Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Dzień dobry.

Dziś moja dziewczyna zerwała ze mną przez telefon ostatnio była oschła i obojętna w stosunku do mnie. Próbowałem szukać przyczyny tego zachowania Byliśmy ze sobą 1,5 r. Wiadomo,jak to w związkach różnie była ale nigdy bym się nie spodziewał czegoś takiego. Ostatnio powiedziała mi,że jest nie szczęśliwa i trwa to od około miesiąca. Nic na to nie wskazywało,że była nieszczęśliwa może to ukrywała. Chodzimy do tej samej klasy i spotkamy się jeszcze na maturze. Dodam,że była moją pierwszą dziewczyną. Czy macie jakieś rady jak pogodzić się z rostaniem,żeby mniej bolało? Jak zapomnieć? Dalej to do mnie nie dochodzi

Edytowano przez Qwerty1916
Dodanie zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Qwerty1916 napisał:

Dzień dobry.

Dziś moja dziewczyna zerwała ze mną przez telefon ostatnio była oschła i obojętna w stosunku do mnie. Próbowałem szukać przyczyny tego zachowania Byliśmy ze sobą 1,5 r. Wiadomo,jak to w związkach różnie była ale nigdy bym się nie spodziewał czegoś takiego. Ostatnio powiedziała mi,że jest nie szczęśliwa i trwa to od około miesiąca. Nic na to nie wskazywało,że była nieszczęśliwa może to ukrywała. Chodzimy do tej samej klasy i spotkamy się jeszcze na maturze. Dodam,że była moją pierwszą dziewczyną. Czy macie jakieś rady jak pogodzić się z rostaniem,żeby mniej bolało? Jak zapomnieć? Dalej to do mnie nie dochodzi

Kolego na tą sytuację jest tylko jedno lekarstwo. Czas ,czas i jeszcze raz czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, artula1984 napisał:

Kolego na tą sytuację jest tylko jedno lekarstwo. Czas ,czas i jeszcze raz czas.

Może i tak ale chciałbym walczyć o nasz związek. Dalej bardzo ją kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu mnie nie było. Jak sytuacja z dziewczyną . Ja potrzebowałem 10 miesięcy żeby się odmulić a byliśmy ze sobą 14 miesięcy. Rozchodziliśmy się i schodziliśmy ale wiem już jedno. Nie warto się pakować w związek z rozwódką z dzieckiem nie ważne jaka by była ładna,chyba że tylko na seks. Zawsze będziesz na 2 miejscu a w najgorszym wypadku będziesz robił za bankomat a jak coś ci się nie będzie podobać to dostaniesz kopa w dupę. Nie warto ładować czasu i swoich ciężko zarobionych pieniędzy w cudzego bachora. Ewentualnie jeżeli dzieciak jest jeszcze mały i nieświadomy tak do 5 lat max. i jak go pokochasz i zaakceptujesz jak swoje to istnieje szansa na szczęśliwy związek.Inaczej prędzej czy póżniej będzie klops. Związek z panną z dzieckiem lub rozwódką to namiastka rodziny,taka prawda biologi nie oszukasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×