Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Irelka

Wiecznie mnie odpycha

Polecane posty

Witajcie. Mam problem bo mój mężczyzna nie chce mnie miziac i i woli cały czas komputer niż mnie A ja bym chciała żeby wolał mnie i nic na niego nie działa nawet jak zdejme bluzke to chwilę popatrzy i idzie grać dalej co mam zrobić proszę o rady 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyjść po rozum do głowy i zmienić mężczyznę bez dawania tzw. szansy na poprawę. Uzależniony od wirtualnej rzeczywistości raczej nie poprawi się. A na przyszłość być lepszą obserwatorką i mądrzej lokować swe uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, smakosz69 napisał:

Przyjść po rozum do głowy i zmienić mężczyznę bez dawania tzw. szansy na poprawę. Uzależniony od wirtualnej rzeczywistości raczej nie poprawi się. A na przyszłość być lepszą obserwatorką i mądrzej lokować swe uczucia.

Rzucenie go nie wchodzi w grę. Będziemy ze sobą na dobre i złe nawet jeśli bexe musiała siedzieć w kącie pokoju patrzeć jak gra i płakać że woli nie moją myszke. Proszę o inne rady co zrobić żeby się mną zaczął interesować i mieć na mnie chrapke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po stylu wypowiedzi lekko powątpiewam czy to jest autentyk, jednak o tej godzinie wnikać nie będę. Jedyne co mogę poradzić to rozmowe. Banalne, owszem. Ale jakże ważne. Skoro w planach nie masz porzucenia, to porozmawiaj z nim i powiedz mu że zabawa jedną, tą komputerową myszką Cie nie bardzo jara i chciałbyś żeby od czasu do czasu zerknął co się dzieje poza monitorem i światem wirtualnym 😉 Póki co życzę wszystkim dobrych snów 😘 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Lili_96 napisał:

Po stylu wypowiedzi lekko powątpiewam czy to jest autentyk, jednak o tej godzinie wnikać nie będę. Jedyne co mogę poradzić to rozmowe. Banalne, owszem. Ale jakże ważne. Skoro w planach nie masz porzucenia, to porozmawiaj z nim i powiedz mu że zabawa jedną, tą komputerową myszką Cie nie bardzo jara i chciałbyś żeby od czasu do czasu zerknął co się dzieje poza monitorem i światem wirtualnym 😉 Póki co życzę wszystkim dobrych snów 😘 

Wybacz jestem trochę pijana A rozmowy nic nie pomagaja miłych snów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Irelka napisał:

Witajcie. Mam problem bo mój mężczyzna nie chce mnie miziac i i woli cały czas komputer niż mnie A ja bym chciała żeby wolał mnie i nic na niego nie działa nawet jak zdejme bluzke to chwilę popatrzy i idzie grać dalej co mam zrobić proszę o rady 

Weź go siłą! Zmuś przemocą! A jeśli nie pomoże to też kup sobie komputer gamingowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Slabe provo. Myśleć w kobieta wiedzoslaby jak dotrzeć z rozmowa z poparciem czynami. Żadnych głupich zagrań, zwyczajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Piotr 12345 napisał:

Takie nastały czasy, że ludzie wolą wirtualne świat niż spędzić czas ze swoimi bliskimi. Wydaje mi się, że to dopiero początek i w następnym pokoleniu będzie z tym jeszcze gorzej. 

Chyba tak. Niektóre rzeczy, które tu obserwuje trochę jeża mi włos na głowie.... Nie rozwinę tej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Piotr 12345 napisał:

Takie nastały czasy, że ludzie wolą wirtualne świat niż spędzić czas ze swoimi bliskimi. Wydaje mi się, że to dopiero początek i w następnym pokoleniu będzie z tym jeszcze gorzej. 

Sorry taki mamy klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Piotr 12345 napisał:

Takie nastały czasy, że ludzie wolą wirtualne świat niż spędzić czas ze swoimi bliskimi. Wydaje mi się, że to dopiero początek i w następnym pokoleniu będzie z tym jeszcze gorzej. 

A zastanawiałeś się dlaczego tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Piotr 12345 napisał:

Mógłbym filozofować o tym, że postęp zabił w ludziach potrzebę życia w grupie. A właściwie to nie wiem. 

Jednym klikiem załatwisz wszystko nie wychodząc z domu 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gorąca prośba. Evie dajcie spokój. Żadnych tam tekstów, że jest nudna, że chuujowa, na to przyjdzie czas. Dzień dobry pani, miło cię widzieć, tęskniliśmy i tego typu frazesy są wskazane. Nich poczuje że jest tu mile widziana. Jak już się ogarnie, wtedy bardzo proszę. Niech zostanie w samych okularach, co Witkowi na pewno się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nowy w mieście napisał:

Gorąca prośba. Evie dajcie spokój. Żadnych tam tekstów, że jest nudna, że chuujowa, na to przyjdzie czas. Dzień dobry pani, miło cię widzieć, tęskniliśmy i tego typu frazesy są wskazane. Nich poczuje że jest tu mile widziana. Jak już się ogarnie, wtedy bardzo proszę. Niech zostanie w samych okularach, co Witkowi na pewno się spodoba.

Nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×