Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Rybkaa

Trudne Imprezy z Partnerem

Polecane posty

Od dłuższego czas nurtuje mnie pewna sprawa w moim związku. Jesteśmy zaręczeni, mamy półroczne dziecko.
Wspólne imprezy, rodzinne, wyjścia wesela to były dramaty dla mnie. Szczególnie okres ciazy i te już z dzieckiem kiedy: wiadomo byłam zmęczona, chciałam szybciej wyjść, nie piłam. 

Zazwyczaj wyglądało to tak, ze szliśmy razem a on później znikał z kumplami i przychodził do mnie tylko się napić lub jak wszyscy przychodzili Np. na tort czy zjeść jakieś sałatki, przekąski lub danie główne. Problem dotyczył głównie imprez w jego towarzystwie. Bardzo mnie to bolało, bo ja na swoich imprezach i w swoim towarzystwie zawsze staram się żeby on czuł się dobrze i nawet jak ja chce iść z kimś porozmawiać to „załatwiam” mu jakieś towarzystwo. Już wiele razy rozmawialiśmy na ten temat, myślałam ze zrozumiał. Ale nie....

Mamy w niedługim  czasie pare imprez i już same rozmowy mnie nie pokoją. Po prostu nie chce nawet na nie jechać. Oczywiście ma już problem z imprezami od mojej strony bo nikogo nie zna i nie ma tam co robić ( przecież będę ja i dziecko i możemy się razem bawić).

Niecierpliwi się na imprezy u swoich znajomych/rodziny.

Boje się znowu tego odrzucenia i spędzania imprezy sama przy stole zajmując się dzieckiem;(  Poprostu już nie wiem jak rozmawiać z partnerem. Smutno mi, ze on nie widzi tego ze mnie to tak boli i tego nie rozumie. 
 

Szczegolnie, ze mówię mu żeby spotkał się z tymi kumplami na piwo na mecz i wygadał się z nimi ( jak na przykład się długo nie widzieli )  nie trzymam go w domu, pozwalam mu wychodzić samemu jak ma ochotę. 
 

On po prostu chce iść ze mną, a później mnie zostawia samą. Bo sam nie pójdzie ! Bo później jego rodzina myśli, ze się pokłóciliśmy. 

Nie mam specjalnie dobrych relacji z jego rodzina, czy jego znajomymi. 

Jak to są imprezy z dziećmi to kończy się na tym ze zajmuje się dziećmi bo mam najmłodsze a jak są imprezy gdzie ludzie starsze dzieci zostawiają u dziadków i przychodzą sami się bawić to siedzę sama przy stole z dzieckiem i czekam aż łaskawie król do mnie podejdzie. 

Oczywiście jak to są imprezy od mojej strony to się nudzi i chce jak najszybciej iść ;((((

Proszę o jakieś porady, to jest dla mnie bardzo duży problem ;(

Może ktoś ma podobnie i doradzi jak się zachowywać jakie są metody na ogarnięcie takiej sytuacji 

 



 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, koteczek11 napisał:

Ile masz lat?

23, jakie to ma znaczenie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to masz teraz dwoje dzieci, jedeno malutkie, i nigdy nie doroslego piotruisa pana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Kajkosz napisał:

to masz teraz dwoje dzieci, jedeno malutkie, i nigdy nie doroslego piotruisa pana

Myślisz ze to brak dojrzałości ? Może to ja stałam się nudna bo nie bawię się tak jak kiedyś ;(  czy jak faceci chodzą na imprezy siedzą zawsze z kobietami przynajmniej Ci dojrzali ?  Czemu in nie cgce chodzić sam to są imprezy typu urodziny znajomych mówię mu idź sam ja nikogo nie znam nie mam gdzie zostawić dziecka idź sam ja posiedzę w domu odpocznę. To on mnie na sile bierze na imprezę i idzie do kolegów ?!?! Ja tego nie rozumiem a ja siedzę sama cały wieczór ? Jesteś facetem proszę wytłumacz mi to ...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam swoja kobiete, i jak jestesmy razem gdziekolwiek, to jestesmy razem, jak chce sie spotkac z kolegami to ide sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Kajkosz napisał:

mam swoja kobiete, i jak jestesmy razem gdziekolwiek, to jestesmy razem, jak chce sie spotkac z kolegami to ide sam

Jak powiedzieć facetowi żeby tez się tak zachowywał? Czy to facet musi do tego dojrzeć sam ? Co mam mu powiedzieć, żeby to dobitnie zrozumiał ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Rybkaa napisał:

Jak powiedzieć facetowi żeby tez się tak zachowywał? Czy to facet musi do tego dojrzeć sam ? Co mam mu powiedzieć, żeby to dobitnie zrozumiał ? 

Zacznij na tych imprezach szukać towarzystwa innych mężczyzn i wtedy może Twój facet sam załapie, że takie zostawianie Cię samej jest trochę nie na miejscu.
Ty jesteś zawsze, kumple są tylko na chwilę i u niego to Oni maja priorytet. Możesz powiedzieć, żeby zapoznał Cię z kimś, żebyś nie była tam sama, ale tylko jeśli zacznie być zazdrosny, będzie Ci dotrzymywał towarzystwa. I sam musi to zrozumieć, chociaż Ty podsuwaj mu te myśli, że nie musisz rozmawiać tylko z innymi kobietami i wolisz męskie towarzystwo. Może tańce itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jack445 napisał:

Zacznij na tych imprezach szukać towarzystwa innych mężczyzn i wtedy może Twój facet sam załapie, że takie zostawianie Cię samej jest trochę nie na miejscu.
Ty jesteś zawsze, kumple są tylko na chwilę i u niego to Oni maja priorytet. Możesz powiedzieć, żeby zapoznał Cię z kimś, żebyś nie była tam sama, ale tylko jeśli zacznie być zazdrosny, będzie Ci dotrzymywał towarzystwa. I sam musi to zrozumieć, chociaż Ty podsuwaj mu te myśli, że nie musisz rozmawiać tylko z innymi kobietami i wolisz męskie towarzystwo. Może tańce itp.

Raczej na tych imprezach wszyscy mężczyźni to jego kumple, ale dzięki za rade coś wymyślę. Muszę zacząć wysyłać jasne komunikaty, może w końcu zrozumie ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Rybkaa napisał:

Jak powiedzieć facetowi żeby tez się tak zachowywał? Czy to facet musi do tego dojrzeć sam ? Co mam mu powiedzieć, żeby to dobitnie zrozumiał ? 

obawiam sie ze sam do tego raczej nie dojdzie, powinnas mu to otwarcie komunikowac, stawiac jako warunek, ale na zasadzie albo idziemy razem i jestesmy tam razem, a jak chcesz spotkac kolegow, idziesz sam

jak przyjezdzamy razem do Polski, spotykamy sie razem gdzis u rodziny czy naszych wspolnych znajomych, ale sa spotkania np z kumplami ze szkoly, gdzie wszyscy spotykamy sie bez partnerek

Edytowano przez Kajkosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×