Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
brokentiger87

idziecie jutro w Wawie na ten prostest przeciwko przymusowi

Polecane posty

Siedźcie cichutko. Nie chce się tam z jakimiś naukowcami spotkać. Nie mam zamiaru . A zreszta i tak bym coś kręcił, ze to nie prawda, dla obrony własnej. Trudno, nic bym im nie mówił. Nie chce zreszta być pośmiewiskiem, bo oni by się ze mnie śmieli, zreszta jak wy. Tak, podobają mi się twarze kobiet. A jaki to ma sens to tłumaczyć? A no właśnie, żaden, maja ładne twarze i tyle. A mężczyźni? Nie jestem tej... no wiecie o co chodzi. Czuje się jak gej, jak mam z facetem do czynienia. Trudno...ta... anioły tak nie maja. Facetow tez nie oceniam po wyglądzie .... ta... bo ktoś pomyśli... poprostu : podobają mi się dobrzy i uświadomieni ludzie i dobre przykłady, a ja, wasz anioł, on, pod postacią kobiety, zawsze wychwytywalem i wychwytuje i będę wychwytywał to co najlepsze, bzdur wam nie przekaże... a no tak, a ze chce skoczyć z budynku? Ach ta materia,cho...lerni e ciężkie te ciało, cały czas nie mogę się do niego przyzwyczaić, już jako dzieciak miałem dziwne upodobania i refleksje dotyczące mojego wyglądu i masy ciała, nie mogę tego znieść, co za materia... ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, dzbanowany napisał:

czego ludzie  nie zrobią żeby żyć wiecznie...

Nawet   sie zabiją

Nawet jak mnie zabija... to i tak jestem wieczny. Nie można zabić TO. Wracając do sprawiedliwości,karmy.... ta no... mogą się bać o własna pupę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozatym, karma może się im zwrócić w inny sposób, nie koniecznie tak samo... ciężko to powiedzieć... ale mogą np. No... można się domyślać co się dzieje na świecie... nie koniecznie ktoś ich zabije, może ktoś ich zgwałcić i będą cierpieli do końca życia, albo się jakoś no... urodzić z jakaś wada.. itd. Można się domyślać. Taka jest sprawiedliwość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka jest karma...trzeba to przyjąć do wiadomości. Tzn. Co niektórzy się dziwią. Wyobraźmy sobie taki przykład. Nikt z nas nie ma w głowie już nikogo skrzywdzić w tym momencie i wszyscy są razem w zgodzie ( teraz , start) ale... te wszystkie błędy i wyrządzone cierpienia... to tez się może zwrócić w inny sposób . O to chodzi z poprzedniego komentarza. Taka wiara w ta reinkarnacje... wędrówkę ... zrozumienie tego wszystkiego. Przyczyna i Skutek działania . Wszsytkie nasze ruchy... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×