziała to na razie nie wiesz chyba że masz jeszcze przyjaciół którzy poinformują że * potem poszli do niego lub w ustronne miejsce (pooglądać znaczki) * że to tylko było mizianei się* że tylko ręczne robótki * że włożył ale sie nie ruszał,* że włożył ale w gumie więc się nie liczy * że nie skończył itp. DAJ SOBIE SPOKÓJ to nie materiał nawet na koleżanke a co dopiero dziewczyne , zobacz jak ciągle kłamie i oszukuje nie będąc jeszcze narzeczoną . Chcesz taką za żone ???? Ona się nie zmieni chyba że naa twoim przykładzie gdy jej podziękujesz za kłamstwa a tamten koleś znajdzie wierniejszą co swojego chłopaka nie zdradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×